Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. MIko , który uciekł tydzień temu z ds wczoraj cudem odnaleziony. Wrócił do hoteliku. Uffff:)
  2. Saldo: . 3.737,00 zł. .--. 3.752,24zł  = = = = = = = = = = = = .--. 15,24
  3. Wypłaty za Martę i Bajkę to 477 zł za hotelik w lutym 91 zł za Martę za hotelowanie w marcu.
  4. Mam ładne zdjęcie ale nie wkleję bo nie umiem.
  5. Maleństwa otrzymały 50 zł od Figuni 15 zł od Agnieszki105 Dziękuję:) Jeśli pozwolicie to przeznaczę je na potrzeby chorego psiaka którego mam pod opieką. Do tej pory na samego weta wydałam prawie 500 zł:(
  6. Przepraszam ,że tak z doskoku ale ma, pod opieką psiaka z którym nie mogę mieszkać w domu.Z telefonu ciężko mi wiele rzeczy zrobić. Wypłaty za Martę i Bajkę to 477 zł za hotelik w lutym 91 zł za Martę za hotelowanie w marcu.
  7. Żuczek przebywa w okolicy Wodzisławia .
  8. Strasznie się dzieje. Najgorzej działa nakręcanie paniki.
  9. Nie. Pani powiedziała Karolinie w niedzielę że zadzwoni do mnie. Nie odezwała się.
  10. Przepraszam z emocji zamiast 2 wstawiłam 3. Dokładnie jest 220 km w jedną stronę.
  11. Karolina wszystko odłożyła żeby dzisiaj dostarczyć pieska. W jedną stronę jest 300 km do przejechania. Pech z tym uciekinierem spowodował przesunięcie czasowe.Nie dojechaliby do 16. Reakcja Pani bardzo zaskakująca:(
  12. Też mam takie uczucia:(
  13. Żuczek dzisiaj rano miał wyjechać do Wrocławia. Pani postawiła warunek ,że tylko do 16 jest dyspozycyjna. Niestety wczoraj wyadoptowany z hoteliku psiak uciekł z ds. Karolina z mężem pojechała rano szukać biedaka. Zadzwoniła do Pani żeby dać znać ,że nie zdążą do 16 bo wyjazd się opóźnił. Niestety Pani stwierdziła, że to zły znak a jest przesądna w związku z tym musi się zastanowić nad adopcją Żuczka. Nie chciała się umówić tylko da znać czy go jeszcze chce...
  14. Karolina z hoteliku powiedziała, że może być problem. Dzwoniłam przed chwilą i jest załatwione. Przepraszam za alarm. W ostateczności udało się załatwić awaryjny transport
  15. Piszę z telefonu bo nie mam dostępu do laptopa.
  16. Może nawet bliżej niż z Gliwic w stronę Wrocławia.
  17. Denerwuję się bo nie wiem jak się ułoży z transportem. Ja niestety nie mam jak bo bym go zawiozla nawet pociągiem. Mam chorego psa i nie mam jak się ruszyć. Czy jeśli niczego nie uda się załatwić ktoś pomoże za zwrot kosztów na trasie Gliwice - Wrocław?
  18. Poker dziękuję za sprawdzenie domu dla Zuczka :))
×
×
  • Create New...