Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Wspaniale!!! Nie wymknie się gad, choćby nie wiem jak się wykręcał!!! :angryy::mad: Tfu tfu, przecież ja gady obrażam!
  2. Widzieliście to? :-( Na jednym zdjęciu chyba jest czin? Szukają domów tymczasowych. Kiedy to się skończy? :angryy: [URL]http://lodz.gazeta.pl/lodz/51,35153,10910569.html?i=3[/URL] [URL]http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,10910569,Policja_znalazla_52_psy_w_nielegalnej_hodowli.html?fb_ref=su&fb_source=home_oneline[/URL] [URL="http://www.facebook.com/notes/fundacja-niechciane-i-zapomniane-sos-dla-zwierz%C4%85t/szukamy-dom%C3%B3w-tymczasowych-dla-52-ps%C3%B3w-odebranych-z-pseudohodowli/324316494256809"]http://www.facebook.com/notes/fundacja-niechciane-i-zapomniane-sos-dla-zwierz%C4%85t/szukamy-dom%C3%B3w-tymczasowych-dla-52-ps%C3%B3w-odebranych-z-pseudohodowli/324316494256809[/URL]
  3. [quote name='lili13']52 psy z nielegalnej hodowli:( W TYM CAVARIERY:( [URL]http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,10910569,Policja_znalazla_52_psy_w_nielegalnej_hodowli.html?fb_ref=su&fb_source=home_oneline[/URL] [URL]http://lodz.gazeta.pl/lodz/51,35153,10910569.html?i=0[/URL] SZUKAMY DOMÓW TYMCZASOWYCH!!!! [URL="http://www.facebook.com/notes/fundacja-niechciane-i-zapomniane-sos-dla-zwierz%C4%85t/szukamy-dom%C3%B3w-tymczasowych-dla-52-ps%C3%B3w-odebranych-z-pseudohodowli/324316494256809"]http://www.facebook.com/notes/fundacja-niechciane-i-zapomniane-sos-dla-zwierz%C4%85t/szukamy-dom%C3%B3w-tymczasowych-dla-52-ps%C3%B3w-odebranych-z-pseudohodowli/324316494256809[/URL][/QUOTE] Podałam dalej - na dwa cavalierowe fora. EDIT: wrzuciłam też na dogo do działu grzywaczy i czinów (bo na jednym ze zdjęć jest japoński czin).
  4. Winą właściciela jest także obojętność wobec jego cierpienia w chorobie - pies nie był leczony. Takie zaniedbanie to także okrucieństwo. A że pies uciekł? Czy w takim stanie byłby do tego zdolny? Czy ktoś wie, jak można odszukać blogi osób z Myszkowa? Czy jest jakaś wyszukiwarka? Bo chciałabym z mojego bloga uderzyć do tych osób przede wszystkim.
  5. Dlaczego na plakacie guz jest zamazany? Wiem, że to makabryczny widok, ale chodzi o dokładny obraz psa. W artukule gazety częstochowskiej nie zakryto na zdjęciu guza, a nie bardzo chyba mogę skorzystać z ich zdjęcia (nie wiem, czy mi wolno). Umieszczę plakat na swoim blogu wieczorem, bo teraz jestem w pracy i mam blokadę przesyłania zdjęć.
  6. Szykuję też dla niej bazarek.
  7. [quote name='Lobaria']Wykończyła mnie ta sprawa emocjonalnie na dziś. Jutro będzie oki.[/QUOTE] Spoko, wytrzymasz, ja wytrzymałam gorsze rzeczy przy próbie rozwodu i jestem teraz po wszystkim szczęśliwa, że jednak się na ten krok zdecydowałam (jakkolwiek paskudnie to brzmi w tej sytuacji). Tak dla zobrazowania sytuacji powiem tylko, że byli tacy, którzy usiłowali mnie wsadzić do więzienia na 3 lata.
  8. Ja bym jeszcze proponowała dać ogłoszenia w lecznicach i sklepach zoologicznych, i może przed większymi sklepami. Jeśli nawet nie właściciel na nie natrafi, to może ktoś, kto zna pieska i właściciela. Biedne maleństwo :(
  9. [quote name='storozak']to ja baaardzo, bardzo spokojnie ale trzymam kciuki:)[/QUOTE] Ja też, bardzo, bardzo mocno :)
  10. Strasznie tu pusto na wątku Klary, nikt tu nie zagląda? :(
  11. Moja cavalierka też tak robi, a szczególnie rano jak przyjdzie ze spacerku, to tylko umyć łapki i galopem do łóżka, pod kołdrę, i jeszcze się przytuli zmarzlak jeden :p Strasznie mi się Tosia podoba :loveu: Uwielbiam takie małe kudłacze, a do tego jeszcze łaciate :loveu: A na zdjęciach ze schronu wygląda jak brudny mop :roll:
  12. [quote name='lilk_a']a może dajcie jakies ogloszenie w gazecie ze znaleziono takiego psa .... moze ktos jej szuka[/QUOTE] Można rozwiesić ogłoszenie w lecznicach i sklepach zoologicznych, może też przed większymi sklepami.
  13. Ja czekam jeszcze na resztę wpłat z bazarku i będę dzielić - Owieczce muszę za przesyłki oddać :)
  14. O matko, dziś tu trafiłam, ja nie mogę, jakie cudo :loveu::loveu::loveu: I w dodatku zupelnie bezproblemowa dla mieszkańca bloku (takiego jak ja) :lol: Ja bym jej już nie oddała, nie umiałabym się z nią rozstać :loveu:
  15. Jaka ona śliczna maleńka :loveu: Od zawsze mam słabość do łaciatków :lol:
  16. Zaglądam do Klary i podnoszę.
  17. Sunia jest cudna, i jakie ma piękne, mądre oczy. Te dwa maluchy też fajne, i marzną pod balkonem :(
  18. Poszedł mój bardzo maleńki przelew dla Tulika.
  19. [quote name='joasiaruda']Witam wszystkich, w końcu się zarejestrowałam. Jestem Joanna , hoduję cavaliery, mieszkam w Opolu. Ponieważ do tej pory Donvitow wypowiadał się w moim imieniu wypada mi coś napisać o suni , która jest u mnie. Gaja chyba czuje sie coraz lepiej, jest ostrożna w relacjach z ludźmi,ale z psami szczególnie na spacerach odżywa, po prostu szaleje mimo swego wieku. Przeniosła się właśnie wczoraj z transportera na łóżko mojej córki, mieszkanie to dla niej luksus trudny chyba do zaakceptowania. W kwestii zdrowotnej zaczynamy działać w tym tygodniu.[/QUOTE] Och, witam serdecznie :loveu: Śledzę losy Gaji na cavisiowym, tam mam nick Dona, ale zaglądam tam rzadziej niż na dogo. Cieszę się, że będą i tutaj wieści z pierwszej ręki :multi:
  20. Ale akcja :multi: Jesteście wspaniałe :loveu:
  21. Ja podejrzewam, że to pies po wypadku. Pewnie leżał gdzieś, ktoś zgłosił, przyjechali, zabrali do schronu, wrzucili do boksu i finito, po problemie.
  22. Dobrze, że wydostaliście go stamtąd i że zabieg się powiódł.
  23. Witam słodkiego kropka :) Taki dzieciak, i już ma za sobą zagłodzenie i schronisko :(
  24. [quote name='Sybel']Przepraszam, czy tylko mnie się wyświetlają posty lula2010 dotyczące białej buldożki? Pyta, pyta, a odpowiedzi nie ma...[/QUOTE] To prawda :shake: Jest mi bardzo przykro z tego powodu, bo mam wrażenie, że zupełnie lekceważy się chęć pomocy, i to tej najważniejszej - dania kochającego domu stałego. Tym bardziej, że lula2010 nie tylko na wątku pyta, ale i dodzwonić się usiłuje...
  25. Ale cudne fotki! Wzruszyłam się :)
×
×
  • Create New...