Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Śliczniusi kundelek! Takiej delikatnej, subtelnej urody, wygląda jak uosobienie łagodności. Oby szybko znalazł kochający domek.
  2. Origami - piękny masz podpis :-) A Gucio w górę!
  3. Podejrzewam, że byłby wskazany domek bez schodów.
  4. Kochana Dorcia... Czy jej taka "uległa" postawa to efekt słabych nóżek, czy przeszłości? A o tych szczeniakach tak samo pomyślałam - może nawet facet nie krył suni specjalnie, tylko nie dopilnował, ale napewno sprzedał gdzieś na targu na wódę :-(
  5. Lewek bardzo się podobał znajomym z pracy - ale na "podobaniu" się skończyło....
  6. Oj, jak ja się bardzo, bardzo cieszę, że Kobi znalazł taką fajną ciocię i taki fajny domek! I wcale się nie dziwię cioteczce Poker, że mogłaby go zjeść. Ja też, chociaż widziałam go tylko na fotkach, a znam tylko z postów Bianki. Psiak jest po prostu uroczy, nawet z tym warczeniem :-)
  7. Czekam z niecierpliwością na wieści, którego psa wybrali i czy w ogóle zdecydują się na dorosłego psa z dogo, bo może bedą woleli jednak szczeniaka :-( Może jutro czegoś się dowiem, bo to ludzie nie znani przeze mnie osobiscie, tylko przez znajomą z pracy się dowiedziałam o szukaniu przez nich psa. Ale znajoma mówiła, że oni bardzo kochają psy, mieli starowinkę kundelkę, ale już nie żyje. A teraz przeprowadzili się do nowego domu z ogrodem.
  8. Ja mam w domu taką warczącą i gryzącą małpę :loveu:
  9. Pewnie znowu jakiś koszmarny przypadek znęcania się i interwencja. Mam rację?
  10. On jest śliczny! I nikt tego z nowego domku nie widzi?
  11. Wysłałam link do wątku Reksa osobie szukającej ONka. Co prawda daleko (Śląsk) ale może akurat?
  12. Podesłałam dziś link do wątku Lenki - ktoś szuka owczarka, może historia Lenki chwyci go za serce?
  13. Czy Maja i Doda to ta sama panienka? Bo być może ktoś będzie nią zainteresowany, trzymajcie kciuki :cool1:
  14. Poszedł przelew na 110 zł z bazarku :-)
  15. Po co tacy ludzie jak właściciel Reksa w ogóle biorą psy? Pytanie retoryczne :oops:
  16. A ja wieczorkiem zaraz zrobię przelew dla Lenki, bo cioteczka Angelika8 kupiła breloczki na moim bazarku :multi: :multi: :multi: Zrobiłabym już teraz, ale z pracy nie mogę - brak jakiegoś komponentu w kompie :roll:
  17. To świetne wieści :multi: Teraz niech się tylko dobry dom dla Króla Lwa znajdzie :evil_lol:
  18. [quote name='BlackSheWolf'] jak wiecie tego psa juz nie ma na balkonie, a jak straz u nich byla to powiedzieli uwaga : ze oddali go do znajomych a jak sie spytali do jakich ? to oni stwierdzili, ze nie moga powiedziec i ze nie pamietaja :/ :/ :( [/quote] Oby tymi "znajomi" których nie pamiętają nie okazały się drzewa gdzieś w lesie albo cos innego :shake:
  19. A ja z ogromną radością zdjęłam Lulu z mojego podpisu :loveu:
  20. Mogę tylko podnieśc i banerek umieścić w podpisie... Biedaczek malutki :-(
  21. [quote name='Helga_psiaki']nigdy przenigdy mój pies nie zostaje pod sklepem, albo idę na zakupy, albo idę z psem na spacer. Nigdy jedno i drugie[/quote] Dokładnia. Ja tak samo. Czasem zdarzało mi sie zostawić na minuty dosłownie setery przed sklepikiem, ale cały czas miałam na nie oko przez szybę. I zawsze tak się o nie denerwowałam, że czasem zapominałam, co chciałam kupić. Teraz wcale nie zabieram psa na zakupy. A ostatnio w naszym mieście wisi pełno ogloszeń: ktoś szuka beagle'a, którego mu skradziono sprzed Tesco.
  22. Kochana sunieczka... Tylko jak znaleźć taki cudowny domek dla niej?
  23. W takim razie mocno trzymam kciuki za Celtusia....
×
×
  • Create New...