Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Różnie z tym bywa. Utrzymanie jednego cavaliera kosztowało mnie więcej niż dwóch seterek irlandzkich (jednocześnie).
  2. Wzruszająca kocia historia :((( A co do psiaka, pomyśl, Elu, że gdyby został w schronie, to nie doczekałby pomocy nie tylko w ten poniedziałek, ale też ani w następny, ani w następny... Nie wiadomo, jak długo by cierpiał.
  3. Ale miał się pokazywać nie link, tylko zdjęcie.
  4. Co się dzieje, nie mogę z fotosika wstawić zdjęć :( Zawsze bez problemu wstawiałam przy pomocy linka :(
  5. U nas też pietruszka po 27 zł. Dziś na targu była fasolka szparagowa po 35 zł i czereśnie po 45 zł. Ale to chyba z importu? Pomidory po 10 zł.
  6. Ale masz fajnie, że macie tę działkę :) Inaczej musiałabyś całe lato spędzać w mieście.
  7. A ja nie wytrzymam i wyrzucę z siebie, co mi leży na wątrobie! Pseuduchy powinny mieć ustawowy obowiązek opłacania kosztów leczenia swoich "pohodowlanych" psów, rujnują psom zdrowie i życie wzbogacając się na ich cierpieniu, a jak juz niepotrzebne, to wywalić i niech inni się martwią, płacą za leczenie i opiekują, jak są tacy głupcy. A oni się z takich jak my śmieją. Łby bym takim pourywała przy samej d...e!!!! A sunieczkom życzę zdrowia i jak najmniej bólu, a Tobie themagda siły, wytrwałości i dużo zdrowia przede wszystkim. Stres powoduje wzrost poziomu cukru we krwi, więc uważaj i dbaj o siebie!
  8. Super. Gdyby moja sunia trafiła do niego na czas, pewnie pożyłaby dłużej.
  9. Hi hi, nasze ON-ki to też były Azy :))))
  10. A może spróbować ze smakołykiem w ręce? Nęcić ja czymś dobrym, to może pójdzie przy nodze, będzie zainteresowana smaczkiem? Jedna z naszych owczarek była psem łańcuchowym i też początki ze smyczą były różne, ale szybko się nauczyła. Tyle, że nasza była młodsza, miała jakieś 6-7 miesięcy.
  11. Nesiowata, a jakie to irysy? Wysokie czy niskie? Kolory? Ciekawość nas zżera :)
  12. Roślinne bazarki mają powodzenie. Naprzeciwko mnie siedzi przy biurku taka jedna alex, której już się oczka zaświeciły do irysków :)))
  13. Bidula, obolała teraz będzie...
  14. Malagos, ja nie robiłam żadnych ogłoszeń... Cieszę się, że paka już u Ciebie. Na kilka dni może starczy.
  15. Boziu, jakie piękne!
×
×
  • Create New...