Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Jejku..człowiek sie cieszy, że ma jedną czarno - podpalaną, krowią morde a tu ktos ma ich 4:roll:
  2. malagos, fajowe no nie?:cool3: Agisek waleczny - nie daje sobie innym pieskom w kasze dmuchać:diabloti:. Waarczy i szczeeka:evil_lol:, jednak tylko wtedy, kiedy siedze obok niego:cool3:
  3. Nie wie co go czeka w piatek:diabloti:.... Buniu miło, że wpadłaś do nas:lol:.
  4. Łe tam "przytulisko",- "Wielki Psi Dom Rodzinny"!:eviltong: [COLOR=Silver] Kasiu, widziałam artykuł w PP - [/COLOR]:loveu::loveu::loveu:
  5. Jedziemy zaraz do buni sie odrobaczyć, odpchlić (szamponik nie wybił tego świństwa a ja mam za mocne psikadła) i coś do jedzenia kupić bo papki nie wchodzą za dobrze:roll:. EDIT: Psiak został ochrzczony przez cioteczkę Bunię. Nosi od dziś śliczne a za razem dumne i poważne imię: Agis.:D Odrobaczony, odpchlony, z obciachanymi pazurkami i książeczką zdrowia zjada mi właśnie kocyk.
  6. No własnie! Sama miłość i domowe warunki jak wygramy w totka... Walka z wiatrakami - unieszkodliwienia handlarza. Czy taki handel jest karalny? - nie. Smutna prawda o polskim prawie i przepisach.
  7. W Łodzi jest mnóstwo handlarzy, pseudohodowców itp. U nas nie ma praktycznie psów rasowych... Smutna prawda.
  8. :loveu::loveu::loveu: BlackSheWolf:loveu::loveu::loveu:
  9. halbina haha a to już tajemnica mądrych ludzi:cool1:... [IMG]http://images27.fotosik.pl/157/0ff25eee26a718c2med.jpg[/IMG]
  10. Wiking - ja tez gram i na to licze hehe. Patrzcie co ja mam za miniaturke dobka w domu:cool3:: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9428429#post9428429[/url]
  11. BlackSheWolf dziękujemy:loveu::loveu::loveu:. [IMG]http://images28.fotosik.pl/158/6c4ad74702bd2ce1med.jpg[/IMG]
  12. No wiecie... widocznie z pseudo jest... No ale on jest wielkości yorka miniaturki 9tyg, porównywałam wielkość z pieskiem takiej pani, co tam sprzedawała (byli rodzice do wglądu - 1,5 mama i 2kg tata) [IMG]http://images29.fotosik.pl/151/f827e7c7ddf8cbb5.jpg[/IMG]
  13. [CENTER][SIZE=1][B]Stoi pijaczyna, obok niego klatka może 1m x 50cm z kartonikiem "[U]10zł szt.[/U]" a w niej 5 psów: 2 dorosłe i 3 szczeniaki... Idę kawałeczek dalej a tu siedzi potwór w krzaku:cool1:...Pytam sie "sprzedawcy" czy ten stwór jest jego, na co pada odpowiedź: [/B] [I],,Stoł tu toki pan, co sprzedawał pinczery czy tam latlery i 4 poszły a ten nie poszedł." [/I][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=1]No i co miałam zrobić?:roll: Zostawić w kępie chaszczy? [COLOR=Red][B][SIZE=3] AGIS vel Gangren w NOWYM DOMKU[/SIZE][/B][/COLOR]:multi::multi::multi: [B][SIZE=2][COLOR=DarkGreen]Dziękuje wszystkim, a zwłaszcza szajbus za pomoc!!![/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2]Baardzo proszę o ogłoszonka... [IMG]http://images32.fotosik.pl/144/32debcd3b3168c8cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/144/d2e1fe8c1ca0b044med.jpg[/IMG] [/SIZE] [IMG]http://images23.fotosik.pl/158/e8fba47edda861fbmed.jpg[/IMG] Kontakt: 0-667-733-538 dostępny: 24 godziny na dobe Oceniony został na 6 - 7 tygodni przez Bunię. Jest wielkości prawidłowej:cool3: - pinczerowej średniej. Mojemu sznaucerkowi miniaturowemu przechodzi spokojnie pod brzuchem:)...ale łapeczki zapowiadają średniego psiaczka;). [/SIZE]
  14. Na stałe? Jeżeli tak, to napisz w temacie, że ogłoszenie jest nieaktualne.:cool3: [SIZE=1][COLOR=Silver] Ruda_76 nie wdawaj sie w dyskusje, które i tak nic nie zmienią i tak... Po co tracić nerwy:roll:.[/COLOR][/SIZE]
  15. Napisz mi gdzie on jest... Jaka dzielnica.. (parking tak?)
  16. Szpilka .... ta. Są ludzie i psiarze. Psiarz zrobi dla psa wszystko aby było ok. Normalny człowiek ma psa jako dodatek, bo fajnie mieć psa. Zwłaszcza takiego jak Szarik:cool3:.
  17. Założyciel był jeszcze nie dawno dostępny na dogo. Zobaczymy jutro..
  18. Dlaczego inne szczeniaki umarły? Gdzie [B][U][I]dokładnie[/I][/U][/B] jest ten dzieciak?
  19. Witaj! Nie możesz go wziąć do siebie, dopóki nie znajdzie nowego domu?:roll:
  20. Niestety domek nieaktualny - znajomy weźmie pewną bide ze schroniska.. Tak doradziłam - tak piękne psy jak Faraon znajdują szybko domy a te zniszczone w schroniskach - często skazane są na śmierć. Szkoda ze mnie nie stać na 3 psa:-(.
  21. Z jakiego powodu szuka domu? Zdrowy jest?
  22. Może napisz jaki to pies....
  23. No właśnie słowo "babcia" odrzuca większość społeczeństwa;). Czekam na odpowiedz (maila) od właściciela.
  24. [IMG]http://www.psy.warszawa.pl/podstrony/nowepsy2008/images/2008-01-26/226dob.gif[/IMG] Paluch...
×
×
  • Create New...