Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. [url]http://www.paluch.org.pl/system_kwarantanna.php[/url] Kwarantanna na paluchu...a tam dobeczka czarna podpalana... i pinczerek min...:shake:
  2. No to jak z tymi domkami? Najchetniej prosiłabym o kontakt telefoniczny bo tak mailowo to tak nijako:shake:. Czy ci ludzie mają namiary na mnie...? Do mnie osobiście nikt nie dzwonił;/. Może dlatego że na allegro jest "buldożka" a jak sie szuka konkretnej rasy, to pisze sie "buldożek" ... :roll:
  3. Ehh.... Jak oddam mojego tymczasowicza moge wziąć szczeniaka (do 3mies) na DT lub jak nie ma to jakąś fajną sunieczke, lubiąca inne psy (małe i duże).
  4. Przydałoby sie allegro i allegratka... wpisz w temacie, że potrzebujemy ogłoszeń i allegro.
  5. Super psiaczek... oby ktoś go szukał.:roll: Trafiłaś w najlepsze miejsce na świecie z tym ogłoszeniem:evil_lol:. Dogomania od tego jest;)
  6. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8945273#post8945273[/url] To buldożek francuski (mama) z amstaffem (tata). Cud - miód!
  7. Hej Wam... GameBoy mam to samo... jeśli mam mieć możliwoś brania psów na DT to Boluś nie może zostać.... Szczerze mówiąc wczoraj cały dzień wybijałam to własnym rodzicom z głów! Jak 6 letnie dzieci!:roll: No ale...jak tu sie nie zakochać:shake:... Jak na razie żadnego telefonu z allegro... Nic. Cisza. A ten domek katya fajny sie wydaje...:lol:
  8. Oj dożyca:loveu:. Znajdzie domek szybko - cioteczki sie o zatroszczą.
  9. Katastrofa [*].... Śpijcie kochane.:placz::placz::placz::placz::placz:
  10. Katya dziękuję za sliczne allegro!
  11. Oczko 3x dziennie zakrapiam (ciężkie zadanie...oj ciężkie:diabloti:). Jest kilka niezdecydowanych na 100% domków...
  12. Przepraszam że tylko dwa ale reszta wyszła rozmazana:evil_lol:. Na tym drugim zdjęciu sie chlopak przeraził czymś heh.
  13. [IMG]http://images34.fotosik.pl/50/c617dba8622ffc8d.jpg[/IMG][IMG]http://images23.fotosik.pl/115/d1f405762f300bb5.jpg[/IMG]
  14. Łóżko niekoniecznie jest wyznacznikiem dominacji w domu. Jak dla mnie lepiej przytulać sie do psa na łóżku niż na podłodze:evil_lol:. Wiem, że temat "pies na kanape czy nie" jest tematem spornym.... Psiarze dzielą sie na "za" i "przeciw"... Jestem z tych, którzy uważają, że pies powinien być zawsze przy człowieku, często leżący na kanapie z głową na kolanach. Nie ważne czy mały czy duży.
  15. A to taaaki miziaty kanapowiec:diabloti:.
  16. GameBoy: Boluś jest odrobaczony, ma jakieśtam szczepienie ale to trzeba powtórzyć. Dokładniej niech napisze Pepsi76. Ma kłopoty z oczkiem - coś mu sie tam paprze, łysieje. Mam dzisiaj dostać kropelki dla niego. Musisz wziąć pod uwage, że już teraz odznacza sie jego charakter. Trzeba będzie dużej odpowiedzialności i doświadczenia w układaniu go, odpowiedniej socjalizacji i szkoleniu... Psiak wszystko che postawić na swoim.. Boluś ma racje, Boluś rządzi... Strach sie bać co będzie jak ta cecha mu sie utrzyma podczas okresu dorastania i dalej.... Widze też, że nie da sobie innym psom w kasze dmuchać... Pogonił mojego Dolara jak bawił sie kością (taką wapienną;)) a Dolar to potężny doberman - na szczęście wykazał sie tolerancją wobec małego. Kiedy zostaje sam (no: z innymi zwierzakami) nawet tylko w pokoju - wyyyje i wyyyyje. Nie potrafił usnąć sam na łóżku - jak go zaniosłam ('ledwożywego', główka mu leciała, chrapał...taki flak- a ja byłam zajęta pracą przy laptopie) zaczął piszczeć i szybko sie przygramolił z powrotem:evil_lol:. Podaję swój nr. telefonu: 667 733 538 Pozdrawiam.
  17. [url]http://www.allegro.pl/item271992713_doberman_suka_oddam_w_dobre_rece_.html?PHPSESSID=18a12a733859616da52f9b930624b211[/url] [url]http://www.allegro.pl/item268563677_oddam_dobermana_w_dobre_rece_.html[/url] A oto mój tymczasowicz:loveu: (sorry za off'a): [IMG]http://images27.fotosik.pl/114/9ad28cc0fd1039aa.jpg[/IMG][IMG]http://images34.fotosik.pl/47/865d1b4d0c16b2ad.jpg[/IMG][IMG]http://images25.fotosik.pl/113/6811ca62cedb6205.jpg[/IMG][IMG]http://images31.fotosik.pl/47/cef32ef04505aaab.jpg[/IMG][IMG]http://images28.fotosik.pl/113/ccccfe6c95d077a1.jpg[/IMG]
  18. Gameboy jak tam decyzja męża? Łaaaa... Małego nie da sie nie kochać! Jest super! No... fakt już mi wydłubał dziurę w wykładzinie, chciał zjeść odkurzacz i zostawił kilka niespodzianek hehe ale jest niesamowity!!!
  19. Dobrze. Czekamy na decyzje TZ.;)
  20. Hala nie jesteś sama... Boje sie nawet myśleć co bedzie jutro jak zostanie sam w domu...znaczy bez ludzi... jak sam nie może nawet usnąć na łóżku bezemnie...
  21. Czas - nieograniczony. Byleby super extra wystrzałowy dom sie trafił.:cool1: Troche go moje psy pogoniły... bo wlazł na śpiącego Dolara to go troche przestraszył... Ze dwa razy...Nic mu nie zrobił tylko mocno wystraszył.
  22. Hehehe a co Cioteczko myślałaś:cool3: Tutaj przepytywanka na całego:evil_lol:.
  23. Tzn. TZ chce kota a Ty psa?
  24. Skąd jestes? Mieszkasz w domku czy bloku? Miałaś/eś wcześniej psa? Wszyscy domownicy chca psa? Czemu akurat ammstaffo buldożer:evil_lol:?
  25. Hehe... nie ma tak! Najpierw ja sie musze nacieszyć:evil_lol:.
×
×
  • Create New...