Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Kurcze ostatnio mailowałam z panem, ktory chciał młodego dobka, jednak gdy zadałam pytania typu " co pan ma do zaoferowania psu, czy miał pan wcześniej psa tej rasy lub jakiegokolwiek innego psa, czy ma pan inne zwierzęta obecnie, czy ma pan dzieci .." to sie pan zniechęcił i nie odpisuje:diabloti:
  2. Ludzie nie lubia jak maly piesek staje sie duzy wiec musza sie pozbywac....wwrrr ...
  3. Aha.... Pewnie poszedł do nowego domku a my nic nie wiemy.:shake:
  4. szajbus dziękuję Ci za wszystko!:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: To dzięki Tobie maluch znalazł fajny domek!:laola:
  5. Co z Faraonkiem?
  6. ruda76 a jaak. Uwielbiam bullowate praktycznie na równi z dobermanami:evil_lol: a widzac taką depreche....u szczeniaka... to co ja na to poradze że mi sie serce kraje?:roll:
  7. Psiak pojechał do nowego domku:multi::multi::multi:. Jestem bardzo zadowolona, pani bardzo sympatyczna, kochająca. Ma 2 dzieci w wieku 11 i 13 lat. Podpisana umowa adopcyjna, mam kontakt i ogólnie jestem zadowolona ...ale płacze i tak:roll:. Agis mieszkać będzie pod Warszawą:lol:. DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!
  8. Pani przyjeżdża do nas jutro i prawdopodobnie zabiera małego... :lol: Zobaczymy.
  9. Nieprzewidywalne sunie z cieczką! Ciotki strzerzcie się!:evil_lol: Sunie jest prześliczna. Może ma tatuaż?:roll:
  10. Czy do przytuliska są "dostarczane" psy? Czy przytulisko nadal przyjmuje zwierzaki?:roll:
  11. No tak.. zdjęcia to podstawa:roll:
  12. To przy Pabianicach... W Dobroniu bodajże dzodzo mieszka..Dom obok mojego wujka.. Świat jest pokracznie mały:roll:. Sunia do góry! Gdzie specjaliści od collaków? Kto wrzuci na jakieś forum collakowe (o ile takie jest)?
  13. Reno z której strony Łodzi jest ta miejscowosc?
  14. Ładny pies... Szkoda, że taki zabiedzony... Depresja do tego:shake:. Gdzie ten ukochany człowiek? Rocky ma jakieś ogłoszenia w necie?
  15. [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/2567/agf00001yt0.jpg[/IMG] Chuda. Chora. Przerażona swoją sytuacją i błagająca o dotyk, o człowieka. O miłość. DOBERMANKA. Wrocław [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9523993#post9523993[/url]
  16. Ile ona może mieć? Już wrzucam ją do nas.
  17. Ehh...dalej nic po za traktujaca psa przedmiotowo, babeczką...:shake:
  18. Nauka czystości - na dworku siusia ładnie i kupcia ale w domu tez jeszcze sie załatwia.... Myślę że w ciągu jakiegoś tygodnia czy dwóch powinno być już wszystko okej.:lol:
  19. Podnoszę dobciowatą buraskę:cool3:
  20. Agis vel Gangren:diabloti: prosi o kochający domek!
  21. Agatko! Nie smuć się! Kleks Cię kocha i nie chce żebyś sie smuciła z jego powodu... Masz teraz przewspaniałego Aniołka. Kochającego, wiernego i oddanego... A ten Aniołek ma Ciebie. Zobacz jakie Kleks miał wspaniałe życie! Jak wiele zobaczył, zwiedził... Był szczęśliwy, kochany! [*] Kleksiu. [*]
  22. Szajbus dziękuję:loveu:. Agisku vel Gangrenie Wstretny hopamy na szczyt:cool1:
  23. O kurde. Suka z cieczką...fiu fiu:shake:
  24. O kurczaczki... :shake:Sunia powinna coś znaleźć... Młodziutka... Dziewczyny, macie coś dla niej? Bazarek nr 1 dla dobeczków: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9498885#post9498885[/url]
×
×
  • Create New...