Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Figa już u anecik:)
  2. Nie mam takiej możliwości.Nikogo nie znam. To jest pod Wrocławiem. Duża posesja , częściowo jest tylko żywopłot akacjowy... Nie wiem ,boję się:(
  3. Elu Albinka powinna przekazać Kasia. To z nią ustal jak to bezpiecznie zrobić. Przecież on Ciebie nie zna. Kasia i tak go musi przywieźć do Krakowa. Takie przywiązywanie i przepinanie smyczy może się skończyć ucieczką. Musi być to w obecności osoby , którą on zna. Pani może smycz wziąć w rękawiczkach , w domu natychmiast wyprać i najwyżej za nią zwrócić. Zresztą to samo dotyczy obroży .
  4. Tylko jak ogrodzenie sprawdzić.
  5. Dzisiaj było kilka telefonów. Jak zrobić wizytę w czasie epidemii...
  6. Elu ja Ci ciągle tym głowę zawracam a Ty mnie przepraszasz, To ja przepraszam i dziękuję:)
  7. Posłałam Eli więcej zdjęć Figi.
  8. Ptyś już w dt. Trzymajcie kciuki za psie relacje.
  9. Dziękuję:):):):)
  10. Dziękuję:):):)
  11. Ja ich "na żywo " nie widziałam.
  12. Schronisko podało 2-3 lata Lusia i Mika a Figa ok 4. Taką informację dostałam.
  13. Pokazane sunie są małe.
  14. W schronisku jest bardzo trudna sytuacja:( Przepełnienie...:(
  15. Elu dziękuję:)
  16. Są małe bidy w schronisku:(
  17. Nie udało się na dzisiaj załatwić transportu. Jutro albo w piątek Ptys pojedzie. Mamy bardzo trudna sytuację. Błagamy o dt dla psiakow.
  18. Muszę tylko transport zorganizować bo to okolice Częstochowy.
  19. Trzymajcie kciuki , minutę temu rozmawiałam ze Znajomą. Jeśli jej staruszek go zaakceptuje Ptyś ma dt z opcją ds.
  20. Balbinka jest u Kikou i szuka domu a Limba ma dom. Przepraszam ale nie ogarniam już tych ogłoszeń.
  21. Potem opiszę całą sytuację.
  22. Elu przez niefrasobliwość tych Ludzi uciekl. Nikt go już tam nie da. To nie domek zrezygnował, to z domku zrezygnowano.
×
×
  • Create New...