Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Okej okej;): [IMG]http://images32.fotosik.pl/72/c040fec5c8581967.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/123/c0f9900689e425bc.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/72/32d0bccc54b825e5.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/72/06b18af99b2c0b5b.jpg[/IMG]
  2. GameBoy tymczasu potrzebuje 8 letnia sunia Lora [url]http://nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/lora.html[/url] Beatko jak z tym domkiem dla mojej Figi?:roll:
  3. Psy trzeba traktować indywidualnie... Mój sznaucerek np. uważa sie za ogromnego psa i jak sie go podnosi na rece (bez powodu) warczy najgrozniej jak tylko może. Sam wskakuje na kolana i też warczy.... Musieliśmy sie przyzwyczaić do jego zdania, charakteru. Oczywiście nie ma mowy o gryzieniu... Tego warczenia nie da sie wyeliminować. Tak lubi i tyle.
  4. Śliczny psiaczek....:shake:
  5. Fajne ma te zebiska:loveu:.
  6. Nie ma to jak szorstkowłosa dalmatynka w kominiarce z siodłem:diabloti:. Ślicznościowa jest!
  7. Sarenka koloru black sie przypomina!
  8. Jaaaką ona ma czapke:loveu::loveu::loveu:
  9. Jak można być aż tak nieczułym:angryy::angryy::angryy:... Nie wspominając o tym jak można swojego psa oddać a co dopiero do schroniska:-(
  10. To nie jest sucz mixik np. z kaukazem:cool3:? Tak mi jakoś wygląda pół beniowato. Bądz co bądz - jest śliczna!
  11. Jutro porobie zdjęcia bo teraz jest juz ciemno.
  12. Ahh... p. Hania prosiła o tymczas dla tej starszej dobeczki co ma do Niemiec jechać... Przekazałam że wszyscy są zapsieni.:shake:
  13. Sucz zna "siad, "leżeć" "łapa" i "na miejsce".... ktoś ładnie ją ułożył. Psy zaczyna troche ustawiać: "to mnie teraz głaszczą a nie Ciebie - spadówa" i błysk zębów, warkot... Może być fajnie:diabloti:... ale raczej to takie ostrzegawcze, typowo kobiece:eviltong: ...kłapanie zębami. Za taką prowokacje, po komendzie grzecznie poszła do koszyka i teraz leży z miną aniołeczka:cool1:. Zabawek nie dotyka jak na razie ale smycz na spacerze troche poszarpała dla zabawy, więc resztki dziecinnej spontaniczności w niej zostały. Ogółem jak dla mnie suczka jest grzeczny cud-miód:lol:. Tylko że na jutro zaplanowana jest kąpiel - schroniskowy boks robi swoje...
  14. No i łódzka Figa jest już u mnie... W samochodzie - wtuliła sie we mnie i usnęła ze zmęczenia i zimna... Fajna psinka. Bida...strasznie chuda ... ćwierć mojego Dolara:shake:. Sierść grubsza - trzymana na dworze albo mieszkając w domku często siedziała na podwórku. W każdym bądź razie, nie mieszkała w bloku bo troche boi sie schodów. Boi sie też moich - z lekka oburzonych jej obecnością u nas - psów. Ma lekki katar Caly czas siedzi przy mnie, chodzi za mną po mieszkaniu... Jej piękne oczy mówią "dziękuję"...
  15. Ja bym wrzuciła. To rudy doberman:evil_lol:. Przecież mamy dużo pomiksowańców a ten jest niczego sobie.
  16. [IMG]http://images31.fotosik.pl/69/70180d26d6a793c4med.jpg[/IMG][IMG]http://images23.fotosik.pl/121/bde6a42d5083c633med.jpg[/IMG] Poprosiłam o zdjęcia z boku / tyłu... Patrzcie...Jaka bida:placz::placz::placz:
  17. Shit! Sie zobowiązałam do wzięcia dobeczki ze schronu... cholerny świat! Poprosimy o foteczki!
  18. Gdyby był np. czarny podpalany wiadomo by było ze to dobek. A że jest rudy to jako tako łyżew. Ehh... dla mnie rudy dobek i tyle:diabloti:
  19. No to w sobote jade psiaka odwiedzić:lol:. Pani bardzo szczęśliwa - psisko kochane! Martwi sie bardzo, bo labuś nie chce jeść... a próbowali go karmić już wszystkim...:shake:. Bardzo zestresował sie widocznie. Miejmy nadzieje że za pare dni mu przejdzie. Wierzcie mi - trafił w super ręce!!!
×
×
  • Create New...