-
Posts
31408 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewu
-
Byłam , Państwo wg mnie to spokojni, mili Ludzie. Długo rozmawialiśmy oczywiście na zewnątrz i z dużej odległości:) Wnętrza dostałam na maila na zdjęciach. Ogrodzenie nie jest idealne ale na posesji stoją dwa domy rodzinne więc i tak należy ogród traktować jak miejsce przed blokiem bo każdy otwiera bramę, mieszkają osobno i trudno zaufać ,że ktoś nie zapomni o jej zamknięciu. Wspólne przebywanie , smycz itp. Dookoła ładne tereny spacerowe. Państwo już dzwonili do hoteliku. Kupują niezbędne rzeczy , karmę i pojadą po Żuczka. Mam nadzieję, że to dobra decyzja.
-
Masz rację. Dzisiaj pojadę obejrzeć posesję.
-
Ojej to nie ma na Gliwice? To nie zrozumiałyśmy się jak dzwoniłam. Ja myślałam ,że jest cisza i zaczęłam rozmowy z Rodzeństwem.
-
Tylko nikt poza tą Panią nie dzwonił:(
-
Pani z Wrocławia wypełniła ankietę.Ja już nie wiem co robić:( Mieszkają w ładnym bloku na Kazanowie. W tej chwili są oboje bez pracy. Przez tego wirusa nie ma jak sprawdzić dobrze domu. Pani deklaruje ,że ją stać na psa. Trochę źle wcześniej zrozumiałam ,w mieszkaniu jest Teściowa i dziadek Pana czyli Pradziadek.
-
Wiem ,że się nie przewidzi.Dzisiaj wieczorem będę rozmawiała. Rodzice nie żyją więc nie ma alternatywy.
-
Figa, kolejna sunia z M w hoteliku pod moją opieką.
ewu replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Figa jest wysterylizowana. Nie ma wpisu w książeczce bo tą książeczkę wydało ostatnie schronisko. W kartotece ma wpis z poprzedniego miejsca. Anecik doszukała się też blizny:) Dzwoniłam do Niej i poprosiłam żeby dokładnie obejrzeli brzusio . I jest ślad:) Ufff:) -
Pogadam dzisiaj z tą Panią.powiem o moich obawach. Chyba powinnam zaufać bo w końcu nikt nie będzie odpowiedni...:(
-
Ja mam wrażenie ,że to trudna sytuacja..... Posłałam ankietę. To Rodzeństwo jest bardzo miłe. Pracują ,każde z nich jest zmotoryzowane. Robią dobre wrażenie. Martwią mnie tylko ewentualne nowe związki ale już nie wiem czy nie popadam w paranoję:(
-
Dzwoniła Pani z Wrocławia. W mieszkaniu mieszkają: : Pani ,mąż, syn, teściowie i prababcia. Pani i mąż aktualnie nie pracują.
-
Państwo mieszkają w domu po Rodzicach. W drugiej części domu mieszkają Ciocie. Podwórko jest wspólne. Pan i Pani ( rodzeństwo) są świeżo po rozwodach i teraz mieszkają razem. To młodzi ludzie. (31 ,25).
-
Pani nie zadzwoniła. Rozmawiam z Rodzeństwem, które mieszka w domu po Rodzicach. Jestem rozdarta.
-
Figa, kolejna sunia z M w hoteliku pod moją opieką.
ewu replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Dopytam jak z tą sterylką.