Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. niechec ma do zadania za 600 zlotych? łaski nie robi chyba? ludziom sie w d... poprzewracalo; a moze jakis anarchista sie wam trafil co ma niechec do broni palnej? ;)
  2. dobrze, ze sie pokazala w koncu :) znaczy sie - przychodzi, a jak przychodzi to trzeba na nia zapolowac z tym usypiaczem... ten strzelec jest jakis chetny w dalszym ciagu do wspolpracy?
  3. [quote name='Soema']Bardzo dziękuję za wsparcie na Akcję Sterylizację - 50zł ! :Rose:[/QUOTE] a ja dziekuje za potwierdzenie wplywu na wasze konto :)
  4. jesli dobrze sie orientuje, psy sa pod opieka prywatnej osoby i na jej koszt sa utrzymywane w hotelu (cena utrzymania 400 zl plus karma) wiem jakie jest twoje zdanie na temat hoteli dla psow, ale to jest po prostu mniejsze zlo - bdt sa juz zjawiskiem na pograniczu iluzji...; trudno mi uwierzyc, ze kiedys byly standardem;
  5. z blyskawicznego (jak sie okazalo) bazarku bedzie 33,50 od wspanialej :loveu: [COLOR=Magenta][B]bebcik[/B][/COLOR]:loveu:, ktora wziela wszystko jak leci w opcji kup teraz :crazyeye:
  6. wcale mnie to nie dziwi - super tytul, estetyczny wyglad, wszystkie mozliwe wyroznienia - samo sie rzuca w oczy ;) ze sto wejsc to jest moich chyba :evil_lol: (zartuje oczywiscie)
  7. sklecilam jakis smieciowy bazarek, kokosow nie bedzie nawet jak dorzuce kilka przemiotow (nie mam przy sobie zdjec) [url]http://www.dogomania.pl/threads/196971-WSZYSTKO-OD-1-ZL-czyli-smieciowisko-na-lady-u-jamora-do-28-11-g-22-00?p=15796725#post15796725[/url]
  8. nie widze powodu, zeby podawac ci dane tej osoby; zreszta gdyby ci naprawde tak strasznie zalezalo na unikaniu jej to wystarczyloby przejrzec pobieznie watek; naprawde nie trzeba byc detektywem; wystarczylaby jedna setna czasu jaki poswiecilas na publiczne "domaganie sie prawdy", aby samemu znalezc odpowiedz na nurtujace cie pytanie; byloby to bardzo efektywne choc, przyznaje, malo efektowne dzialanie;
  9. poszukam w szafie, moze cos znajde i wystawie; mam ciepla spodnice, jakies koszule-bluzki - zobacze; ale na tym sie duzo nie zarobi... :shake: stalej deklaracji dac nie moge - przepraszam...
  10. wystawie toczek do konnej jazdy - troche nie sezon, ale moze ktos sie skusi... choc kilka tygodni temu nikt nie chcial... :( no coz, moze teraz sie uda... ok, wystawilam - zapraszam, wiosna niebawem - moze sie przyda ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/196954-dzieciecy-toczek-do-konnej-jazdy-za-10-zlotych!-na-argo-z-szydlowca-do-28-11-22-00?p=15795224#post15795224[/url]
  11. lilith, tak jak obiecalam wczoraj na pw - skrece jakis maly bazarek - to nie beda kokosy, ale skoro kazda zlotowka sie liczy...;
  12. nie, duzo nie mam w zasadzie to chyba ze cztery w tym dwa calkiem calkiem, jeden dziwny, a jeden calkiem do de bo taki ogór wyrosl po srodku w zaleznosci od mojej aktywnosci wodnej to chudy i dlugi to gruby, wiec go wycielam i zostawilam takie odrostki z boku; zrobie zdjecia i ci wysle na maila, a ty zadecydujesz ktore wezmiesz; oj z nieba mi spadlas po prostu :)
  13. [quote name='Selenga']a ta wiedza ma jakiekolwiek znaczenie? dostałam maila z allegro, jest pani chętna na beżową suczkę wysyłam info do Renaty 3 osoby obserwują aukcję[/QUOTE] o rany, wiedzialam, ze to twoje ogloszenie bedzie zaczarowane :) wspaniale, ze napisalas tam te informacje o umowie i warunku sterylizacji w niej zawartym; to powinno odstraszyc chetnych na mnozenie "malych, slicznych pieskow"; bestia (swoja droga przemila kobieta) na jednym z watkow pisala wprawdze, ze taka umowa do niczego nie zobowiazuje (tak powiedziala jej prawniczka), ale jednak bede spokojniejsza jesli ktos poda swoje dane i nie bedzie anonimowy...
  14. [quote name='aagaaciaa']potrzebujecie jakiejś pomocy? W ogłoszeniach? w czymkolwiek ? :) Chętnie się przyłączę do pomocy mamusi i szczylkom :)[/QUOTE] kochana, kilka postow wyzej jest link do bazarku z 40 ogloszeniami ktore zamowilam; strasznie sie to przeciaga, wiec moze moglabyc pomoc autorce bazarku? byloby swietnie
  15. [quote name='Selenga']Eee, nie tak bardzo, to mój zawód, a takie proste rzeczy to się robi w wolnych chwilach, dla rozrywki :) Aukcja ma spore wzięcie - od rana już prawie 100 wejść jest i nawet jest obserwator[/QUOTE] renata napisala wiec wkleje: [COLOR=Blue][I]Link szczeniaczkowy przepiekny!!!! Serdecznie dziękuję Autorce![/I][/COLOR] [COLOR=Blue][I]Nie mam jej adresu, więc przekaż jej to,proszę:-)[/I][/COLOR]
  16. [quote name='kaja555'] czy macie coś przeciwko, że kupię dzisiaj Lence jakieś żarcie do gotowania i kilka puszek z zebranej kwoty? Ona woli gotowane, chociaż dokłądam karmę i wtedy zjada wszystko razem.[/QUOTE] kupuj co uwazasz i co jest potrzebne; najwyzej sie dozbiera na te sterylke (oby sie ja tylko udalo zlapac...)
  17. to ja ci powiem co mi norel powiedziala jak zobaczyla moje kaktusy - nie podlewa sie zima; z tego co pamietam musza miec chlodno, ale jak chlodno to niech juz daga powie; na moje patrzyla z politowaniem bo ja pojecia nie mam o kaktusach; chetnie bym je oddala komus odpowiedzialnemu na ds ;)
  18. selengo - przecudne ogloszenie :loveu: strasznie sie narobilas - baaaaaardzo dziekuje :iloveyou:
  19. ja bym sie podpisala pod tym co napisala mestudio; lekarz pewnie bedzie umial stwierdzic przy badaniu, a jak nie to te 40 zlotych sie uzbiera na usg - wtedy juz sterylka aborcyjna bedzie wchodzila w gre wylacznie; i nie wiem czy to by nie bylo lepsze bo z zabiegiem po cieczce strasznie dlugo trzeba czekac, a tak to bedzie z glowy...
  20. z tym glaskaniem wszystkich na raz to jest problem; jak glaszcze kole i vege to podchodzi kot i szybko podrapie go po glowie wiec musze przestac glaskac vege, a wtedy dolacza sie frodzio i juz mam dwie rece za malo ;) i kola zaczyna sie smucic, ze jej pancia juz nie mizia o matko - zglupiec mozna :evil_lol:
  21. witaj :) od wczoraj wiem, ze juz jestes, ale jakos nie mialam smialosci sie odezwac; balam sie, ze mnie obsobaczysz za ten watek... szkoda boryska, niech ten wet juz przyjedzie i mu pomoze :roll:
  22. podobno podgryza biednego gucia, ciagnie go za uszy, za wardzele (gorna :)), za kark, ale gucio od czasu do czasu ja zwarczy i ona na chwilke odpuszcza; jak tak zaczepiala nelsona na spacerze to nie dziwota, ze sie w koncu chlopak zdrnerwowal; ale jakos nie nauczyl jej na dlugo rozumu ;)
  23. faaaaajnie :) renata wlasnie napisala, ze od weekendu mozna juz zaczac adopcje; wiec jeszcze tydzien;
  24. no wianka to on juz faktycznie nie zalozy, ale czy innym tez tak zaufa jak jamorowi? czy cala droge trzeba bedzie z ew. nowym opiekunem przechodzic na nowo...?
  25. [quote name='kaja555'] jestem upartym zodiakalnym Baranem i nikt mi tego z głowy nie wybije, ot co :mad:[/QUOTE] barany górą ;) od razu czulam, ze cos z toba nie tak :evil_lol:
×
×
  • Create New...