-
Posts
31408 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewu
-
Pojechałam razem z Państwem i dużo się wyjaśniło po drodze...Nigdy nie było u nich żadnych służb, tylko sąsiadka straszyła !!! Przez telefon była inna wersja. Oskarek zniszczył na dole tylko jedne drzwi, wył z 10 minut po wyjściu. U Dziadków był grzeczny, leżał spokojnie koło łóżka chorego Pana. Wychodził trzy razy dziennie..( no niezbyt dużo). Ale najgorsze było to ,że chodził na spacery w kolczatce bo ciągnął.... 11,5 kilogramowy piesek!!!! Nowy dom to Rodzina składająca się z Pana ( teraz jest w okresie rehabilitacji po wypadku na motocyklu), Pan jest wdowcem, ma 13- letniego, bardzo spokojnego syna, mieszkają razem z Mamą Pana. Pan wydaje się miłym , ciepłym , dobrym człowiekiem(tfu, tfu , tfu). Babcia jest przekochana, niestety ma już 80 lat ale jest w rewelacyjnej formie. Mam sporo wątpliwości i obaw na przyszłość ale presja ze strony dawnego domu i ta kolczatka miały spory wpływ. Nowy Pan oburzył się strasznie na kolczatkę , zapowiedział ,że u nich psy mają do dyspozycji kanapę i łóżko ( ostatni odszedł w wieku 12 lat dwa lata temu) Będę w kontakcie, mam nadzieję, że będzie tam szczęśliwy. Dawny dom oddał go bez emocji, takie przynajmniej sprawiali wrażenie.
-
Dziękuję:)
-
Oskarek dzisiaj pojechał do ds do Wrocławia.
-
Dziękuję:)
-
Zaglądam do Rudzi:)
-
Fionka - młoda, urocza sunia o bursztynowych oczach
ewu replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Dopytam od kiedy. -
Fionka - młoda, urocza sunia o bursztynowych oczach
ewu replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Szczeniaczki Fionki miały około 2,5 miesiąca. Ktoś namieszał informując. -
Serce rośnie jak się ją widzi bezpieczną. Nie miałam dostępu do dogo ale cieszyłam się ,że wszystko się udało bo seramarias dała mi znać. Akcja na medal:)
-
Fionka - młoda, urocza sunia o bursztynowych oczach
ewu replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ewa Marta dziękuję Ci z całego serca. -
Ewa Marta dziękuję :):):) Nie miałam dostępu do dogo ale elik dała m znać na Whatsappa i to była najlepsza wiadomość:):):)
-
Bajka i jej córeczki już szczęśliwe ...w swoich domach
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Mam taką nadzieję. Dzisiaj tam zadzwonię.