-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Przepraszam, może namotam, ale czy to znaczy, że te 190 zł jest na minusie? Trochę się gubię, na pierwszej stronie jest saldo na 19.03 520,50 zł - to jest na plusie? Myli mnie ten kolor czerwony, w księgowości czerwony to minus, ale z wyliczenia wychodzi mi, że to plus (na pierwszej stronie). Zaraz przelewam swoją deklarację kwietniową :)
-
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
Isiak replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Ja! -
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
Isiak replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Super, dzieje się :))) -
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
Isiak replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Na najbardziej potrzebującą, która ma najmniej kasy. -
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
Isiak replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Cieszę się bardzo, że ruda sunia też zaopiekowana. Ona baaardzo mi się podoba :) A mojej mamie ta łaciata od Poker. Wątków nie będzie, ale dowiemy się, jak sunie znajdą już DS? Deklaruję 30 zł miesięcznie. -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Isiak replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Przytulam Mari :( My płaczemy, ale On już nie cierpi. Dałaś mu coś, czego nie miał przez całe swoje życie. Byłaś jego dobrym aniołem. Trzymaj się :( -
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
Isiak replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
A dla tej rudej byłoby miejsce? Tylko kasy brak? -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Isiak replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Nie mam pojęcia :) -
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
Isiak replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Feniks nie miał nużycy, tylko paskudnego świerzbowca. -
To Felix jest lepszy jakościowo od Smilli i Doliny Noteci? Poważnie pytam, bo ja też nie chcę karmić kotów jakimś byle czym. A nie znam się specjalnie. Wiem tylko, że ma być karma bezzbożowa dla kotów. Dolina kosztuje mnie około 11,73 zł - 11,98 zł za kg. Puszki po 400 g. Smilla najtaniej, i ostatnio głównie ją kupuję. Jedna kotka uwielbiała Dolinę, rzucała się na nią jak na żadną inną karmę. Ale ona już nie przychodzi, podejrzewam, że nie żyje :(
-
A czy duże puszki nie wychodzą taniej niż saszetki? Ja kupuję puszki Smilla i Dolina Noteci, i suchą Smilla. Np. saszetki Felix wychodzą 12,25 zł za kg, a Smilla w puszkach 800 g wychodzi 7,28 zł za kg. Od maja zeszłego roku karmiłam 9 kotów, ale ktoś z bloków koty truł i 3 z tych "moich" zniknęły, pewnie nie żyją :( Dwa udało mi się "capnąć" i zabrać z ulicy, doszedł jeden nowy, teraz mam ich na garnuszku 4 sztuki.
-
W takim razie takich "nienormalnych" jest nas tutaj więcej.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Isiak replied to elik's topic in Już w nowym domu
O kurczę pieczone! Lewe ramię może boleć od serca, koniecznie do lekarza! -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
Isiak replied to elik's topic in Już w nowym domu
Mnie prawe ramię boli od kręgosłupa, do tego cała ręka jest zdrętwiała i z zaburzonym czuciem już od listopada i to jest od kręgosłupa szyjnego - dyskopatia. Masz kręgosłup OK?