-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
GameBoy czy wiek aż taką gra rolę? Kto to będzie robił na taką skale jak nie Rybcia? Są ludzie, którzy pomagają psom na pokaz. Tego Rybcia nie robi. Mało jest takich osóbek jak ta dziewczynka - poświecających całych siebie w pomoc psom. Uważam, ze pomimo swojego wieku, robi wiele więcej niż większość dorosłych ludzi wchodzących na dogomanię.
-
No to drodzy "basseciarze" spadliście w moich oczach na samo DNO. Jak możecie obrażać kogoś, kto poświęca całe życie dla psów, kto szuka domów, transportów, często umieszcza w hotelach, domach tymczasowych...Robi WSZYSTKO co tylko może? A Wy, nie potraficie wyciągnąć JEDNEGO psa, swojej ukochanej rasy do choćby domu tymczasowego i pokierować jego adopcją - aby nie wpadł w niepowołane ręce, a nawet ręce ROZMNAŻACZA (co może sie stać, bo przypominam; pies jest w schronisku i nie od nas zależy gdzie może trafić, tylko od właściciela schroniska). Jest to dla mnie nieodpowiedzialne potraktowanie sprawy i siedzenie na d...e , podczas gdy inni (w tym Rybcia!) skupiają się na pomocy i prężnym działaniu na rzecz psów, choćby kundelków. Bassety nie często trafiają do schronisk, podczas swojej "kariery" na dogo słyszałam tylko o 2 łącznie z tym i nie przypominam sobie, aby forum bessetowe pokierowało adopcją tamtego;).
-
No właśnie... U mnie tego spokoju nie ma nigdy:diabloti:.
-
Biedactwo malutkie... Zastanawiałam sie nad wzięciem go do siebie ale moje psy nie dałyby mu spokoju... Co chwile dostawałby wciry.
-
Sisa ma super dom w Długołęce, szaleje teraz z bratem bulkiem :)
Karilka replied to irysek's topic in Już w nowym domu
No właśnie... O to mi chodzi. Odpowiedzialny człowiek może być kandydatem na nowego właściciela - nikt inny... -
Sisa ma super dom w Długołęce, szaleje teraz z bratem bulkiem :)
Karilka replied to irysek's topic in Już w nowym domu
No chyba Cie coś xxx52... Że wziełam psa agresywnego, nie wybieganego, nie wychowanego tzn. że był nieadopcyjny i DT powinien go naprostować, zeby ktoś mógł wziąć psa ułożonego, wychowanego itp? To nie realia na nasz kraj! Tutaj każdy człowiek o dobrym sercu sie liczy! Własciciel powinien wiedzieć kogo do siebie bierze i tyle! -
5 TYGODNIOWE SZCZENIE AMSTAF - Rajla juz w swoim domku w Krakowie!
Karilka replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Szczeniak nie jest jeszcze napiętnowany głupotą innych ludzi. Mój doberman jest napiętnowany głupotą innych ludzi... Częste to jest. Zwłaszcza jeśli chodzi o psy ras "agresywnych":angryy:. -
5 TYGODNIOWE SZCZENIE AMSTAF - Rajla juz w swoim domku w Krakowie!
Karilka replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Łe tam. Jak kocha to ...wpuści:evil_lol:. -
5 TYGODNIOWE SZCZENIE AMSTAF - Rajla juz w swoim domku w Krakowie!
Karilka replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
bagira@sara Hehe widze że masz tą samą sytuacje co ja. Tyle ze 2 jakoś by sie upchneły:diabloti:. Też mieszkam w blokach.;) -
5 TYGODNIOWE SZCZENIE AMSTAF - Rajla juz w swoim domku w Krakowie!
Karilka replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Super ze jest DT;). Sorry za offa: bagira@sara mnóstwo jest szczeniaków. Jutro przyjeżdża do nas szczeniak z okropnego schroniska. Biorąc jakiegokolwiek psiunia na DT rozdzierało mi sie serce ze może być tylko jeden... W kielcach jest 7 szczeniaków zamarzających na mrozie... Mają koło 2 mies. -
5 TYGODNIOWE SZCZENIE AMSTAF - Rajla juz w swoim domku w Krakowie!
Karilka replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Cóż... Mogę wzięć praktycznie zawsze szczeniaka do 3 miesięcy. O starszym nie ma mowy...:shake: -
5 TYGODNIOWE SZCZENIE AMSTAF - Rajla juz w swoim domku w Krakowie!
Karilka replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
...bo takiego malucha to się nikt nie boi :evil_lol: Hehe. Noo... Znaczy ja sie nie boje o siebie ale o psy sie boje. Nie chciałabym mieć w domu walk Doberman vs Amstaff:diabloti:. -
5 TYGODNIOWE SZCZENIE AMSTAF - Rajla juz w swoim domku w Krakowie!
Karilka replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
doddy wiem. Zgłosiłam sie jako DT ale Agnieszka znalazła jeszcze inny w okolicach. Nie będe się bić o suńkę, chociaż bardzo chętnie przyjme. doddy weź pod uwagę, że mam 55m mieszkanie w bloku;). -
5 TYGODNIOWE SZCZENIE AMSTAF - Rajla juz w swoim domku w Krakowie!
Karilka replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
No to już DT sie znalazł podobno. Ale moja oferta nadal aktualne. Chociaż 2 szczeniaki i 2 dorosłe psy to dom wariatów troche ale cóż:evil_lol:. -
Popieram poprzedników.... Petardy są niefajne dla zwierząt. Nie tylko psów. Ile dzikich stworzeń przeżywa wstrząsów....
-
No haszczaki mają to do siebie że lubią sobie uciec. Musisz go wybiegać.
-
Yorki są "łatwe w obsłudze". Nie roz....ają kanapy na strzępy, nie powyrywają wielkich kwiatów z donic, nie beda potrafiły z biurka zrobić wiórek itp. Bo...są za małe. Jednak, że też potrzebują sie wybiegać, wybawić, wyskakać itp. to jest inna sprawa - to nie dotyczy ludzi trzymających psy jako ...gadżety. Taki Doberman, zmuszałby właściciela do ruchu np. przez zamienianie wszelkiego sprzętu domowego w wiórki, wymyślanie sobie corazto nowszych zabaw... A że psiak taki waży 40kg to nie sposób sie sprzeciwić (zwykłemu Kowalskiemu ),jak bestia zabierze mu kotleta z talerza i będzie wyrażała agresję smoka... Yorka weźnie za frak to góry i wyjmie z pyszczka i po sprawie.;)
-
Własciwie w naszym kraju pseudohodowcy spsprali dobermany... Mało jest prawdziwych dobków... nawet w niektórych renomowanych hodowlach hodują psy dla wyglądu a nie charakteru. Prawdziwy doberman to pies jednego pana, nie zwracający uwagi na innych. Tak samo nie powinien szczekać bez powodu, atakować bez powodu... Ogólnie powinien ignorować wszelkie zaczepki jak i psie tak i ludzkie... nie tak ...zajadle(?) wyrażać uczucia... Takie to powinny być psy... Z tego co widze na dzień dzisiejszy to bardzo mało jet takich dobermanów.
-
Ja bym zadaszyła blachą falistą...
-
[Wątek ogólny]->ZWIERZĘTA z FUNDACJI NIECHCIANE I ZAPOMNIANE
Karilka replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Psy zapewne będą szukały domków...? Cholerny świat! Boże widzisz i nie grzmisz.. -
Hubert. Brawo! Pamietaj, ze do ciągnięcia pies powinien mieć specjalną uprząż;).
-
Ja mam psa który potrafi na raz wpie...ić 15kg worek karmy:roll:. Aktualnie dzisiaj jest gruby (wciał swoją porcje, porcje drugiego psa i trzeciego psa bo ...nie przypilnowałam:shake:). Jutro nie bedzie już taki gruby, pojutrze bedzie pulchny a za jakiś tydzień bedzie szczuplutki... On tak ma sam z siebie. Wiem, ze takie wahania wagi nie są dobre... Nic na to nie moge już poradzić. Osobiście uważam że psiul Anashara nie jest gruby... Ma bardzo bujną sierść i potężna budowe. Gruby nie jest.