Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. [quote name='fiorsteinbock']Oskalpowaną brodę??? co te psiaki przezyly!! :angryy: Nie moge zrozumiec, dlaczego Policja/policjanci nie pomogli wczesniej, nie zwrocili sie do Fundacji czy Towarzystwa zajmujacego sie zwierzetami? Rozumiem, ze psy byly podrzucane - ale to nie znaczy, ze mozna spokojnie stac i patrzec na ich bol...! Co za ludzie znajduja sie w tej jednostce!:angryy:[/quote] Dobrze, że na poligonie nie zrobili sobie z nich żywych tarczy do celu...
  2. W górę, pokażcie się, ślicznotki!
  3. Zgadzam się w 100 %! Jest CUDNY! Hopamy po domek :loveu:
  4. Jakie śliczne bidulki...
  5. Sunia chyba po sterylce...
  6. Hurra! :multi::multi::multi:
  7. Dziękujemy za zdjęcia i wiadomości z nowego domku! Mam nadzieję, że Texas szybko zrozumie, że takie rzeczy robi się na spacerku :razz:
  8. Na stronie krakvetu nie widzę ankiety do głosowania. Czy coś robię nie tak? :oops:
  9. Cudowne wieści! :multi:
  10. Umieściłam sunię na cavisiowym forum.
  11. [B]Awit,[/B] świetnie napisałaś to, co czuję całym sercem, a czego nie potrafiłam wyrazić słowami.
  12. Czyli teraz tylko domek potrzebny! :loveu:
  13. Podrzucam maleńką.
  14. Przeurocza malizna! :loveu:
  15. W górę, bidulku :-(
  16. Kolejne psie dziecko wyrzucone jak śmieć :placz:
  17. Nie no... ręce opadają, nogi opadają, wszystko opada :shake: I nikomu nie przyszło do głowy, że psy cierpią, że trzeba im pomóc? Może teraz ruszy niebieskich troche sumienie i chociaż jakąś zrzutkę zrobią na pomoc w kosztach leczenia? Przecież gdyby ktoś stamtąd w miarę wcześnie zareagował, psy nie byłyby w aż tak tragicznym stanie, leczenie nie byłoby tak kosztowne i psy mniej by cierpiały. Może i żyły sobie tam dziko i do nikogo nie należały, ale chyba gospodarz terenu odpowiada za to, co się na jego "podwórku" dzieje?
  18. I co u pięknej damy? Jest juź jakiś konkretny domek?
  19. To jak piesek jednocześnie stawia obie prawe i obie lewe nóżki. Moja caviśka też tak chodziła, i przy tym śmiesznie kiwała się na boki jak marynarz - u niej było to spowodowane chorobą stawów.
  20. Jaka słodka klucha! :loveu: I jaki grzeczniutki, teraz napewno czuje się o niebo lepiej, bez tej skorupy na grzbiecie i brudu. A jak ciut odrosną kłaczki, to dopiero będzie lalunia! Domki będą się o niego zabijały (tego mu życzę z całego serca) :razz:
  21. Fotki rewelka :loveu: Puchate kluseczki w niczym nie przypominają gremlinków z pierwszej strony wątku. I wyglądają, jakby całe życie spędziły w luksusie - przecież do tego właśnie są stworzone :evil_lol: i na rozpieszczające je domki czekają :p
  22. Bidulka maleńka :-( Gdzie domek?
×
×
  • Create New...