-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Pisząc, że proponowałam umieszczenie go tutaj, miałam na myśli dziewczynę, która ma z punktem i psami stamtąd bezpośredni kontakt i sie nimi zajmuje i pomaga. Nie chodziło mi o brak odzewu z Waszej strony :) Sorry za brak precyzji :)
-
[quote name='as_ko']Ja dzisiaj na cavalier world wrzuciłam.[/QUOTE] Ja ją na e-cavalier wyczaiłam. Najnowsze wieści od Maci: Już wróciłyśmy od weta. Sunia, którą Ania nazywa księżniczką wszystko zniosła bez problemu. Oczywiście była przerażona, ale ona po prostu zamiera w sytuacji stresowej. Wyłysienia na zadku to reakcja alergiczna na pchły, doszło do stanu zapalnego i nie został on wyleczony. Nie ma ran, skóra jest szorstka, ale zagojona. W uszach brudno, brak świerzba, prawdopodobnie są tam drożdże poczekamy na wyniki. Ząbki trochę stępione ponieważ sunia ma krzywy zgryz i sobie je ściera. Maluda została odrobaczona. W domu ją wykąpałam w szamponie, który dostałam więc jest już czysta i pachnąca. Dostaje też witaminy na poprawę ogólnej kondycji i przede wszystkim sierści, która jest w kiepskim stanie. Ogólnie nie jest źle. Sunia potrzebuje po prostu dużej dawki miłości. Sunia została określona przez mojego tatę jako pluszak i taka właśnie jest. Biedny łysy zadek: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/1272/1a7a3d1d0b80fd86med.jpg[/IMG][/URL] Taka powyciągana jest: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1309/4cbd3a36d2c5a0admed.jpg[/IMG][/URL] Słodziak: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1309/a286dd3c5fb15f72med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1320/cba3ef84653bb3a0med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='as_ko']Wrzucę tricolorkę na cavalierkowe forum. Podajcie numer do kontaktu w sprawie małej. Czy ma swój wątek?[/QUOTE] Ja już ją wczoraj na cavisiowym forum widziałam.
-
Tequila jest boska! Chihuahua normalnie! Jesooo, co się ze mną dzieje... Zachwycam się takimi maluchami i na wątku mikropsów jestem. A zawsze powtarzałam, że u mnie pies zaczyna się od kolana wzwyż :evil_lol: Jak to ludzie na starość się zmieniają :diabloti: A co do pszczyńskiej przechowalni - teraz jest tam mini wilk i przecudny łaciaty Miodek. Ale Wilk to taka typowa parówka, ma napewno więcej niż 6 kg. Miodek słodki jak miód, dziewczyny zabierają się za ogłaszanie go. Proponowałam umieszczenie go tutaj, ale bez odzewu. To on: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221307-Piękny-maleńki-Miodek-płacze-schowany-w-schroniskowej-budzie...-Pomóż-ogłaszać[/URL]!!
-
4 kg 8-10 lat MALEŃKA ma chore serduszko.MA DOM
Isiak replied to jusstyna85's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak się cieszę! Rozmawiałam z moją wetką o Myszce, ona też uważa, że vetmedin działa skuteczniej niż digoxin, tyle, że organizm przyzwyczaja się do niego po pewnym czasie. Podobno jest dość drogi - ale mały piesek nie wymaga dużych dawek. Jagusko, jeśli potrzeba Ci pomóc finansowo, to mogę bazarek na leki dla Myszki wystawić. -
spóźniliśmy się - sunia wydana bez sterylizacji do pilnowania posesji
Isiak replied to fioneczka's topic in Już w nowym domu
Jak dla mnie to w ogóle nie jest pies do trzymania na dworze - marznie, nawet w dobrej budzie. I kontaktu z ludziem potrzebuje... Jesoooo, normalnie wściekła jestem!!!! -
Dianka w typie ast- zmarł właściciel Sosnowiec
Isiak replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Masakra :( -
spóźniliśmy się - sunia wydana bez sterylizacji do pilnowania posesji
Isiak replied to fioneczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sybel']No nic, oby trafiła na mądrych ludzi.[/QUOTE] Mądry nie wziąłby takiego psa do pilnowania, i to w dodatku do kojca. Biedna sunia :( -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
Isiak replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek, z którego połowa dochodu będzie przeznaczona na pomoc dwupakowi. Wszystkie fanty podarowała kochana cioteczka [B]Owieczka :loveu:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221049-MEGA-BAZAR-REAKTYWACJA-103-poz.do-26.01.-dla-maluszków-i-dwupaka?p=18391201#post18391201[/URL] -
Alarm! 8 sierotek- pomóżcie spłacić dług, który ciągle rośnie!
Isiak replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek, z którego połowa dochodu przeznaczona będzie dla maluchów - wszystkie fanty podarowała kochana cioteczka [B]Owieczka :loveu:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221049-MEGA-BAZAR-REAKTYWACJA-103-poz.do-26.01.-dla-maluszków-i-dwupaka?p=18391201#post18391201[/URL] -
4 kg 8-10 lat MALEŃKA ma chore serduszko.MA DOM
Isiak replied to jusstyna85's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Właśnie dlatego się martwię. W schronie to nie to co w domu. :( Koniecznie do jakiegoś spokojnego, ciepłego i troskliwego domku trzeba ją wysłać. Jesoooo, że ja też nie mogę jej zabrać :( -
MATI - kochany 3 latek, prawie całe życie spędził w schronisku / W DS :-D
Isiak replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Biedny Mati :( :( :( Był taki szczęśliwy, pewnie sądził, że to już jego dom, a teraz znowu stracił swój raj :( Pies nie rozumie. co się stało, nie wie, że jest tylko "na tymczasie", on sie przywiązuje, kocha, i nagle to traci, tęskni. Siedzę i płaczę... Ja bym nie potrafiła być DT... -
4 kg 8-10 lat MALEŃKA ma chore serduszko.MA DOM
Isiak replied to jusstyna85's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A czy w schronisku ona ma regularnie podawane leki? Ktoś tego pilnuje? -
4 kg 8-10 lat MALEŃKA ma chore serduszko.MA DOM
Isiak replied to jusstyna85's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja się w niej zakochałam od pierwszego wejrzenia. Nie ma dnia, żebym o niej nie myślała. Już kilka bojów w domu o nią stoczyłam - bez powodzenia :( -
Ja już męczyłam mamę o zgodę na drugiego psa i o Myszce właśnie myślałam... Ale nie ma szans. Uparta jak wół.
-
5 letnia Tosia (owczarek szetlandzki) znalazła dom :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Umieściłam Tosię na dwóch forach cavalierkowych - są tam osoby kochające collie, a od collie to juz do sheltie niedaleko... Strasznie mnie serce boli, bo sheltie to pies moich marzeń... -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Taki piękny piesio z Ikara. I taki smutny. -
spóźniliśmy się - sunia wydana bez sterylizacji do pilnowania posesji
Isiak replied to fioneczka's topic in Już w nowym domu
Kolejna księżniczka w opałach :( Śliczna jest. -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Isiak replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie. Sunia przsympatyczna :) Proszę o konto, prześlę 20 zł, jednorazowo póki co, a później zobaczę. -
7-miesięczna Królewna Śnieżka po wypadku - już w swoim domku :)
Isiak replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
A próbowałaś znaleźć kogoś, kto zna tę osobę? Może warto na czarne kwiatki wpisać? Bo to świństwo jest :angryy: A na wątek już zaglądam. -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
Isiak replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Też jeszcze off - romenko, mój mąż też szantażował, że jak będzie drugi pies, to się wyprowadzi. I poszedł w świat, 16 lat go nie było. Nawet, jak pies juź był tylko jeden.