Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Oby ten domek cudowny się szybko znalazł.
  2. A ja mam kolejny problem. Z adopcji wraca czteromiesięczny Puszek. Dom wydawał się bardzo dobry ale chyba tylko wydawał. Państwo organizacyjnie nagle nie mają jak podołać opiece chociaż na wizycie pa nie było problemu w tej kwestii. Nagle teściowa złamała kręgosłup a Pani , wcześniej zdrowa ma chore serce ( pracuje na zmiany w szpitalu i nic mi nie wiadomo, żeby zaniemogła). Od poniedziałku Państwo pracują na tą samą zmianę i nie ma kto być z Puszkiem a on się nadal załatwia w domu bo ma biegunkę!!!!!! Panowałam jak mogłam nad emocjami.Na biegunkę dawali probiotyk a ona nie przechodziła , nie zadzwonili do mnie , nie powiedzieli o problemie, o badaniu kupy to już nie wspomnę... szkoda słów.. . Nie wchodziłam w dyskusję, muszę zabrać Puszka i szukać ds. Szkoda ,że stracił najlepszy adopcyjny czas. Puszek był z bratem i mamą tam gdzie były szczeniaki Bezy.Niestety to hotelik z boksami w budynku a on wróci z domu , z kanapy. Nie mam wyjścia, serce mam w kawałkach ale nawet nie chcę żeby dłużej u nich był.Nie było mowy o pozostawieniu go do czasu znalezienia ds. Telefon w sobotę, że od poniedziałku pies ma zmienić miejsce pobytu. Zastanawiam się czy w kalendarzu jest jeden spokojny dzień:(
  3. Chyba pojechała już do Wrocławia.
  4. Sunia zbiera na transport do Wrocławia. Wpłaciłam , choć tyle mogę zrobić.
  5. Biedne te psiny.
  6. Jest ich masa. Schronisko pęka w szwach. Mam zdjęcia do ogłoszeń ale muszę się o nich dowiedzieć co i jak.
  7. Parę miesięcy temu pomagałam szukać psa , który zwiał w momencie przekazywania go przez kierowcę opiekunowi. Miał zwykłą obrożę, wyszarpał głowę i pognał. To był pies z innego schroniska ale uciekł w moim mieście. Po trzech dniach znaleziono go zabitego przez auto na trasie szybkiego ruchu.
  8. Bo taką mu dali w schronisku, widocznie nie było innej pasującej a najważniejsze żeby pies nie uciekł. Kupimy mu pasującą rozmiarem , bezpieczną, na razie ma taką . Ja nie raz widziałam jak pies zabrany ze schroniska zaczyna się szarpać i usiłuje wyrwać i wierzcie mi błogosławiłam takie obroże.
  9. Dokładnie widać kółko i paseczek z drugim kółkiem, Jak ktoś nie widzi to można zdjęcie powiększyć i wtedy dokładnie widać. Zresztą w jakim celu miałby mieć zmienianą obrożę, w tej jechał i tą ma.
  10. Ogłoszenie wyróżnione 12,72 zł
×
×
  • Create New...