Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Cześć wszystkim to ja go znalazłam i poprosiłam Karole i Modliszkę o pomoc... jak widać są zawsze chętne do pomocy za to im wielkie BRAWA! Pies potrzebuje domu... jest młody i mamy czas do piątku. Nie jest agresywny, lubi dzieci, przywiązuje sie straszliwie do człowieka, szybko sie uczy. Jest kochany... miałam go w domu nawet ale Iwan (mój pies) zaczął się buntować i go gryzł ( co ja pisze rzucał mu się do gardła i go terroryzował...:( ).Biedak próbował sie bronić i sie bójki wszczynały to nie mieliśmy wyjścia i go wypuścilismy na dwór... co spowodowało bunt sąsiadów...:angryy: i ma w piątek do schroniska jechać:angryy:... BŁAGAMY O POMOC!!!!:placz: proszę!
  2. Mam nadzieje że nic przy nim nie spaprają. Cholerka nie umiem pomóc... ale może się o niego popytam bo dzisiaj do weta (tam) miałam na kontrole jechać z Iwanem... zobaczymy.
×
×
  • Create New...