Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Hehe no własnie. Ja musze sobie urlop zrobić z lekka... od wariactwa bo psychicznie wszyscy dookoła nie wyrabiają. I ja też ...z niemocy. DT zawieszam do odwołania:shake:. 3 psy to tłok w m2.
  2. Ufff... jestem już o nią spokojna:lol:. Fajna psiunia. Rozrabiająca troszke ale fajna:evil_lol:.
  3. [SIZE=1]Dzodzo i jak ten pan? Jak zareagowała Figa? Wszystko ok? Coś nie tak??? [FONT=Comic Sans MS] A ja sie popłakałam zaraz jak pojechałyście. :roll:[/FONT][/SIZE]
  4. O jeeżu. jak on schudł! Bida.... No ale teraz wygląda jak typowy dobek:razz:.
  5. No zobaczymy czy sie wyrobie w ten weekend. :shake:
  6. W łodzi na Kosodrzewiny mją mix york - sznaucer coś takiego... [IMG]http://images31.fotosik.pl/12/ce0758386f13cf5c.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=80846[/url]
  7. Biedna sunieczka... 1000zł kosztuje zapłata za życie:shake:.
  8. Ehh.... Musiał komuś sie zgubić. Jest zadbany.;)
  9. Beatko... Co z tym domkiem? U mnie sąsiedzi nie wyrabiają bo ona cały czas szczeka na Dolara:roll:. Do tego biorąc pod uwage ze kilka osób pracuje na noc i odsypia rano...
  10. To bierzesz ja na DT czy na stale:cool3:?
  11. Ehh... Ile psiaków przybyło... Moja sunia strasznie szczeka na Dolara, sąsiedzi na szczęście wyrabiają ale ona to robi wręcz obsesyjnie... Najchetniej szczeka z koszyka który sobie przywłaszczyła (wreszcie jakiś chętny sie znalazł:cool1:!) Zaczęłam ją traktować jak papuge - przykrywam kocem a ona usypia:diabloti:
  12. Powiedz mi jeszcze ile on może mieć, jak jest duży... I jakiś telefon by sie przydał. Mieszkam 40km od Tomaszowa, jakieś 7 od Łodzi. Zobaczymy co da sie zrobić... Napisze do kilku osób. Czy masz możliwosć przetrzymania go choćby 2 - 3 dni gdziekolwiek, byleby był bezpieczny??
  13. Napisz prosze jaka to jest miejscowość. Pilnie.
  14. Coś nie widze zdjęć:shake:... Moze chwilowa awaria.
  15. Bullterrier... Ehhh... Jedna z moich najulubieńsiejszych:diabloti: ras... Za jakieś 2 tyg mogłabym (pod warunkiem ze mi by psów nie zeżarla) ją wziać na DT ale wtedy jej już zapewne nie bedzie:cool3:.
  16. Wiem co czujesz... Mam 2 swoje psy ( w tym doberman 40kg:roll:) psy + tymczasowicza (akurat teraz suńke dobke, żrącą sie z moimi:cool1:) na DT w mieszkaniu 55m... No i oczywiście jeszcze 4 dorosłe osoby ...o 2 szczurach nie wspominając:cool3:. No cóż. Czego sie nie robi z miłosci...:diabloti:
  17. Mała na Dolara rzuca się cały czas prawie... ale na szczęście dosyć karna jest. Dolar nie chce jej krzywdy zrobić ...ale broni sie ...bo nie ma wyjścia:roll:. Na małego psa tez warczy... ale ogólnie hierarchie sobie mniej wiecej ustalili.... Ciągle chce na dwór wychodzić ...jak to po schronisku: sucz ma straszne rozwolnienie:shake:. Wyglada lepiej: jest o wiele weselsza, sierść zaczyna lśnić... Jeśli ktoś o nią zadba bedzie naprawdę ładną psiną. BTW: przypomina mi bardzo Sonię, którą przygarneła Ulaa... Pewnie pochodzą z tej samej pseudohodowli.
  18. Beatko. Mieszkam w Woli Rakowej która znajduje sie na trasie: z Łodzi na Tomaszów Mazowiecki. Wioska jest 7 km od Łodzi, ok. 45 do Tomaszowa Maz. i 18 do Pabianic. Dojechać moge gdziekolwiek (jeśli tata nie pracuje) ale na raczej nie duze odległości...
  19. Ok. Do forumowej Buni pojedziemy. A kiedy mi ją chcesz zabrać?:cool1:
  20. Ha! Ja będe mogła a Wy nie!:evil_lol: o!:diabloti::cool3:
  21. Czerwoooną ale taką dużą tą kokardke:cool3:.
  22. W przyszłym tygodniu jadem odwiedzić:cool3:.
  23. Beatko oczywiście! A ten domek jest sprawdzony? Gdzie to jest? Dobrze tam moja sunia będzie miała?:oops:
  24. Jaki Ci ciotka tam diabełek:diabloti::mad::mad::mad:
×
×
  • Create New...