Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Ewciu ona jest dopiero od czwartku wieczorem u Państwa. Państwo chodzą na spacery ale i tak w domu i w ogrodzie wszystko jest nowe i ciekawe.
  2. Tak się cieszę,że wszystko się układa
  3. Na razie cisza ale mam nowe zdjęcia. Poproszę o ogłoszenia zaraz jak wrócę.
  4. Tylko czy da się użyć trytytek. Musi być odpowiednio dużo otworów.i na górze i w dolnej części.
  5. Koniecznie trzeba go obwiązaC., transporterek może się otworzyć jak się będzie szarpać. Ja woziłam pociągiem dzikie suczki i wiem co wyrabiają:( Czasem coś nie wskoczy, trzeba 5 razy sprawdzić i koniecznie ale to koniecznie porządnie obwiązać . To zazwyczaj plastik made in China...Trudny moment przy wsiadaniu i wysiadaniu:( Transportera nie wolno trzymać za rączkę tylko objąć rękami i przycisnąć do siebie stroną od kratki .Ten pociąg mnie naprawdę martwi ale jak nie ma wyjścia to należy podejść do sprawy z duża dozą ostrożności. Sunię wypuścić u Moli@ a za wysyłkę transporterka do właściciela ja zapłacę.
  6. Poszukam czegoś jak wrócę..
  7. Mam WhatsApp ale z ogłoszeń nie dzwonią na Whatsapp tylko na komórkę. Poza tym poza domem gdzie jest WIFI włączanie transmisji danych kosztuje majątek.
  8. Tak , Bajka. W domu przybiega na każde zawołanie, jak zwiała to Pan musiał się natrudzić żeby zechciała wrócić.
  9. Tak , Bajka. W domu przybiega na każde zawołanie, jak zwiała to Pan musiał się natrudzić żeby zechciała wrócić.
  10. To Bajka., pomyliłam się , przepraszam:)
  11. A co z transporterkiem? Ja mam i mogłabym dać ale mieszkam daleko. Nie dotrze nawet kurierem do niedzieli.
  12. Jeśli sunia nie jest dzika to Pan powinien wykorzystać zaufanie. Myślę , że łagodne i spokojne podejście powinno dać efekt. Oby się udało. Biedna malutka, co ona przeżywa.
  13. Byłam u Bajki. Strasznie mnie obszczekała:) Niestety dzisiaj będąc z Panem w ogrodzie, na oczach Pana wcisnęła się pomiędzy podmurówkę i siatkę i zwiała. Pan ją usiłował złapać ale podchodziła i odskakiwała zabierając smaczki . Udało się ale Państwo są zmartwieni. Na razie będzie chodzić po ogrodzie na smyczy a Pan kupi specjalne śledzie i powbija je do ziemi zahaczając o siatkę. Ogrodzenie jest bardzo solidne ale ona pcha się pomiędzy siatkę ( mocno naciągniętą na na twardy drut) i przepycha pomiędzy. siatką i podmurówką.Poza tym jest grzeczna i uwielbia przede wszystkim Pana i syna.
  14. Pojutrze skoro świt wylatuję do Szwajcarii, wracam 1 go marca. Niestety koszt odebrania połączenia to 5 zł za minutę a nawet więcej..:( Nie będę odbierała telefonów z tego powodu. Marta jest już jedną nogą w ds a ma ogromne powodzenie, czy mogę prosić o zamianę na inną suczkę z numerem telefonu do Magdy. U Oskarka też chciałbym zmienić numer.
  15. Pojutrze skoro świt wylatuję do Szwajcarii, wracam 1 go marca. Niestety koszt odebrania połączenia to 5 zł za minutę a nawet więcej..:( Nie będę odbierała telefonów z tego powodu. Marta jest już jedną nogą w ds a ma ogromne powodzenie, czy mogę prosić o zamianę na inną suczkę z numerem telefonu do Magdy.
  16. Rozumiem,że Pani z Leszna nadal jest chętna.
  17. Wyślę, dziękuję:)
  18. Trzymam kciuki.
  19. Bielsko -Biała na południu Polski.
  20. Państwo mieszkają poza miastem, to jest dzielnica Gliwic powstała z przyłączonej wsi. Las, pola, strumień, domki jednorodzinne. Sielsko, anielsko:) Poszukam szkolenia ale bardzo wątpię żeby wozili ją do centrum.
  21. Umówiłam się ,że wpadnę do nich w poniedziałek.
  22. Bajka to teraz Majka:) i jest w Gliwicach. Pani dzisiaj pisała ,że śpi u syna w pokoju, ma apetyt i ,że się zadomowiła.
×
×
  • Create New...