-
Posts
31408 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewu
-
Tak , wczoraj pojechał do Rodzeństwa i po 20 godzinach( łącznie z całą nocą.....) rano wrócił. On nic nie zrobił, Pani wpadła w rozpacz ,że ją przerosło posiadanie psa . Brat nie wyraził opinii. Odwieźli go z rana, ofiarowali wszystkie akcesoria , które zakupili. Trochę dziwne bo to nie pierwszy pies jaki był w domu. Przepraszam ale mam wrażenie ,że Żuczek kolejny raz trafił na ludzi z poważnymi problemami emocjonalnymi. Jestem zszokowana bo wydawali się bardzo spokojni i rozsądni. Nie wiem jak wejść ludziom do głowy....:( Poker , która ma ogromne doświadczenie sprawdzała dom we Wrocławiu i w ostatniej chwili Pani zachowała się irracjonalnie.To już trzeci dom , który ma coś nie tak......w głowie. Najgorsze jest to ,że przepadł rewelacyjny dom bo jak Pani zadzwoniła to Państwo już byli umówieni po odbiór Żuczka. Pani adoptowała innego pieska. Żuczek znowu na lodzie:(
-
W nocy umarł Cebula. Ile jeszcze złego ma się wydarzyć:(
-
To straszne ,że kiedy już ma być tylko lepiej przychodzi choroba i śmierć. Kochany , malutki :( Śpij spokojnie okruszku.
-
Żuczek po 20 godzinach wrócił z adopcji. Panią przerosło emocjonalnie posiadanie psa.
-
Aniu dziękuję.
-
Żuczek już u siebie. Wczoraj rozdzwonił się o niego telefon......
-
Dziękuję:)
-
W sobotę pojechał do domu mój ukochany Haribo. Nie pokazywałam go tu ale spędzał mi sen z powiek. To taki młokos, podrostek , może ma 6 -7 miesięcy. Strasznie płakał w kojcu:( Będzie spory docelowo. Trafił do wspaniałej Rodziny( tfu , tfu).
-
Ptyś ma dom z ogrodem, cudowną Rodzinę w tym studentkę weterynarii , psiaka i kotka do towarzystwa. Są w świetnej komitywie:)
-
Ptyś na zawsze zostaje w dt:):):):)
-
Gabrysiu ja się tylko bałam nowych związków . Ale tak naprawdę to nigdy nie można niczego przewidzieć.
-
Wycieczki w góry zapewnione bo Pani dużo chodzi po górach.