-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
[quote name='ciapuś']Nasze prawo jest kulawe więc chyba jedyny sposób to nagłaśniać i potępiać.[/QUOTE] naglasniac i potepiac tak, ale to dotrze do przekonania tych, ktorzy i tak nie uzywaja tego specyfiku; oni bez tego wiedza, ze to godne potepienia; reszte nalezy porzadnie wystraszyc; to tej konkretnej sprawie nie zaszkodzi bo nie trzeba sie na nia wcale powolywac; tylko nie wiem jak ten strach przed psim smalcem rozpowszechnic; nie mamy znajomych, ktorzy uzywaja, a do takich polglowkow trzeba dotrzec i rzucic im cos w rodzaju: "a wie pani, co slyszalam od x? znajomy szwagra jego zony to sie tak strul psim smalcem, ze ledwo go odratowali; podobno teraz przez te karmy sztuczne to psi smalec raka powoduje i ludzie w meczarniach umieraja" no takie bzdury, ale moze plotka sie rozejdzie...
-
trzymamy; i dziekujemy, ze pomoglas kamili zawiezc czarna sunie do tluszcza;
-
mam wrazenie, ze ten watek jest tu od zawsze; mysza, niech beda nudne te watki upasionych psow; moj piatek tez byl juz niby bezpieczny, nowy domek, cudownie, nudy na pudy; a dzis sie utopil; tez mam ochote sie utopic z tej rozpaczy i bezsilnosci... przepraszam za offa...
-
dzis po poludniu dostalam informacje, ze nasz lysy ukochany piatek nie zyje; ten cholerny staw, ktorym sie wszyscy tak zachwycalismy wlasnie odebral mu zycie; piatek pobiegl po kruchym lodzie prosto za teczowy most; nie znam szczegolow; nie chce ich znac; wystarczy mi to, ze nie ma juz piatka...... jestem wsciekla, najchetniej nawrzeszczalabym na kogos, za nieuwage, ze bezmyslnosc, za brak wyobrazni; wrzeszczalabym do utraty tchu; z drugiej strony wiem, ze to byl wypadek, ktory mogl sie przydarzyc kazdemu; jestem w najczarniejszej czarnej dupie od czasu kiedy umarl moj kot rysio; dlatego, ze nie da sie juz nic zrobic; dlatego, ze to takie wkurwiajaco niesprawiedliwe; dlatego, ze zasrany los uwzial sie na tego biednego psa; ze z niego tak okrutnie zadrwil; przepraszam cie piesku za to wszystko;
-
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
nikky - wielkie dzieki :) marlenko - litterka kupila w opcji kup teraz stresnal wiec beda pierwsze pieniazki na sterylke, tylko podaj mi na pw swoj numer rachunku; -
oddac nie chcial, ale moze by odsprzedal?
-
czyli watek pomyslnie zakonczony :)
-
hop, hooop! przyda sie? ;)
-
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
to jest bazarek - w miare mozliwosci prosze o pomoc w podrzucaniu ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/197983-idzie-sylwester-kup-STRESNAL-dla-swojego-psa!-na-sterylizacje-soni-w-dt-do-15-12?p=15902366#post15902366[/url] -
mam juz karme! eva przed chwila podrzucila :) milo bylo ja poznac :) teraz sie tylko z toba kociu musze jakos umowic - w przyszlym tygodniu dryndne ;)
-
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
no to nie wiem, juz wystawiac czy poczekaa, az sie okaze co jest niuni? -
Sunia z ulicy czeka na dom!!! Potrzebne ogłoszenia !!!!
kakadu replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
a to nie koniec cieczki po prostu? co do kosztow, to moze by napisac do sterylkowej akcji? moze oni pomoga? jakies bazarki? ja moge wystawic na aukcje stresnal - jest przed sylwestrem, moze ktos kupi za 15 zlotych; jest nieuzywany, wazny do 2012 roku... ale to kropla bedzie przy kwocie 200 zlotych... -
bardzo chetnie, tylko ze ja chyba nawet w ten weekend sie do jozefowa nie wybiore - ma strasznie padac, a ze mnie dupa, a nie kierowca nad czym ubolewam okropnie :( a watpie, zeby sie tz dal namowic... w zeszla niedziele nie bylo gdzie zaparkowac, jak przyjechala bozena to szczesliwie, ze juz zwolnilam miejsce bo by byla lipa straszna... w sobote jedziemy na zakupy do decathlonu, a to z kolei calkiem nie po drodze (przez marki bedziemy jechac).... jak nie spojrzec - dupa z tylu..., a [B]naprawde[/B] chetnie bym pojechala z toba...:roll: przekazac bedzie latwiej, bo wrocimy ktoregos dnia nie plochocinska, tylko modlinska i zahaczymy o jablonne...
-
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
kakadu replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
mala, jak dojdza pieniazki to dasz znac? bo ja sie juz gubie w watkach... -
[quote name='Florentynka'] Byłam dziś u weterynarza, wspomniałam o temacie psiego smalcu. Kobieta mi opowiedziała, że kiedyś pojechała uśpić bardzo dużego psa - właściciel czekał z wykopanym dołem, dyskretnie zamaskowanym - mówił, że są osoby które się zamierzały żeby ukraść zwłoki tego psa na smalec, więc pogrzeb musi być natychmiast i tak, żeby się nie zorientowali gdzie. Leczniczy psi smalec z morbitalem...[/QUOTE] a moze by to dobrze zrobilo sprawie - ktos by zezarl smalec z morbitalem - zatrulby sie i by poszla fama w te ciemne, koltunskie masy, ze psi smalec to trucizna... :cool3:
-
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
kakadu replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
tez mi sie tak wydaje - urody mu nie brakuje, a do tego wspanialy charakter - czego chciec wiecej? -
a eva2406 ma juz namiary do mnie wiec wpadnie ktoregos dnia z karma dla psiakow; wtedy jakos pojade do ciebie kociu i przekaze podarunek;
-
Reks - super ONek- odszedł za TM [*]
kakadu replied to majuska's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
musze sie zgodzic z teoria o ogolnej demobilizacji organizmu po zmianie warunkow na lepsze; na podstawie obserwacji wyciagnelam jakis czas temu taki sam wniosek, ale strach bylo mi o tym pisac, zeby nikt nie pomyslal, ze jestem przeciwna wyciaganiu starych psow ze schronisk; jest wrecz odwrotnie - ich los bardzo lezy mi na sercu; bardzo mi przykro, ze reksio nie mial szans dluzej pocieszyc sie tym szczesciem w ukochanym domu; ale nie umieral samotny w zimnym schronisku - to tez wazne; reksiu... ['] -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
kakadu replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
calkiem, calkiem sporawy piesio, nie powiem :) -
luka mam oplacony pakiet 40 ogloszen - moge odstapic bo sie szczeniaki rozeszly w mgnieniu oka i zostal niewykorzystany; w razie czego pisz na pw;
-
pojecia nie mam gdzie bazarek i gdzie namyslowska, ja z innej strony rzeki nie pomoge w tym temacie :shake:, przykro mi...
-
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
kakadu replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
no to bedzie 60 zlotych z bazarku bo zerduszko kupila router :loveu: -
pracuje przy jagiellonskiej :) juz pisze pw z adresem