-
Posts
31408 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewu
-
Mam nowe zdjęcia Żuczka. komu mogę wysłać z prośbą o głoszenia?
-
Dziękuję , może na Bielsko on tam mieszka.
-
Ja nie wiem czemu z Lesznem mam identyczne doświadczenia. Dwukrotnie w ostatniej chwili , kiedy wszystko było umówione , na dzień przed odbiorem pieska ludzie się wycofywali. To jest trzecia analogiczna sytuacja.....Zawsze powody nagle spadające jak grom z jasnego nieba..
-
Bajka i jej córeczki już szczęśliwe ...w swoich domach
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Tfu tfu ,tfu:):):) -
Bajka i jej córeczki już szczęśliwe ...w swoich domach
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Wpłaty: Ewa R 200 zł Dziękuję:) -
Ona bardzo potrzebowała pomocy. Chuda, biedna , załamuje się:(
-
Bajka i jej córeczki już szczęśliwe ...w swoich domach
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Ta Rodzina mnie rozwaliła na wizycie. Państwo przez kilka miesięcy mieli suczkę , której właścicielka nie odebrała po sterylizacji z lecznicy. Suczka po zabiegu miała poważne problemy neurologiczne, praktycznie oślepła, dostała padaczki. Kiedy się o niej dowiedzieli postanowili dać jej dom. Niestety pomimo leczenia nie przeżyła kolejnego ataku padaczki Pan wziął urlop żeby być z Bajką chociaż w domu mieszka jeszcze młoda:) Babcia:) Wielki dom, ogród, dzieci w odpowiednim wieku:) Bajka jest praktycznie sąsiadką mojej córki , więc będę ją często widywać:) Oby wszystko się ułożyło. -
Bajka i jej córeczki już szczęśliwe ...w swoich domach
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Sama sobie wybrała:) Ma piękne legowisko ale poducha jest lepsza:) -
Bajka i jej córeczki już szczęśliwe ...w swoich domach
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Ta pierwsza Rodzina była bardzo fajna ale widocznie pomimo zapewnień i szczęśliwego psa w domu niepełnosprawny syn bojąc się Bajki spowodował ,że się bała.. Czegoś się nauczyłam , jednak pewne niepełnosprawności mogą stanowić zagrożenie dla poczucia bezpieczeństwa psa. Mnie przekonał pies domownik, zdjęcia z inną sunią, którą mieli 7 lat i zapewnienia jak syn kocha psy i jak są dla niego ważne.To jednak inny pies, inna sytuacja , która przerosła tego chorego chłopca . Niepotrzebnie i On i Bajka przeżyli stres. Szkoda że Państwo przeciągali moment oddania Bajki. Zresztą to ja zadzwoniłam żeby spytać co słychać i wtedy się dowiedziałam, że jest źle. -
Bajka i jej córeczki już szczęśliwe ...w swoich domach
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Boże , biedna Bajka:( Nie ma mowy żeby jutro pojechała , jeszcze ucieknie. Nie wiem co robić:( -
To w takim razie spróbujmy.
-
O zdjęcia mogę poprosić ale on potrzebuje dt , gdzie się otworzy.
-
Bajka i jej córeczki już szczęśliwe ...w swoich domach
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Bajka już u Jagny. -
Prosiłam o nowe zdjęcia.
-
Czy mogę prosić o nowe ogłoszenia dla Oskarka. Zapłacę za wyróżnienie.
-
Bajka i jej córeczki już szczęśliwe ...w swoich domach
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Dostałam zdjęcia Ali teraz Rity:) Niestety nie umiem wkleić:) -
Ja też jestem strasznym wrogiem flexi. Przez 6 miesięcy łapałam suczkę , która uciekła bo smycz wypadła Pani z ręki i zwinęła się na plecach Nadziejki. We Wrocławiu identyczna sytuacja z Pysią, na szczęście na drugi dzień jakiś Pan a właściwie jego pies znalazł ją zaplątaną w krzakach na odludziu. Umarłaby tam z głodu. Ja zawsze ubieram obrożę , szelki guardy i podwójną smycz zapiętą na obroży i na szeklach no i adresatka ( najlepiej numer na obroży , nawet na początek karteczka oklejona dookoła taśmą przezroczystą) Flexi to bardzo trudna smycz i tylko dla pewnych siebie psów , na odpowiednim terenie. Flexi w przypadku strachulca jest bardzo ryzykowne.