Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Cioteczki, a czy moje 30 zł dotarło? Bo przelew późnym wieczorem robiłam, jak już tylko jednym okiem patrzę, i mogłam coś poknocić...
  2. [quote name='Donvitow']/ mam jeszcze parę fotek z DS cavisi. Skoro się podobają - wkleję:lol:/[/QUOTE] A miałyby się nie podobać? Są bosssskie :loveu:
  3. Moje suczydło ma ciągle problemy jelitowo-sraczkowe. Aktualnie znowu. Mieliśmy całe 6 tygodni spokoju, od grudniowej operacji. Z doświadczenia wiem, że jeśli tylko udaje nam się "wciskać" w nią więcej Hillsa (a konkretnie Hills i/d), a mniej ryżu z kurczakiem, to jest dłużej spokój. Ale moja smakoszka kocha ryżyk i kurczaczka i woli wcinać to - i wszystko jest pięknie, aż do pierwszej sraczki. Potem szybko pojawia się w kale krew i śluz i suczydło ląduje na kroplówkach i antybiotykach przez tydzień. I tak do następnego razu. W każdym bądź razie u mnie Hills i/d się sprawdza, i puszki, i suche, tylko księżniczka nie chce tego potraktować jako podstawowej karmy, a raczej jako przekąskę.
  4. Ależ piękna dziewucha z Mony :) Zrobiłam przelew z bazarku na 120 zł, bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym, jak dojdzie :) http://www.dogomania.pl/threads/221672-Kartki-hand-made-i-próbki-Vichy-dla-Mony-do-31.01.?p=18464598#post18464598
  5. Miodek chyba już ma dom stały zaklepany... Tylko o transport rzecz się rozbija, no i ewu spore wydatki na Miodka poczyniła...
  6. Zobaczyć uśmiechnięte pycho Lori - bezcenne! :)
  7. Erico, fajnie porządkujesz wątek :) Będzie wiadomo po wejściu na wątek, jaka jest sytuacja i "stan aktualny". Dobrze, gdyby skarpeta była też taka czytelna - będzie osobny nowy wątek? Ja już mam część zdjęć fantów od Julii84, jak będzie wszystko, to ruszam z bazarkiem na skarpetę.
  8. Czas iść spać, ale do Pyzy muszę jeszcze zajrzeć! Dobranoc maleńka!
  9. To najpiękniejsze wieści, jakie dzisiaj czytam! Kochany Mati, oby to była jego właściwa, ostatnia przystań.
  10. Ja zupełnie nie wiem, co w takiej sytuacji zrobić. Z jednej strony transport nie doszedł do skutku, a z drugiej strony wypadek losowy, a czas i pieniądze zioberek poświęciła. Prześlę jeszcze 30 zł dla Lori.
  11. [quote name='rita60']No to wcześniej nie uzgadniali:shake:ech ci ludzie.....[/QUOTE] To naprawdę różnie mogło być. W zeszłym roku chciałam adoptować sunię z dogo, wszystko było OK, pełna zgoda w domu, już się umawiałam w sobotę na wyciągnięcie małej ze schronu i organizowanie transportu, a w niedzielę rano w domu ostry protest i zmiana zdania i musiałam wszystko odwołać :( Sunia po kilku dniach znalazła dom, ale mnie do dzisiaj cholera bierze, jak sobie to przypominam.
  12. Ja się nie wypowiem na temat guzków, bo nie znam się zupełnie, my zawsze suczki mamy i nigdy zadnej sterylizowanej, ale żadna guzków nigdy nie miała. Ale za to Myszką sie pozachwycam, bo przesłodka jest :loveu: I Margolcia bardzo do niej pasuje :lol:
  13. Aaaa... dlatego. A Lusia bezpieczna w tym samym miejscu co Miodek? Czy już do DS trafiła? EDIT: już przeczytałam powyżej, posty się rozminęły :)
  14. [quote name='Lobaria'] ale co do oczu się nie zgadzam - najpiękniejsze ma ten dżentelmen po lewej...[/QUOTE] Hi hi hi hi, ktoś tu jest zakochany na maksa :evil_lol:
  15. Jestem na zaproszenie - i ciekawam, dlaczego Miodek ma drugi, nowy wątek? A wygląda kawaler cudnie, taki czyściutki i puchaty, że nic, tylko przytulać :) On ma obłędną tę plamkę na środku czoła, taką jak mają cavaliery - odcisk palca księżnej :)
  16. Jest, tylko po cichu podczytuje...
  17. Puchate ma być z założenia :) Pewnie jeden śmierdzący dred...
  18. Ale przynajmniej nie zagłodzone bidulki były w tej pseudo... A gdzie małe-białe-puchate, czyli maltanka?
  19. Dziewczyna z mojej pracy dała mi 20 zł na Monę, prześlę razem z pieniędzmi z bazarku. Pierwszy raz spotkałam się z takim gestem :) Zamówiła u mnie kieszonkowca na ślub (to takie pocieszne wybuchające pudełko z kieszonkami na pieniądze na przezent). Widziała je w galeriach internetowych po 65 zł, a bezpośrednio u twórców po 50 zł. Ja chciałam tylko 30 zł, a ona dała mi 50 i powiedziała, że w takim razie te 20 dla piesia w potrzebie :)
  20. [quote name='Julia84']Cioteczki ja dopiero w weekend przysiądę do zrobienia opisów fantów i jeszcze coś wyszukam na bazarek, zeby było więcej rzeczy. A czy jest jakieś aktualne info o stanie zadłużenia w lecznicach?[/QUOTE] Wygląda na to, że nie. Więc pewnie na Livię byłby bazarek? Albo na cel wskazany przez Klaudus.
×
×
  • Create New...