Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Poleciała stówka.
  2. Czyli w pobliżu (Łąka i Goczałkowice sąsiadują ze sobą). Ale to zdjęcie w zielonym parku to nie Goczałkowice, to Pszczyna, park zamkowy! Widzę na zdjęciu Herbaciarnię na wyspie!
  3. Agat21, proszę o konto.
  4. A ja jestem ciekawa, gdzie były robione te zdjęcia? Bo coś mi okolica przypomina... Wiesz może Asiu? To może śmieszne, ale byłam w niedzielę na rynku u nas (była impreza Daisy Days) i chyba widziałam Cudną. Przyglądałam się psince i nawet chciałam podejść i zapytać, ale było mi głupio zaczepiać obcych ludzi i pomyślałam sobie, że to pewnie tylko taki bardzo podobny pies. Czy to Park Zamkowy w Pszczynie i Ośrodek Sportów Wodnych w Łące?
  5. Dziękuję Już podsyłam link alex, bo chyba tu nie zajrzała,
  6. Jaki piękny! Bardzo podobają mi się długowłose koty.
  7. Co za babsztyl. No ale wspaniałomyślnie karmi kota, więc jest dobrą pańcią
×
×
  • Create New...