Jump to content
Dogomania

bou

Members
  • Posts

    4944
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by bou

  1. Filuś miał swoją Rodzine i domek...w ich secach został na pewno,a to chyba najważniejsze...(tak myślę...) Biegaj Filusiu za TM...
  2. Możesz pójść np. tutaj? http://www.lecznicazabiniec.pl/
  3. Na ten moment trzeba potwierdzic diagnose - bo co teraz jest do zabiegu? Skontaktuj się z wetem CHIRURGIEM ortopedą,trzeba wlasciwie odczytać to zdjęcie. Moim zdaniem twierdzenie o zwyrodnieniu kręgów jest naciągane,poza tym - przyjrzałabym się tej tylnej łapce - jak wspomniałam.To moze być np.odnowienie starego urazu,ale pewności nie mam. Ty zrób jak uważasz,ja nie jestem lekarzem weterynarii,a moją specjalnościa nie jest radiologia. Pozdrawiam. M.
  4. "coś z tchawicą". Tzn - co? Bo dopiero jak wiadomo co - wiemy,czy 'mozna cos z tym zrobić'. Więc albo zmień weta,albo uważnie wysłuchaj co ma do powiedzenia.
  5. Skąd jesteś? Które kręgi wg/weta uległy zwyrodnieniu? (to schorzenie nie jest wyrokiem,jeśli się dobry wet psem zajmie). Nie wiem jak to zabrzmi - ale arthromax w celu zniwelowania dolegliwości - to ogromna pomyłka.Ten preparat suplementuje,uzupełnia, a u sześciolatka z takimi dolegliwościami,to bezcelowe. Pies powinien dostawać leki p/zapalne i p/obrzękowe. Mam jeszcze jedno pytanie - czy Twoj pies utyka na lewą tylna łapę? Zmieniłabym weterynarza - stąd moje pytanie - skąd jesteś?
  6. wspólczuję Ci bardzo...siły życzę.
  7. Co słychać u strachulki?
  8. Love.amstaff - masz ślicznego psa!Mam jedno pytanie - czym,jak- zabezpieczasz Małą przed kleszczami?Tegoroczna jesienna babeszjoza jest wyjątkowo wredna...
  9. A mówią,że nie trzeba b yć ślicznym,żeby mieć dobre życie...to chyba nie jest prawda. Piesku - dobrego życia i miłośći!
  10. Nigdy więcej... wszystkim zamęczonym psom - myślimy o Was!Biegajcie wolne I radosne za TM...
  11. http://www.nadmorski24.pl/images/632x460/l0P8X2h8d0y0d1Y3k5H1s5o9G153f5g3.jpg dla wszystkich naszych wiernych Przyjaciół,którzy odeszli, zostawiając nam tęsknotę i wspomnienia....Kochamy Was na zawsze.
  12. "weterynarz zamówił mi propalin i mamy mu zrobić badania krwi." Na Propalinie jest w porządku,pies ma 13 lat,poczytaj o dzialaniu i skutkach ubocznych Propalinu.Poza tym -z jakiego powodu podawany jest Propalin? Przyczyna nietrzymania moczu jest znana?Ten wet wróży ze szklanej kuli? Morfologia - jak juz ktos pisal wyzej- jest podstwą do postawienia diagnozy,a w przypadku Twojego psa - Propalin likwiduje objaw,nie przyczynę. Pozdrawiam, m.
  13. To dopiero byłby precedens,jakby dogomaniacy przyczynili się do powstania nowej ustawy,hmm. :) A może?
  14. A krew była badana?
  15. bou

    Metamorfozy

    tak tu cicho...pokażcie się,pieski!
  16. 9
  17. możesz mi przepraszam,pomyliłam wątki.
  18. :) :)
  19. Ktoś przetłumaczy,może?Ni w ząb nie rozumiem,co autor ma na myśli;)
  20. O! Dzięki Ci bardzo.To juz szukam takich wymiarowych bandanek,bo ta szyja ,to same problemy:)Jakiś czas miała na sobie obroże dla...cielaków,bo nie było w poblizu rozmiaru.Ale przecież i tak ciele do cielaczka podobne jest.Cud,że Kiltix taki produkują,choć ia tak zmniejszyli obwód.jeszcze raz dzięki,M.
  21. Murka,nie bij - wytłumacz :) Jak się wiąże takie chustki na psowej szyi?Moja 'psowa szyja ' ma w obwodzie 74 cm,miała urodziny,chciałam ją ustroić w taka chusteczkę,a skonczyło sie na kokardce przyczepionej do obrozy... To są jakieś specjalne,te chustki,czy na sposob wiązania nie wpadłam,czy na hipopotama się nie da? p.s - Doyek jak z bajki...super śliczne psisko! Pozdrawiam, M.
  22. "napstroszona sierść" i mętne oczy,to chyba post mortem! ;) Takie podstawy,ale nie wiem,czy pomogą :)
  23. Ale skrajne opinie...mnie się zdaje,że sprawa nie jest tak bardzo skomplikowana.W naszym kraju DG jest opodatkowana,ale tzw.szara strefa ma się świetnie - vide udzielanie korepetycji, prywatne gabinety lekarskie "czynne od 16.00 - 18",ale "mogę pana zapisać na 20.30"...,wynajmowanie mieszkań etc. To chyba bardzo indywidualna sprawa zarabiającego,ale pewne jest,ze ten kto podatki płaci,będzie się wkurzał na konkurencję,ktora tego nie robi. W przypadku opieki nad psami jest tylko jedno ale...zarówno wyżej wspomniany uczeń,jak i pacjent oraz lokator - swoje prawa wyegzekwuje - 'płacę i wymagam',A US jest jakby na drugim planie,jest problemem usługodawcy.W przypadku psów - tylko poczucie odpowiedzialności I autentyczna miłość do psów - zapewni im godne życie,więc jeśli ktoś nie odporowadza podatku i opiekuje się ogonami - cóż,nie mnie oceniać poczucie obywatelskiego obowiązku.Jeśli ktoś podatek odprowadza I też opiekuje się psami - to super. Natomiast jezeli opiekun/owie tłuką kasę na samej obecności psów,ale nie troszczą się o nie,to z podatkiem,czy bez - niech spadają na drzewo.To tyle ode mnie...
×
×
  • Create New...