Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Państwo pojadą we czwartek ale poznają i Martę i Bajkę . Nie wiem czy Bajka nie jest bardziej pasująca do tej Rodziny. To ja trochę im namieszałam w głowach bo Bajka jest łagodniejsza i woli towarzystwo ludzi od psów a Marta kocha psie towarzystwo. Na decyzję czekają Państwo z Gdyni , którzy zrobili na mnie mega pozytywne wrażenie i przyjazd po Martę z Gdyni nie stanowi dla nich problemu. Pokochali ją i bardzo chcą żeby stała się członkiem ich Rodziny, mają pieska.
  2. Poczekajmy chwilę , sporo się dzieje.
  3. Nie znalazłam więcej zdjęć. Niestety Kacperek jest bardzo wycofany, potrzebuje dt gdzie się otworzy.
  4. W schronisku jest malutka , z 5 kg , młodziutka sunia. Zero agresji ale jest dzikawa. Posłałam zdjęcia elik. To bardzo biedna malizna. Rozpaczliwie potrzebuje kontaktu z człowiekiem, socjalizacji. W schronisku jest bez szans.
  5. Poszukam, chyba nie jest.
  6. Kasia go nazwała Kacperk do ogłoszeń. Z głowy mi to wyszło , ja o nim myślę i nazywam Mefi bo wygląda jak mój Mefi.
  7. Nie znalazł , ciągle jest:( Jest bardzo smutny.
  8. Zabij mnie , który to Kacperek? Zmieniałam imiona do ogłoszeń, za dużo tego wszystkiego na moją starą głowę:(
  9. Jedni Państwo wzięli ode mnie Lotkę a Pani z Wrocławia nie odbiera.
  10. To nie miała być dogoterapia, to miał być pies przyjaciel.Syn ma 17 lat i w domu zawsze były dwa psy. Po stracie suczki , którą mieli 7 lat zrobiło się pusto i zakochali się w Bajce.Nigdy nie dałabym psa w celach dogoterapii, to musi być odpowiedni pies.
  11. Jest trochę wyższa ale dużo chudsza.
  12. Są chętni Państwo na Lilu. Czekam tylko na wieści i zadzwonię do Poker.
  13. Szkoda ,że nie dali znać , odmawiałam, proponowałam inne.
  14. Bajka wraca z adopcji. Jestem załamana. Państwo też ale to naprawdę nie ich wina. Mają niepełnosprawnego syna, który histerycznie się jej boi.
  15. W boksie z Lilu były dwie suczki . Jedna w niedzielę poszła do domu. Zostały Lilu i Sara. Lilu dzisiaj wyjeżdża. Strasznie się martwimy o Sarę. To młodziutka, bardzo delikatna, przepiękna sunia ale zaczęła się załamywać. Jak dzisiaj wyjedzie Lilu to będzie jeszcze gorzrej. Sara jest bardzo chuda, na zdjęciach tego nie widać ale to naprawdę bidunia. Ona rozpaczliwie potrzebuje pomocy. Jest młodziutka , śliczna. Posłałam zdjęcia elik, niestety tylko z boksu i razem z sunią, która już ma dom.
  16. Lilu się dzisiaj pakuje i jedzie do anecik.
  17. Mam nowe piękne zdjęcia Żuczka.
  18. Absolutnie:) Państwo chcą się przygotować i wezmą Martę w przyszłym tygodniu. Ogromny dom, ogród, sympatyczna rodzina a co najważniejsze 5 minut od mojej córki:) Teraz ma masę pracy , potem więcej napiszę.
×
×
  • Create New...