-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Grozny pies rasy Amstaff zaatakowal dziecko i zagryzl psa
Isiak replied to kell46's topic in Pogryzienia
Na wszystkich sklepowych drzwiach widnieją tabliczki zakazujące wchodzenia z psem, to prawda. -
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
Isiak replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
W dziale PwP, tam gdzie są podane strony adopcyjne psów rasowych, jest też link do tej strony: [url=http://www.owczarekpoludnioworosyjski.izet.pl/pomoc.htm]juzak[/url] Może dobrze byłoby tam też zgłosić, że taka sunia potrzebuje pomocy? Jesli ktoś szuka psa w typie konkretnej rasy przez dogo, to szuka w tym wątku. Im bardziej "rozreklamowany" pies, tym większe szanse na znalezienie domu. -
Grozny pies rasy Amstaff zaatakowal dziecko i zagryzl psa
Isiak replied to kell46's topic in Pogryzienia
[quote name='mala_czarna'] Strażnicy wolą walić mandaty babciom, które przy pobliskim kościele handlują warzywami, niż narażać się na zwrócenie uwagi dresiarzowi.[/quote] Skąd ja to znam? Widać Straż Miejska w całym kraju pracuje w ten sam sposób. -
Jużaki i jużakopodobne w potrzebie - czekają na dom.
Isiak replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Proponuję przenieść ten wątek do działu PwP lub chociaż podać tam link do wątku. Tam być może szybciej zostanie wypatrzony. -
Bokserki też są do adopcji przez dogo ;)
-
Kochana Rudzinka, oby pozbierała się jak najszybciej z tego wszystkiego i znalazła kochający dom!
-
[quote name='Caruso']Cavaliery sa psami bardzo spolecznymi, trzeba zaakceptować fakt (jesli ktoś się na tą rasę decyduje), że najważniejszy dla nich jest ścisly kontakt z czlowiekiem, do tego stopnia, że niektóre z nich chodza po mieszkaniu wszędzie za swoim wlaścicielem i uczestniczą we wszystkich jego domowych zajęciach. Może dlatego nie mają czasu ani okazji żeby coś zniszczyć...:lol:[/quote] To prawda. Odkąd mam cavaliera, nauczyłam się jeść obiad z psem śpiącym na kolanach, kapać się z psem chrapiącym na dywaniku obok wanny, robić na drutach i haftować z psem wkomponowanym w stosy mulinek i włóczek - co wiąże się z ciągłym wyciąganiem na bieżąco sierści z robótki. No i oczywiście śpię też z przytulonym, chrapiącym prosto do ucha cavisiem :evil_lol: Cavalier to po prostu cień właściciela ;)
-
>>>Patyczek - psie dziecko wyrwane z koszmaru<<<POZNAŃ
Isiak replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Ja odwiedzam Patyczka ;) Mizianko na dobranoc :loveu: -
Jaka ona śliczna... a cóż to może być, guz?
-
[quote name='Whitey']Witam ! Drogie Panie , gdyby nie wykop pewnie nigdy nie dowiedziałbym się o istnieniu tego portalu , chociaż przyznac muszę, że niewiele zrobiłem by sie o nim dowiedziec , tym samym chciałbym zaznaczyc ,że szczerze jestem pelen podziwu dla Was za to co bezinteresownie robicie dla tych psów. Moze to i głupie myślenie ale , " nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszło " i wraz z upublicznieniem całej tej sytuacji myślę ze przybędzie więcej osób które będa szczerze chciały pomóc tym psiakom , jak tylko będą w stanie to zrobic , bynajmniej ja spróbuje... PS: Wydaje mi sie, że "Martusia" już dostała nauczke , teraz pozostaje tylko czekac na jej wymiar prawny .[/quote] Witam! Każda pomoc jest bardzo potrzebna, a kogoś, kto kocha zwierzęta, dogo wciąga jak narkotyk.
-
[quote name='mala_czarna']Jeśli chodzi o ten artykuł, o którym pisałam, to w Wyborczej napisali, że jest to [B]Katarzyna R[/B].[/quote] Zofii.Saszy chodzi o inną hodowlę, o której nadmienia się w tym artukule: "W innym bloku, w Łodzi, na tyłach Szpitala Kopernika, w dwóch małych pokoikach hoduje się pięć owczarków collie. Psy ledwo się ruszają po tak małej przestrzeni, rodzina też. Sąsiedzi zgłaszali sprawę policji. Nic nie wskórali."
-
[quote name='Iza i Avanti']Sventata! Przepraszam :oops: Od wczoraj jestem nabuzowana i podejrzliwa... :shake:[/quote] Teraz chyba wszyscy stali się bardziej podejrzliwi. Przyznam szczerze, że np. ja osobiście wolę wpłacać, jak podane jest konto jakiejś fundacji lub schroniska, niż osoby prywatnej. Przy wpłacie na konto prywatne zawsze coś kłuje mnie w środku, czy to aby nie ściema... Ale to chyba moje zboczenie - 11 lat siedzenia za kratkami sprawiło, że w każdym widzę oszusta :oops:
-
[quote name='mala_czarna']Walka ze stereotypami to walka z wiatrakami. I nie chodzi tu tylko o psy. Jakiś miesiąc temu byłam świadkiem rozmowy dwóch kobiet; jednej z nich odszedł piesek i zastanawiała się nad adopcją jakiegoś czworonoga z Palucha. Troszkę mnie zatkała jak baba stwierdziła, że niewarto, bo raz, że psy schroniskowe mają ewidentnie zwichrowaną psychikę, a dwa, psy z Palucha oddawane są chore.[/quote] No właśnie! Ja miałam podobną przeprawę z mamą. Po odejściu naszej suni miałam dylemat - kupić psa czy adoptować ze schroniska. Wolałabym to drugie. Ale mama stanowczo sie sprzeciwiła temu pomysłowi - bo psy schroniskowe są "chore, zarobaczone i zwichrowane". No i kupiłam szczeniaka, "zdrowego i niezwichrowanego". Efekt? Pewnie wkrótce każą mi płacić czynsz u weta, bo od 6 lat prawie nie wychodzimy z lecznicy :shake:
-
Nie widziałam tego reportażu, ale po powrocie do domu mama mi powiedziała, że był "program o psach". Pytałam, o czym było, ale ona tylko zapamiętała, żeby nie kupować psów na allegro i nie brać ze schronisk, bo nie wiadomo, na jakiego wariata po przejściach się trafi (?!) Na to drugie stwierdzenie to... zgłupiałam :-o
-
Trudno uwierzyć, że to ten sam pies! I futerko odrasta, i wyraz pycholka już też inny :loveu: A plakat super, już pobrałam.
-
[quote name='waldi481']Mając w pamięci nie do końca jasną sprawę dot.wystawiania bazarków mi się wydaje,że każdy krok w tej sprawie musi być podjęty po konsultacji z prawnikiem-żeby faktycznie nie strzelić sobie samobója. Elżbieta[/quote] Na miau też mają bazarek - może ktoś z tamtego forum orientuje się, jak to prawnie wygląda?
-
Te psy są przepiękne, i świetnie wyglądają razem. Szkoda, że nie mogę dać im domu :-(
-
Cudeńko "kieszonkowe" Figiel MA DOM WE WROCŁAWIU!
Isiak replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
Strasznie się cieszę, że Figielek ma już domek :multi: Może i Balbince się uda znaleźć swojego ludzia? -
Wpłaciłam 50 zł (Aldona L.)
-
Tutaj też o tym: [url=http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,7021265,Polska_hodowla__psy_nie_wychodza__sikaja_pod_siebie_.html?skad=rss]Hodowla znanej działaczki Związku Kynologicznego: psy zagryzają się[/url]