Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Państwo mają też daczę na samym morzem. Uwielbiają spacery po plaży. Niestety mnie nie chcieli adoptować:):):):))
  2. Pojechałam razem z Państwem i dużo się wyjaśniło po drodze...Nigdy nie było u nich żadnych służb, tylko sąsiadka straszyła !!! Przez telefon była inna wersja. Oskarek zniszczył na dole tylko jedne drzwi, wył z 10 minut po wyjściu. U Dziadków był grzeczny, leżał spokojnie koło łóżka chorego Pana. Wychodził trzy razy dziennie..( no niezbyt dużo). Ale najgorsze było to ,że chodził na spacery w kolczatce bo ciągnął.... 11,5 kilogramowy piesek!!!! Nowy dom to Rodzina składająca się z Pana ( teraz jest w okresie rehabilitacji po wypadku na motocyklu), Pan jest wdowcem, ma 13- letniego, bardzo spokojnego syna, mieszkają razem z Mamą Pana. Pan wydaje się miłym , ciepłym , dobrym człowiekiem(tfu, tfu , tfu). Babcia jest przekochana, niestety ma już 80 lat ale jest w rewelacyjnej formie. Mam sporo wątpliwości i obaw na przyszłość ale presja ze strony dawnego domu i ta kolczatka miały spory wpływ. Nowy Pan oburzył się strasznie na kolczatkę , zapowiedział ,że u nich psy mają do dyspozycji kanapę i łóżko ( ostatni odszedł w wieku 12 lat dwa lata temu) Będę w kontakcie, mam nadzieję, że będzie tam szczęśliwy. Dawny dom oddał go bez emocji, takie przynajmniej sprawiali wrażenie.
  3. Oskarek dzisiaj pojechał do ds do Wrocławia.
  4. Zaglądam do Rudzi:)
  5. Szczeniaczki Fionki miały około 2,5 miesiąca. Ktoś namieszał informując.
  6. Serce rośnie jak się ją widzi bezpieczną. Nie miałam dostępu do dogo ale cieszyłam się ,że wszystko się udało bo seramarias dała mi znać. Akcja na medal:)
  7. Ewa Marta dziękuję Ci z całego serca.
  8. Ewa Marta dziękuję :):):) Nie miałam dostępu do dogo ale elik dała m znać na Whatsappa i to była najlepsza wiadomość:):):)
  9. Marta jedzie do domu w przyszła niedzielę. Państwo przyjadą po nią do Jagny z Gdyni, mnie zgarną po drodze.
  10. Mam taką nadzieję. Dzisiaj tam zadzwonię.
×
×
  • Create New...