Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Wszystkie nasze dotychczasowe psy (oprócz ostatniej cavalierki Isli) reagowały paniką na strzały i burzę. Obecna cavalierka ucieka do łazienki, wskakuje na sedes, stamtąd na pralkę i próbuje się wdrapać na wiszącą szafkę. Zamykam łazienkę, bo nie chcę, żeby sobie zrobiła krzywdę. Najbezpieczniej czuje się wtulona na kolanach - dlatego pewnie tak spędzimy Sylwestra. Nie puszczajcie jej w tym okresie sylwestrowo-noworocznym, albo odpustowym (też strzelają) bez smyczy, bo w panice ucieknie na oślep. Znajomi tak stracili psa - szukali go wszędzie, dawali ogłoszenia do gazet i lokalnego radia, pies się nie odnalazł.
  2. Wyrywa mi się serce do tej cavisi, ale nie dałabym rady finansowo i emocjonalnie. Odkąd mam cavaliery, praktycznie nie wychodzę od weta i zanoszę tam całą wypłatę.
  3. [quote name='Mysza2']Na FB jest propozycja BDT od Magdalena M. z Łodzi tel.535 588 574 [URL]http://www.facebook.com/events/180777525354059/[/URL][/QUOTE] Suuuper! Ja nie umiem się tam poruszać, koniecznie Klaudus musiałaby się z tą Panią skontaktować... Wyślę jej sms z nr tel.
  4. A gdzie ten hotelik u Murki i ile wyniesie za miesiąc? Pewnie cena jest podobna? U Lilu były już pszczyńskie psiaki :) Ale bez deklaracji nie damy rady. Trzeba nazbierać komplet stałych, tak, jak robią to np. dziewczyny wyciągające psy z tyskiego schronu , a dodatkowe wpłaty jednorazowe będą potrzebne na transport, szczepienia, odrobaczanie itp. Wiem, jak było, jak byłam skarbnikiem Kaji. Gdyby nie cioteczka ŚWIAT, która sama wyłożyła na sterylkę i cały miesiąc hotelowania (700 zł), Kaja tonęłaby w długach, bo nie było wystarczającej sumy deklaracji, a dodatkowo nie wszyscy zadeklarowani wpłacili, a sama pomoc bazarkowa nie jest w stanie pokryć kosztu 400 zl miesięcznie. Na razie mamy zadeklarowane stałe: paulina0409 - 30 zl MWo - 50 zł kaskadaffik - 10 zł tobciu - 15 zł razem: 105 zł jednorazowe: daga31081980 - 20 zł rencia42 - 30 zł tobciu - 26 zł (2 dni hoteliku wg cen LILUtosi) razem 76 zl
  5. O matko, zdębiałam po prostu, jak zajrzałam na wątek. TAKIEGO pieska ktoś wywalił??? A ten ktoś to chyba odmóżdżony totalnie?
  6. Kolejny biedak. Po "wyremontowaniu" będzie z niego cudny pies.
  7. Mnie się wydaje, że w takiej sytuacji zostawienie jednego szczeniaka to dobre wyjście. I dla psychiki, i dla zdrowia suni. Bo przecież ma laktację, która nie zatrzyma się z dnia na dzień, zacznie się cyrk z zapaleniem sutków, zaleganiem mleka itd.
  8. Na razie zapisuję wątek - obecnie nie pomogę finansowo, ale może za miesiąc się uda.
  9. Podnoszę przystojniaka :)
  10. :multi::multi::multi::multi: Rety, jak cudownie!!!! Mam nadzieję, że to najlepszy dom na świecie!
  11. [quote name='Donvitow']Teraz tak na spokojnie. Dzięki transportowi dwu boksi do W-wy/ tydzień temu/ [B]do domu trafiła też rezydentka z Gaju/ kulawa malutka suńka która nie miała transportu do DS. [/B]Dojechała do fundacji SOS Bokserom z której to po nocy odebrał ją Domek. Dzięki Germine.[/QUOTE] To cudownie, że udało się połączyć transport i psina spędziła już święta we własnym domku.
  12. Mała cavalierka dzielnie sobie radziła w tym koszmarze - głodzona, z chorym serduszkiem i złamaną żuchwą dożyła 9 lat. Moja sunia, mimo, że chuchana dmuchana, nie dożyła swoich 8 urodzin :( Idę na cavisiowe forum poczytać. I cieszę się, że jest takie zainteresowanie bulwkami i tak szybko znajdują nowe domy.
  13. Biedactwo, cóż takiego się stało? :( Teraz, kiedy miała przed soba już tylko dobre życie :(
  14. Ja się normalnie zakochałam w tej mordce :loveu:
  15. Poszukam więc tego Cavalier world :) Dziękuję za info.
  16. Czy on jest zgłoszony na wątku mikropsiaków? Tam psiaczki do 5 kg - ile on może mieć?
  17. Dopiero dzisiaj trafiłam na wątek i zamiast pracować przeczytałam. Jestem pełna uznania dla na Pana Grzegorza Bielawskiego i Straży dla Zwierząt, ich determinacji w pomaganiu zwierzętom. Niesamowicie zorganizoway się też fundacje, pomoc dla tak dużej ilości psów w tak krótkim czasie, to po prostu cudowne, że są tacy ludzie - nadludzie. Oby ten wredny babsztyl dostał za swoje! Nie mogę niestey teraz pomóc finansowo :( Moje caviśki doprowadziły mnie do bankructwa, chyba ogłoszę upadłość finansową... A czy cavisia z pseudo ma swój wątek na dogo?
  18. Umieściłam Lukasa na swoim blogu. Tak długo już czeka na domek!
  19. Jeszcze Rahim: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216676-Piękny-i-wielki-Kaukaz-Rahim-z-wrośniętą-obrożą-antyszczekową!!-Zerknij[/URL]!
×
×
  • Create New...