-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
20 zł stałej.
-
Poleciała stówka.
-
~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka
Isiak replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Kama jest szczęściarą... -
Agat21, proszę o konto.
-
A ja jestem ciekawa, gdzie były robione te zdjęcia? Bo coś mi okolica przypomina... Wiesz może Asiu? To może śmieszne, ale byłam w niedzielę na rynku u nas (była impreza Daisy Days) i chyba widziałam Cudną. Przyglądałam się psince i nawet chciałam podejść i zapytać, ale było mi głupio zaczepiać obcych ludzi i pomyślałam sobie, że to pewnie tylko taki bardzo podobny pies. Czy to Park Zamkowy w Pszczynie i Ośrodek Sportów Wodnych w Łące?
-
Dziękuję Już podsyłam link alex, bo chyba tu nie zajrzała,
-
A jak ten bazarek znaleźć?
-
Jaki piękny! Bardzo podobają mi się długowłose koty.