-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
Isiak replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wspaniale!!! Nie wymknie się gad, choćby nie wiem jak się wykręcał!!! :angryy::mad: Tfu tfu, przecież ja gady obrażam! -
Widzieliście to? :-( Na jednym zdjęciu chyba jest czin? Szukają domów tymczasowych. Kiedy to się skończy? :angryy: [URL]http://lodz.gazeta.pl/lodz/51,35153,10910569.html?i=3[/URL] [URL]http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,10910569,Policja_znalazla_52_psy_w_nielegalnej_hodowli.html?fb_ref=su&fb_source=home_oneline[/URL] [URL="http://www.facebook.com/notes/fundacja-niechciane-i-zapomniane-sos-dla-zwierz%C4%85t/szukamy-dom%C3%B3w-tymczasowych-dla-52-ps%C3%B3w-odebranych-z-pseudohodowli/324316494256809"]http://www.facebook.com/notes/fundacja-niechciane-i-zapomniane-sos-dla-zwierz%C4%85t/szukamy-dom%C3%B3w-tymczasowych-dla-52-ps%C3%B3w-odebranych-z-pseudohodowli/324316494256809[/URL]
-
[quote name='lili13']52 psy z nielegalnej hodowli:( W TYM CAVARIERY:( [URL]http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,10910569,Policja_znalazla_52_psy_w_nielegalnej_hodowli.html?fb_ref=su&fb_source=home_oneline[/URL] [URL]http://lodz.gazeta.pl/lodz/51,35153,10910569.html?i=0[/URL] SZUKAMY DOMÓW TYMCZASOWYCH!!!! [URL="http://www.facebook.com/notes/fundacja-niechciane-i-zapomniane-sos-dla-zwierz%C4%85t/szukamy-dom%C3%B3w-tymczasowych-dla-52-ps%C3%B3w-odebranych-z-pseudohodowli/324316494256809"]http://www.facebook.com/notes/fundacja-niechciane-i-zapomniane-sos-dla-zwierz%C4%85t/szukamy-dom%C3%B3w-tymczasowych-dla-52-ps%C3%B3w-odebranych-z-pseudohodowli/324316494256809[/URL][/QUOTE] Podałam dalej - na dwa cavalierowe fora. EDIT: wrzuciłam też na dogo do działu grzywaczy i czinów (bo na jednym ze zdjęć jest japoński czin).
-
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
Isiak replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Winą właściciela jest także obojętność wobec jego cierpienia w chorobie - pies nie był leczony. Takie zaniedbanie to także okrucieństwo. A że pies uciekł? Czy w takim stanie byłby do tego zdolny? Czy ktoś wie, jak można odszukać blogi osób z Myszkowa? Czy jest jakaś wyszukiwarka? Bo chciałabym z mojego bloga uderzyć do tych osób przede wszystkim. -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
Isiak replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dlaczego na plakacie guz jest zamazany? Wiem, że to makabryczny widok, ale chodzi o dokładny obraz psa. W artukule gazety częstochowskiej nie zakryto na zdjęciu guza, a nie bardzo chyba mogę skorzystać z ich zdjęcia (nie wiem, czy mi wolno). Umieszczę plakat na swoim blogu wieczorem, bo teraz jestem w pracy i mam blokadę przesyłania zdjęć. -
okaleczona, wyesploatowana pekinka - ofiara rozmnażaczy!
Isiak replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Szykuję też dla niej bazarek. -
[quote name='Lobaria']Wykończyła mnie ta sprawa emocjonalnie na dziś. Jutro będzie oki.[/QUOTE] Spoko, wytrzymasz, ja wytrzymałam gorsze rzeczy przy próbie rozwodu i jestem teraz po wszystkim szczęśliwa, że jednak się na ten krok zdecydowałam (jakkolwiek paskudnie to brzmi w tej sytuacji). Tak dla zobrazowania sytuacji powiem tylko, że byli tacy, którzy usiłowali mnie wsadzić do więzienia na 3 lata.
-
Odlotowa malutka kudłatka TOSIA na stałe osiadła w dt :).
Isiak replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Ja bym jeszcze proponowała dać ogłoszenia w lecznicach i sklepach zoologicznych, i może przed większymi sklepami. Jeśli nawet nie właściciel na nie natrafi, to może ktoś, kto zna pieska i właściciela. Biedne maleństwo :( -
okaleczona, wyesploatowana pekinka - ofiara rozmnażaczy!
Isiak replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Strasznie tu pusto na wątku Klary, nikt tu nie zagląda? :( -
Odlotowa malutka kudłatka TOSIA na stałe osiadła w dt :).
Isiak replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Moja cavalierka też tak robi, a szczególnie rano jak przyjdzie ze spacerku, to tylko umyć łapki i galopem do łóżka, pod kołdrę, i jeszcze się przytuli zmarzlak jeden :p Strasznie mi się Tosia podoba :loveu: Uwielbiam takie małe kudłacze, a do tego jeszcze łaciate :loveu: A na zdjęciach ze schronu wygląda jak brudny mop :roll: -
Szorstkowłose siostry - Figa i Fanta juz w swoich doamach:)
Isiak replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ja czekam jeszcze na resztę wpłat z bazarku i będę dzielić - Owieczce muszę za przesyłki oddać :) -
Odlotowa malutka kudłatka TOSIA na stałe osiadła w dt :).
Isiak replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
O matko, dziś tu trafiłam, ja nie mogę, jakie cudo :loveu::loveu::loveu: I w dodatku zupelnie bezproblemowa dla mieszkańca bloku (takiego jak ja) :lol: Ja bym jej już nie oddała, nie umiałabym się z nią rozstać :loveu: -
Dzielna mamusia już w drodze do lepszego życia !!! pojechała do DT
Isiak replied to Becia Lublin's topic in Już w nowym domu
Jaka ona śliczna maleńka :loveu: Od zawsze mam słabość do łaciatków :lol: -
okaleczona, wyesploatowana pekinka - ofiara rozmnażaczy!
Isiak replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Klary i podnoszę. -
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
Isiak replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
[quote name='joasiaruda']Witam wszystkich, w końcu się zarejestrowałam. Jestem Joanna , hoduję cavaliery, mieszkam w Opolu. Ponieważ do tej pory Donvitow wypowiadał się w moim imieniu wypada mi coś napisać o suni , która jest u mnie. Gaja chyba czuje sie coraz lepiej, jest ostrożna w relacjach z ludźmi,ale z psami szczególnie na spacerach odżywa, po prostu szaleje mimo swego wieku. Przeniosła się właśnie wczoraj z transportera na łóżko mojej córki, mieszkanie to dla niej luksus trudny chyba do zaakceptowania. W kwestii zdrowotnej zaczynamy działać w tym tygodniu.[/QUOTE] Och, witam serdecznie :loveu: Śledzę losy Gaji na cavisiowym, tam mam nick Dona, ale zaglądam tam rzadziej niż na dogo. Cieszę się, że będą i tutaj wieści z pierwszej ręki :multi: -
Barry znów miał pecha - w trybie pilnym zabrany od Neris
Isiak replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Ale akcja :multi: Jesteście wspaniałe :loveu: -
Alladyn umierał w mordowni w Olkuszu, miał połamane tylne łapy, już w DS
Isiak replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Ja podejrzewam, że to pies po wypadku. Pewnie leżał gdzieś, ktoś zgłosił, przyjechali, zabrali do schronu, wrzucili do boksu i finito, po problemie. -
Alladyn umierał w mordowni w Olkuszu, miał połamane tylne łapy, już w DS
Isiak replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że wydostaliście go stamtąd i że zabieg się powiódł. -
Młodziutki dalmatyńczyk Gimli już w swoim domku :-)
Isiak replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Witam słodkiego kropka :) Taki dzieciak, i już ma za sobą zagłodzenie i schronisko :( -
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
Isiak replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sybel']Przepraszam, czy tylko mnie się wyświetlają posty lula2010 dotyczące białej buldożki? Pyta, pyta, a odpowiedzi nie ma...[/QUOTE] To prawda :shake: Jest mi bardzo przykro z tego powodu, bo mam wrażenie, że zupełnie lekceważy się chęć pomocy, i to tej najważniejszej - dania kochającego domu stałego. Tym bardziej, że lula2010 nie tylko na wątku pyta, ale i dodzwonić się usiłuje... -
7-miesięczna Królewna Śnieżka po wypadku - już w swoim domku :)
Isiak replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Ale cudne fotki! Wzruszyłam się :)