Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Przepraszam, może namotam, ale czy to znaczy, że te 190 zł jest na minusie? Trochę się gubię, na pierwszej stronie jest saldo na 19.03 520,50 zł - to jest na plusie? Myli mnie ten kolor czerwony, w księgowości czerwony to minus, ale z wyliczenia wychodzi mi, że to plus (na pierwszej stronie). Zaraz przelewam swoją deklarację kwietniową :)
  2. Na najbardziej potrzebującą, która ma najmniej kasy.
  3. Cieszę się bardzo, że ruda sunia też zaopiekowana. Ona baaardzo mi się podoba :) A mojej mamie ta łaciata od Poker. Wątków nie będzie, ale dowiemy się, jak sunie znajdą już DS? Deklaruję 30 zł miesięcznie.
  4. A dla tej rudej byłoby miejsce? Tylko kasy brak?
  5. Elektra jest przepiękna! I jakie piękne imię :) Dokładnie tak nazywała się ostatnio zgarnięta przeze mnie buraska :)
  6. Też się już skaleczyłam puszką :( Ale ja wykładam taką puszkę 400 g od razu całą naraz i od razu zgniatam butem i wynoszę do śmietnika.
  7. To Felix jest lepszy jakościowo od Smilli i Doliny Noteci? Poważnie pytam, bo ja też nie chcę karmić kotów jakimś byle czym. A nie znam się specjalnie. Wiem tylko, że ma być karma bezzbożowa dla kotów. Dolina kosztuje mnie około 11,73 zł - 11,98 zł za kg. Puszki po 400 g. Smilla najtaniej, i ostatnio głównie ją kupuję. Jedna kotka uwielbiała Dolinę, rzucała się na nią jak na żadną inną karmę. Ale ona już nie przychodzi, podejrzewam, że nie żyje :(
  8. A czy duże puszki nie wychodzą taniej niż saszetki? Ja kupuję puszki Smilla i Dolina Noteci, i suchą Smilla. Np. saszetki Felix wychodzą 12,25 zł za kg, a Smilla w puszkach 800 g wychodzi 7,28 zł za kg. Od maja zeszłego roku karmiłam 9 kotów, ale ktoś z bloków koty truł i 3 z tych "moich" zniknęły, pewnie nie żyją :( Dwa udało mi się "capnąć" i zabrać z ulicy, doszedł jeden nowy, teraz mam ich na garnuszku 4 sztuki.
  9. Nie czytałam, ale widziałam film. Omal mi serce nie wyskoczyło od początku filmu do końca - i z nerwów (atmosfera) i z żalu...
  10. W takim razie takich "nienormalnych" jest nas tutaj więcej.
  11. O kurczę pieczone! Lewe ramię może boleć od serca, koniecznie do lekarza!
  12. Myślę, że współtowarzysze Chesterka również nie będą długo czekać na domy :)
  13. Mnie prawe ramię boli od kręgosłupa, do tego cała ręka jest zdrętwiała i z zaburzonym czuciem już od listopada i to jest od kręgosłupa szyjnego - dyskopatia. Masz kręgosłup OK?
  14. To było widać na pierwszy rzut oka :) Podobnie, jak z Quatro :) A przynajmniej serce tak mi podpowiadało, że to psy, jakie sama chciałabym mieć, gdybym już mogła mieć psa. Święte słowa!
×
×
  • Create New...