Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Beka, informacja na temat np. dysplazji jest potrzebna... Pies z dysplazją nie nadawałby się dla osoby aktywnej fizycznie i do tego mieszkającej w mieście (schody). Lepiej się dowiedz... Ja skrobie maila do pana.
  2. Piszę o 10 godzinach jako absolutnym maximum... a babcia nie jest aż taką babcią. Ma 65 lat bodajże i potrafi zadbać o psa;). Uważam że to fajny dom. Sama bym oddała swojego psa takiemu człowiekowi. Jednak nie będe namawiać.
  3. Mam fajny dom... tyle że w Łodzi. Chłopak 26 lat, sportowiec. Szuka psa dla siebie, na długie spacery, bieganie...zabawę. Mieszka co prawda w mieście ale przy dużym, fajnym parku. Ze względu na to, że pracuje a pod jego nieobecność psem zajmowałaby się babcia (max. 10 godzin) - szuka psa sprawdzonego, nie agresywnego i nie typu 'jednego pana'. Od dzieciństwa marzy o owczarku niemieckim lecz dopiero teraz może sobie pozwolić na przyjaciela. Ręczę za domek... To na prawdę odpowiedzialna, fajna osoba.
  4. [url]http://www.allegro.pl/item302551175_dobermanka_do_oddania_super_do_dzieci_.html[/url]
  5. [IMG]http://www.marienburg.pl/files/obraz_153_138.jpg[/IMG][IMG]http://www.marienburg.pl/files/obraz_151_432.jpg[/IMG][IMG]http://www.marienburg.pl/files/obraz_148_198.jpg[/IMG] Oto kochany staruszek.... Przydałby się chociaż DT:shake:
  6. Napisz że to onki. Są bardzo onkowate a ktoś znajacy sie (...szukający rasowca) zobaczy różnicę.
  7. Niemowlaki mają inną budowe...te zdążyły już sie zabiedzić:shake:. Mają 2 - 2,5 miesiąca jak na moje oko... Jednak po zdjęciach nie da sie określić dokładnie.:roll:
  8. Gdyby miały ok. miesiąca to byłyby szersze niż wyższe:cool3:. Stawiam na minimum 8 tygodni po zdjęciach.
  9. A to kto? [url]http://www.allegro.pl/item302351221_slodki_mlody_doberman_szuka_domku_pilnie.html[/url]
  10. Oddają psa bo zjadł coś ze stołu... Jejku... To mój doberman dawno powinien zostać uśpiony:cool1:.
  11. Super! Niech Kubuś pojedzie na te 3 tygodnie na DT. Sprawa bedzie jaśniejsza co do jego choroby, troche sie podleczy... I będziemy szukać dalej. To jakaś SZANSA. Przecież w ciągu kilku dni, stary psiak w takim stanie szybko zejdzie:shake:. Co do usypiania: Nie da sie pomóc wszystkim psom.... Za dużo jest CIERPIENIA, BÓLU, samotności... Chorują młode psy, rasowe... Cholerna rzeczywistość.:placz:
  12. pies sie potwornie męczy....
  13. Jestem przerażona poczuciem ogromnej niemocy:placz:. Psiak chory, choroba nie wybiera...choremu trzeba pomóc, opiekować się. Chyba lepiej jak nie można pomóc - uśpić.:placz::placz::placz:
  14. Ojej...Nie wierzę, ze nikt nie ma choćby wolnej łazienki! Gdybym mieszkała bliżj, pomimo, że mam 2 swoje psy (w tym ponad 40kg, problemowego dobermana), małe, 52m mieszkanie w którym mieszkają 4 dorosłe osoby to mam chociaż łazienkę, w której psiak miałby kocyk miskę z wodą i jedzenie! Pies przecież nie patrzy na ściany, kafelki czy panele, jemu nie potrzebne są marmury...tylko ciepło i poczucie bycia potrzebnym, kochanym! Jeżeli już wchodzi w gre nawet zorganizowanie kasy na hotelik, który czesto nie mieści sie w 600zł na miesiac ( co jest OGROMNĄ sumą) to czemu nikt nie może dać kawałka kąta?:shake: Nawet żeby był uwiazany przy kaloryferze jak komuś przeszkadza. Nie zajmie nawet 1metra kwadratowego! Miłość wymaga poświeceń, a wnioskuję, ze wszyscy dogomaniacy sa tutaj, bo kochają psy.
  15. To pies z łódzkiego przytuliska... nie schroniska - identyczny koszmar, tyle ze prywatny. Dlaczego znowu nas opuścił kolejny pies:placz::placz::placz:... NIESPRAWIEDLIWE!
  16. Ehh... Olenka jak zawsze jakąś bide ma... Szkoda, ze tak mało jest takich ludzi.:shake:
  17. Ojejku... ROK? I nikt jej nie wypatrzył:-(. Cudna moloska...
  18. Ehhh... Kolejne schronisko ala Krzyczki, Korabiewice itp... :-(. Przydałoby sie tam wybrać...
  19. Ojej...Gucio jest prześliczny.... Tym wzrokiem przypomina mi mojego Dolara:roll:...Zwłaszcza jak mam coś zjadliwego w zasięgu ręki... Bidulek..
  20. Dopiero nie dawno sie dowiedziałam ze tam schronisko jest... To jakieś 50 km ode mnie...:shake: Pytam wszystkich o to miejsce ale nikt nic nie wie:-(.
  21. GameBoy jestem takiego samego zdania... Magda K nie wierzę, że nikt nie ma u Was na forum choćby wolnej łazienki:roll:. Pies znajdzie fajny dom niedługo jednak schroisko wiadomo jaki ma wpływ na psychike i zdrowie psa, zwłaszcza takiego jak basset.
  22. GameBoy. Zgadzam się. Jednak zobacz, że Rybcia, pomimo wszystkiego co możemy o niej myśleć, pisać, mówić... pomaga psom na bardzo dużą skalę. To się liczy bardziej niż jej wiek.
  23. Tak mam radę: Zabierzcie psa na DT bo zgnije w schronisku i trafi w ręce rozmnażacza. Przepraszam za błędne stwierdzenie, dotyczące basseta z dogo.
×
×
  • Create New...