Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Ona jest przepiękna, a co dopiero, jak będzie zadbana i wypielęgnowana :loveu: Owczarek - marzenie.
  2. Piękne znalezisko :loveu: Zapewne wybrał się na wędrówkę z jakiejś posesji. Przy zdolnosciach husky - być może nawet z dość odległej posesji :shake:
  3. Sunia śliczna. Czy znalazła już dom?
  4. Czytam wątek od początku i jestem pod wrażeniem - jesteście wszyscy wspaniali! Od samego początku, jak trafiłam na dogo, wciąż zaskakuje mnie to, jak nawet nie znający sie zupełnie ludzie potrafią się zorganizować w jakiejs sprawie i konsekwentnie doprowadzić do szczęśliwego końca. Wielkie pokłony dla Was! :modla:
  5. Koty są już w nowym domku. Z tego, co mi wiadomo, to na początku schowały się w sypialni :loveu:
  6. Nie sądzę, żeby zawierały ze sobą jakąś umowę. Na temat sterylki postaram się porozmawiać z przyszłą właścicielką.
  7. Domek w Krakowie,i ani z miau, ani z dogo :evil_lol: Na innym forum robótkowym, gdzie bywam często, dziewczyna zakochana w kotach już od pewnego czasu przymierzała się do zakupu, i to właśnie do syjamów. I te dwa spadły jej jak gwiazdki z nieba. Skontaktowałam te dwie panie z sobą (bo jedna jest z forum hafciarskego, a druga z szydełkowego) i dogadały się już telefonicznie. I na forum szydełkowym będziemy teraz śledzić losy kotków w nowym domku :multi: I powiem jeszcze, że wcześniej były osoby, które chciały wziąć koteczkę na rozmnażanie :angryy: ale na szczęście Pani Basia odmówiła.
  8. Kotki bedą miały dom jeszcze dziś lub jutro! Ogromnie sie cieszę, że udalo mi się przyczynić do takiego szczęśliwego końca :multi:
  9. Widuję tego spaniela prowadzonego na smyczy przez miejscowego pijaczka, stałego bywalca ławeczki koło sklepu Mix2. Prowadzi go razem ze swoim kundlem. Kundel zawsze idzie pierwszy, potem pijaczyna, a za nim drepcze zrzygnowany spaniel ze spuszczoną głową. Może wyprowadza komuś psa, bo nie wierzę za bardzo, żeby to on go zabrał do siebie...
  10. Przepraszam bardzo za offa :oops: ale to Sosnowiec, "Wasz" teren... może ktoś z Was, wolontariuszy z tej okolicy, wie o jakimś dobrym domku z dobrymi ludzikami i wolnym miejscem na kanapie dla tych słodziaków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f486/do-oddania-dwa-sliczne-syjamy-138858/[/URL]
  11. Założyłam wątek na miau: [url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=4493016#4493016]Miau.PL :: Zobacz temat - do oddanie dwa syjamy[/url]
  12. Niestety nie wiem,czy kotka jest wysterylizowana. Założyłam wątek tak trochę "na dziko", na już. Szczegółów będę się dowiadywać.
  13. [SIZE=3]Kochani dogomaniacy![/SIZE] [SIZE=3]Proszę o pomoc w znalezieniu domu dla tych oto cudowności:[/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=55f3e2d577ad95ae"][IMG]http://images47.fotosik.pl/135/55f3e2d577ad95aem.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=016a7ac4fa1caaa4"][IMG]http://images41.fotosik.pl/130/016a7ac4fa1caaa4m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=49f781f672f480b0"][IMG]http://images41.fotosik.pl/130/49f781f672f480b0m.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3]Pani z forum robótkowego, którego jestem użytkownikiem, szuka dla nich kochającego domku. Oto jej post:[/SIZE] [SIZE=3]„[/SIZE][FONT=Verdana]Oddam dwa koty syjamskie w bardzo dobre ręce, koty są bardzo związane ze sobą [/FONT][FONT=Verdana]razem śpią, bawią się, jedzą, myją, przytulaja, ale nie toleruja innych zwierząt [/FONT] [FONT=Verdana]kocurek jest wykastrowany i nie cuchnie mają cudowne błękitne oczy, kotka jest połowe mniejsza od Kocurka, koty są czyściutkie nigdzie nie brudzą uwilebiają sie bawić[/FONT] [FONT=Verdana]sa to koty mojej córki, wnuczek ma uczulenie mimo lekarstw nadal chorował, [/FONT] [FONT=Verdana]koty przyszły do mnie, niestety nasz Puchatek i One się nie tolerują chyba by się zagryzły [/FONT] [FONT=Verdana]no i zamkniete w jednym pokoju siedzą same jak się wchodzi do nich to tak spragnione głaskania, zabawy i przytulania no i mi ich żal Puchatek podchodzi pod drzwi i warczą na siebie musieliśmy wyjąć klamkę bo otwierały sobie drzwi i juz dwie takie akcje przeżyliśmy ingerując w walke kotów [/FONT] [FONT=Verdana]co zakończyło sie nie za ciekawie dla nas”[/FONT] [SIZE=3]A dziś napisała:[/SIZE] [SIZE=3]„[/SIZE][FONT=Verdana]ja je będę chyba musiała… [/FONT][FONT=Verdana]nie wypowiem tego słowa [/FONT] [FONT=Verdana]ale co ja mam zrobić są u mnie pół roku nie wychodzą z pokoju, pokój jest zamkniety bez klamki, bo otwierają i wychodzą i gryzą sie z moim Puchatkiem i nikt ich nie chce, pół roku szukam. [/FONT] [FONT=Verdana]Wchodze do tego pokoju wyłaczonego z życia i czuje sie jak w domu wariatów, [/FONT] [FONT=Verdana]koty chcą miłości, chcą zabawy ja nie mogę tak zyć że wchodzimy tutaj nakarmić [/FONT] [FONT=Verdana]i wyczyścic kuwete żal mi ich są naprawde piękne koty są w Sosnowcu ja bym je zawiezła bądź gdzie ale żeby je Ktoś chciał, pokochać je można bo są słodkie ale ja mam kota który nie toleruje tych kotów płakać mi sie chce jak wchodzę do domu one przez szybe jak nas widzą to wołają że aż serce boli one potrzebują człowieka”[/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=3]Kochani, pomóżcie! Ja w poniedziałek zawieszę ogłoszenie u moich wetów, na miejskim portalu też dam ogłoszenie. Co jeszcze można zrobić? Ratujmy te słodkie istotki![/SIZE][/FONT]
  14. O rany, tylko nie schron :-(
  15. Zrobiłam bazarek dla Tajgi, to niewiele, ale ziarnko do ziarnka... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bizuteria-dla-onki-tajgi-do-7-06-do-23-00-a-138796/[/URL]
  16. Posty przeskakują :crazyeye:
  17. Mam trochę sztucznej biżuterii na bazarek, ale za Chiny Ludowe nie mam pojęcia, jakie dać ceny wywoławcze :oops: To biżuteria z Avonu i nie tylko. No cóż, muszę pokombinować, ale proszę, podpowiedzcie mi coś :oops:
  18. Bardzo dziękuję za podpowiedź - chyba się udało.
  19. Zadam głupie pytanie :oops: Jak wkleić banerek w podpis? :oops:
  20. Molly jest jak Lassie z "Lassie wróć!" Erica Knighta :-( Każdy normalny człowiek marzyłby o TAKIM psie.
×
×
  • Create New...