Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Boluś jest do adopcji... Szukam mu najlepszego z najlepszych domku na świecie.... Niestety u mnie nie ma kota... Są szczury i dwa psy. Myśle że mógłby sie poznać z kotem mojej babci jakoś w przyszłym tygodniu...
  2. Hehe Kar0la fakt. Boluś jest super!
  3. Hej! Domek zastępczy w Woli Rakowej - Karilka sie kłania:loveu::loveu::loveu:. Wszyscy jesteśmy zakochani po uszy! Cała rodzina siedziała na podłodze i bawiła sie z Bolusiem przez ponad godzine. Psy już nam wymęczył tak, ze ledwo chodzą, a sam rooozrabia i lata i skacze i eeehh i aaah:lol: Jestem cała pogryziona i .... chholernie zakochana! Zdjęcia porobie jakieś jutro bo dzisiaj już ciemno i nic nie bedzie widać.
  4. Psy jednego pana: większość bulli, doberman, psy ras myśliwskich ale nie wszystkie. W/w rasy posiadają właśnie taką ceche. Oczywiście czegoś takiego pies może sam sie nauczyć i nie ważne jakiej jest rasy. Jednak na pewno retriever nie będzie nieufny w stosunku do obcych a doberman nie będzie sie spoufalał.
  5. Psy jednego pana: większość bulli, doberman, psy ras myśliwskich ale nie wszystkie. W/w rasy posiadają właśnie taką ceche. Oczywiście czegoś takiego pies może sam sie nauczyć i nie ważne jakiej jest rasy. Jednak na pewno retriever nie będzie nieufny w stosuku do obcych a doberman nie będzie sie spoufalał.
  6. Sama kasza nie wystarczy psu.... Żadnemu psu. Jedzenie powinno składać sie z: *warzyw *mięsa *kaszy/ryżu/makaronu
  7. Też mam taką nadzieje... ten opiekun jakoś sie nie spisuje. Psiak wielokrotnie mógł zostać zabity przez np. samochód, inne psy... Do tego jest chudy, brudny i załamany. Dziekuję za uwagę...
  8. Aniu to chyba źle zrozumiałaś.... Podobno chodzi o to że Emir nie może wydać psa bez umowy adopcyjnej...czy jakoś tak. Tam wszyscy czekają na pieska...
  9. Hej dziewczyny... chyba mam dobry dom dla jednego biszkopcika (do sprawdzenia) w okolicach Lublina. Nie znam osobiście ale wydaje sie ok. Co Wy na to?
  10. Widzisz jakieś wyjście?:shake:
  11. Podsypia psa? Jak to sie podaje??? Skad wziąć? Chyba mam nawet dla niego dom stały... A tu DUPA
  12. modliszko jestem pierwszy raz w takiej sytuacji... Klatka łapka - ok, Kar0la ma ale jest problem z transportem Sedalin - nie mam pojęcia jak to zrobić. Gdyby nie myśl Kar0li nawet nie wiedziałabym ze coś takiego istnieje... Moriaaa - nie odpowiada na PW Psiaka codziennie staram sie złapać... chodze z szynką po kieszeniach i smyczą.... proszę ludzi. Bezskutecznie.
  13. Podnoszę..... Psiak biega przy ruchliwej ulicy:shake:
  14. Ehh... klatka łapka, lek usypiający albo nie wiem co.... Ewentualnie zdrapanie wyczerpanego psa z ulicy za pare dni (on już kiepsko chodzi nawet):shake:
  15. Wydaje mi sie ze to nic nie da... ganiałam za nim już pół wsi w 3 osoby... Ucieka i tyle. Chyba ze jesteś strudsiem pędziwiatrem - powodzenia, goń psa.:cool1:
  16. Tak, oczywiście ze bywam w Łodzi;)... Z 15 min. temu psiak sz4dł za mną lecz gdy cmoknełam - uciekł.... Ehhh:shake:
  17. Ojej... Jaka muminka! Super psiaczka..... Pseudohodowla...ehhh. DEBILE.
  18. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=81991&page=34[/url] [quote name='ewatonieja']dobek ,który jest w schronisku od ok 2 miesiecy,ciągle na dożywianiu [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/20/c8dbb1083771ccfe.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/20/4a284773daa3b74b.jpg[/IMG][/URL][/quote]
  19. katya ...Hmm... trasa na Tomaszów Mazowiecki. Miejscowość: Wola Rakowa
  20. Moriaa... przepraszam. Napisałam Ci PW. ruda76 wieczorem chowa sie w krzakach za szkolą lub zwija sie w kulke przy kiosku.... tam chyba ta mała sunia ma cieczke (dziwne ze jeszcze).
  21. Dziękuje za wsparcie psychiczne!;) ruda76 może coś wymyśli...:shake:
  22. Rybcia a co to za dobciowatek? To małe czarne podpalane?
  23. Hej! Własnie wróciłam... ruda76 tak... Ty go nie widziałaś??? Przerażony malutki psiak.... chodzący szkielet.... Psiaka nikt nie karmi raczej... mówiłam ogólnie ludziom zeby jak sie uda przyprowadzili go do mnie. Dzieciakom i ogólnie... Teraz wracając do domu widziałam go - gdzieś truchtał... Ehh...Biedactwo... Futerko już nie to... nie ten wzrok.:shake:
  24. No hej... mnie sie boi bardzo (raz go prawie wziełam na rece i od tamtej pory), inni ludzi emogą podejść (w sumie to zależy kto) na odległosć 1m a czasami nawet i go dotknąć. Jedzenie: sucha karma nie działa.... i bardziej sie mnie boi niż jest zainteresowany np. szynką. PIES WYGLĄDA JAK SMIERĆ
×
×
  • Create New...