Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Byłam , Państwo wg mnie to spokojni, mili Ludzie. Długo rozmawialiśmy oczywiście na zewnątrz i z dużej odległości:) Wnętrza dostałam na maila na zdjęciach. Ogrodzenie nie jest idealne ale na posesji stoją dwa domy rodzinne więc i tak należy ogród traktować jak miejsce przed blokiem bo każdy otwiera bramę, mieszkają osobno i trudno zaufać ,że ktoś nie zapomni o jej zamknięciu. Wspólne przebywanie , smycz itp. Dookoła ładne tereny spacerowe. Państwo już dzwonili do hoteliku. Kupują niezbędne rzeczy , karmę i pojadą po Żuczka. Mam nadzieję, że to dobra decyzja.
  2. Masz rację. Dzisiaj pojadę obejrzeć posesję.
  3. Ojej to nie ma na Gliwice? To nie zrozumiałyśmy się jak dzwoniłam. Ja myślałam ,że jest cisza i zaczęłam rozmowy z Rodzeństwem.
  4. Tylko nikt poza tą Panią nie dzwonił:(
  5. Pani z Wrocławia wypełniła ankietę.Ja już nie wiem co robić:( Mieszkają w ładnym bloku na Kazanowie. W tej chwili są oboje bez pracy. Przez tego wirusa nie ma jak sprawdzić dobrze domu. Pani deklaruje ,że ją stać na psa. Trochę źle wcześniej zrozumiałam ,w mieszkaniu jest Teściowa i dziadek Pana czyli Pradziadek.
  6. Wiem ,że się nie przewidzi.Dzisiaj wieczorem będę rozmawiała. Rodzice nie żyją więc nie ma alternatywy.
  7. Figa jest wysterylizowana. Nie ma wpisu w książeczce bo tą książeczkę wydało ostatnie schronisko. W kartotece ma wpis z poprzedniego miejsca. Anecik doszukała się też blizny:) Dzwoniłam do Niej i poprosiłam żeby dokładnie obejrzeli brzusio . I jest ślad:) Ufff:)
  8. Pogadam dzisiaj z tą Panią.powiem o moich obawach. Chyba powinnam zaufać bo w końcu nikt nie będzie odpowiedni...:(
  9. Ja mam wrażenie ,że to trudna sytuacja..... Posłałam ankietę. To Rodzeństwo jest bardzo miłe. Pracują ,każde z nich jest zmotoryzowane. Robią dobre wrażenie. Martwią mnie tylko ewentualne nowe związki ale już nie wiem czy nie popadam w paranoję:(
  10. Dzwoniła Pani z Wrocławia. W mieszkaniu mieszkają: : Pani ,mąż, syn, teściowie i prababcia. Pani i mąż aktualnie nie pracują.
  11. Państwo mieszkają w domu po Rodzicach. W drugiej części domu mieszkają Ciocie. Podwórko jest wspólne. Pan i Pani ( rodzeństwo) są świeżo po rozwodach i teraz mieszkają razem. To młodzi ludzie. (31 ,25).
  12. Pani nie zadzwoniła. Rozmawiam z Rodzeństwem, które mieszka w domu po Rodzicach. Jestem rozdarta.
  13. Dopytam jak z tą sterylką.
  14. https://allegro.pl/oferta/brelok-dwustronny-identyfikator-do-kluczy-50-szt-7155529964?reco_id=d54d6d8e-729b-11ea-b9fb-b02628cf1030&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951 Nie umiem samego zdjęcia wkleić.
  15. Elu ostatnio zwiał piesek , któremu Państwo poluzowali obrożę. Ja myślę ,że bezpieczeństwo jest najważniejsze a nie smycz i obroża. Adresatka choćby taka do oznaczania kluczy też by się przydała.
×
×
  • Create New...