Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Jestem za Spartą:lol:
  2. Masz rację, tyle że może człowiek szukający psa "pinczera" zwróci uwagę na tego - tez czarny podpalany i tez będzie do kolana - tyle o nim wiemy:cool3:. Znam rzeszę osób, którym kompletnie nie zależy na rodowodzie i rasowości psa - chcą swojego, ukochanego psiaka a np., że podobają się czarne - podpalane i średnie - szukają pinczera. albo może: Szczeniak mix. pinczer średni ? :roll:
  3. Przedstawiam mojego tymczasowicza, który pilnie szuka domku:roll:. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9427637#post9427637[/url] [IMG]http://images34.fotosik.pl/141/32d79eaa7c13a072med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/157/1127f88d55e55e67med.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/141/4340a6510e53814bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/158/6c4ad74702bd2ce1med.jpg[/IMG]
  4. Super by było... Wszyscy sie przyzwyczajamy do niego strasznie i on do nas...:shake:. Adopcja to będzie jeden wielki, zbiorowy płacz:roll:. Szajbus, kochana, czy mogłabyś zmienić tytuł na allegro? Ludzie najczęściej wpisują "oddam" lub rasę, wielkość jak szukają psa do adopcji.. Mało kto wpisze "szczeniaczek":roll:. Może być np. taki? :[B] Szczeniak pinczer owaty pilnie szuka domu[/B]
  5. No tak, u Ciebie same staruszki:cool3:. A to mała pewnie rozruszała towarzycho.
  6. ruda_76 widzę, że nowy nabytek:cool3:. Super niuńcia:loveu:.
  7. Chyba podany jest mój nr telefonu, z tego co widziałam:roll:
  8. Jejku jakie maleństwo.. Znowu jakiś handlarz? Chciał uśpić pewnie?:angryy:
  9. O kurde... On jest bardzo podobny do Diego [*]... Wywalić dziecko na ulice:angryy:...
  10. "No dooobrze... już nie będę... Gniewasz się na mnie?" [IMG]http://images34.fotosik.pl/141/32d79eaa7c13a072med.jpg[/IMG] "Ale ...i tak mnie kochasz, prawda?" [IMG]http://images27.fotosik.pl/157/0ff25eee26a718c2med.jpg[/IMG]
  11. O kurcze szajbus! Dziękuję jak nie wiem co! Dopiero teraz na dogo sie dostałam od 2 dni:roll:. "Ileż można grać na tej gitarze..." [IMG]http://images29.fotosik.pl/157/1127f88d55e55e67med.jpg[/IMG] "Momencik sobie odpocznę..." [IMG]http://images26.fotosik.pl/157/87c4464730b8104dmed.jpg[/IMG] "A teraz...let's sing!" [IMG]http://images34.fotosik.pl/141/aa4cfefb67ff5833med.jpg[/IMG] "I feel good tarararara! So good!.." [IMG]http://images31.fotosik.pl/141/4340a6510e53814bmed.jpg[/IMG] "Ops... Przeholowałem" [IMG]http://images28.fotosik.pl/158/6c4ad74702bd2ce1med.jpg[/IMG]
  12. któryś z 3 to zrobił. Jeden mógł sie przestraszyć,że pierdnął i uciekając zrzucić, drugi mógł zobaczyć jakiegoś owada albo coś do żarcia i zrzucić a trzeci mógł sie wystraszyć innego kudłacza i tez zrzucić. szczury wykluczone...
  13. Ups:|... Brat mi zabrał aparat:oops:... Cholera jasna! Co za dzień! samochód sie rozpierciachał na środku ulicy i staliśmy tam 3 godziny, nowy wazon na jutrzejsze urodziny babci został rozbity przez nie wiadomo którego kudłacza i cholera jasna nie wiem co jeszcze!
  14. Ubij! Świat będzie Ci wdzięczny:cool3:. Kontakt jest podany w pierwszym poście, na dole:cool1:. 0-667-733-538 - dla pewności. Zdjęcia już zrzucam:oops: ale nie wiem jakie są:evil_lol:.
  15. Jutro do buni jedziemy sie zaszczepić tak do końca... Gdzie domek dla pieska?
  16. Często znajduję psy... Już 3 szczeniaki znalazłam, 3 koty i 4 dorosłe psy.:cool1:
  17. Taak... Nawet jak robota by była, to po co? Jak można psami handlować?:angryy:
  18. Chiquita w Niemczech są ostre wymogi, które nowy własciciel musi spełnić aby otrzymać dobermana:cool3:. To same super -extra - fajne domy.
  19. Patia ale cudowne zdjęcia:-o. Maluszek prześliczny!:loveu::loveu::loveu:
  20. Hop...Dzieciak skacze w górę :evil_lol:
  21. O rety jakie śliczne zdjęcia! A modelka jeszcze śliczniejsza:loveu:
  22. szajbus on będzie taki średni - tzn może 45-50cm w kłębie (pinczer średni:cool3:). Lepsze fotki postaram sie zrobić na jutro..z góry dziękuje:loveu::loveu::loveu:
  23. Znowu sie popłakałam... :placz::placz::placz: Co za nieczuły pracownik... nieodpowiedzialny... :angryy:
×
×
  • Create New...