-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Isiak replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, a czy moje 30 zł dotarło? Bo przelew późnym wieczorem robiłam, jak już tylko jednym okiem patrzę, i mogłam coś poknocić... -
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
Isiak replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Donvitow']/ mam jeszcze parę fotek z DS cavisi. Skoro się podobają - wkleję:lol:/[/QUOTE] A miałyby się nie podobać? Są bosssskie :loveu: -
Moje suczydło ma ciągle problemy jelitowo-sraczkowe. Aktualnie znowu. Mieliśmy całe 6 tygodni spokoju, od grudniowej operacji. Z doświadczenia wiem, że jeśli tylko udaje nam się "wciskać" w nią więcej Hillsa (a konkretnie Hills i/d), a mniej ryżu z kurczakiem, to jest dłużej spokój. Ale moja smakoszka kocha ryżyk i kurczaczka i woli wcinać to - i wszystko jest pięknie, aż do pierwszej sraczki. Potem szybko pojawia się w kale krew i śluz i suczydło ląduje na kroplówkach i antybiotykach przez tydzień. I tak do następnego razu. W każdym bądź razie u mnie Hills i/d się sprawdza, i puszki, i suche, tylko księżniczka nie chce tego potraktować jako podstawowej karmy, a raczej jako przekąskę.
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Miodek chyba już ma dom stały zaklepany... Tylko o transport rzecz się rozbija, no i ewu spore wydatki na Miodka poczyniła... -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Isiak replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Zobaczyć uśmiechnięte pycho Lori - bezcenne! :) -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Erico, fajnie porządkujesz wątek :) Będzie wiadomo po wejściu na wątek, jaka jest sytuacja i "stan aktualny". Dobrze, gdyby skarpeta była też taka czytelna - będzie osobny nowy wątek? Ja już mam część zdjęć fantów od Julii84, jak będzie wszystko, to ruszam z bazarkiem na skarpetę. -
MATI - kochany 3 latek, prawie całe życie spędził w schronisku / W DS :-D
Isiak replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
To najpiękniejsze wieści, jakie dzisiaj czytam! Kochany Mati, oby to była jego właściwa, ostatnia przystań. -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Isiak replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Ja zupełnie nie wiem, co w takiej sytuacji zrobić. Z jednej strony transport nie doszedł do skutku, a z drugiej strony wypadek losowy, a czas i pieniądze zioberek poświęciła. Prześlę jeszcze 30 zł dla Lori. -
Podrzucam.
-
Co nam Iza powie w noc wigilijną...szukamy domku dalej...
Isiak replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']No to wcześniej nie uzgadniali:shake:ech ci ludzie.....[/QUOTE] To naprawdę różnie mogło być. W zeszłym roku chciałam adoptować sunię z dogo, wszystko było OK, pełna zgoda w domu, już się umawiałam w sobotę na wyciągnięcie małej ze schronu i organizowanie transportu, a w niedzielę rano w domu ostry protest i zmiana zdania i musiałam wszystko odwołać :( Sunia po kilku dniach znalazła dom, ale mnie do dzisiaj cholera bierze, jak sobie to przypominam. -
4 kg 8-10 lat MALEŃKA ma chore serduszko.MA DOM
Isiak replied to jusstyna85's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja się nie wypowiem na temat guzków, bo nie znam się zupełnie, my zawsze suczki mamy i nigdy zadnej sterylizowanej, ale żadna guzków nigdy nie miała. Ale za to Myszką sie pozachwycam, bo przesłodka jest :loveu: I Margolcia bardzo do niej pasuje :lol: -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
Isiak replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Witam Miodzia :) -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
Isiak replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Aaaa... dlatego. A Lusia bezpieczna w tym samym miejscu co Miodek? Czy już do DS trafiła? EDIT: już przeczytałam powyżej, posty się rozminęły :) -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
Isiak replied to ewu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria'] ale co do oczu się nie zgadzam - najpiękniejsze ma ten dżentelmen po lewej...[/QUOTE] Hi hi hi hi, ktoś tu jest zakochany na maksa :evil_lol: -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
Isiak replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie - i ciekawam, dlaczego Miodek ma drugi, nowy wątek? A wygląda kawaler cudnie, taki czyściutki i puchaty, że nic, tylko przytulać :) On ma obłędną tę plamkę na środku czoła, taką jak mają cavaliery - odcisk palca księżnej :) -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Isiak replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Jest, tylko po cichu podczytuje... -
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
Isiak replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
Puchate ma być z założenia :) Pewnie jeden śmierdzący dred... -
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
Isiak replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
Ale przynajmniej nie zagłodzone bidulki były w tej pseudo... A gdzie małe-białe-puchate, czyli maltanka? -
Dziewczyna z mojej pracy dała mi 20 zł na Monę, prześlę razem z pieniędzmi z bazarku. Pierwszy raz spotkałam się z takim gestem :) Zamówiła u mnie kieszonkowca na ślub (to takie pocieszne wybuchające pudełko z kieszonkami na pieniądze na przezent). Widziała je w galeriach internetowych po 65 zł, a bezpośrednio u twórców po 50 zł. Ja chciałam tylko 30 zł, a ona dała mi 50 i powiedziała, że w takim razie te 20 dla piesia w potrzebie :)
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Julia84']Cioteczki ja dopiero w weekend przysiądę do zrobienia opisów fantów i jeszcze coś wyszukam na bazarek, zeby było więcej rzeczy. A czy jest jakieś aktualne info o stanie zadłużenia w lecznicach?[/QUOTE] Wygląda na to, że nie. Więc pewnie na Livię byłby bazarek? Albo na cel wskazany przez Klaudus.