Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Ale super wieści :multi::multi::multi: Czy to znaczy,że kasa białasce już niepotrzebna? Bo mój bazarek właśnie dzisiaj się kończy, i w takim przypadku przeznaczyłabym na inny cel...
  2. Zaglądam do plaskatej i widzę, że Lulki tu nie było...
  3. Chciałam na bullowate wkleić, ale już tam jest - ciocia Drzagodha jest błyskawica!
  4. O matko, skąd takie dziecko w schronie????? Ciotki astowe trzeba zwołać!!!!
  5. Aaaa.... A może jakieś zapalenie stawów, może z przeziębienia... Biedactwo :(
  6. Czy ta boląca opuchlizna nie jest jakoś związana z gruczołami i zatokami? Może zatkało mu się ujście gruczołów i zgromadzona wydzielina rozpycha zatoki. Wtedy jest taki sztywny chód i bolesność tyłu. Jedna z moich seterek tak miała.
  7. Lili8522, możesz wkleić je tutaj i coś tam o nich napisać? http://www.dogomania.pl/threads/27968-PON-y-i-PON-owate-w-potrzebie!!!!!/page8
  8. [quote name='sleepingbyday']anashar i wliczurek, gratuluje i trzymam kciuki za waszą organizację :-)[/QUOTE] Ja także, z całych sił! Na Animal Planet widziałam kiedyś takie schronisko dla psów tylko jednej rasy i w typie, to były pitbulle. Czy będzie można śledzić powstawanie całego przedsięwzięcia? Bo pomóc nie wiem jak bym mogła...
  9. Jestem z Pszczyny. Muszę zmienić w profilu.
  10. Dopisuj ciotka :)
  11. Bazarki mogę prowadzić, jeśli to się przyda. I sama coś tworzyć na bazarki - drobne hafty, np. zakładki, kartki, małe portrety psich ras, oraz kartki techniką scrapbooking.
  12. Zapisuję sobie wątek :) Herma jest przekochana!
  13. W pierwszym poście podano, że sunia jest pod opieką Fundacji Przyjaciele Braci Mniejszych z Jabłonnej. Ona chyba u Lulki w domu przebywa. Jak Lulka będzie na wątku, to pewnie odpowie. 150 zł to bardzo duża pomoc.
  14. Strasznie opuszczona jest biedna Klara :(
  15. Co za podły świat! Piękne psy. Że też los nie obdarzył mnie większą ilością metrów mieszkalnych albo chatką z ogródkiem! Pojechałyby do mnie... Nie chciałabym, żeby były rozdzielone :( arabiansaneta, niestety, życie to nie film. Wszystkie techniki operacyjne, zaangażowanie ludzi, laboratorium, to koszty, nie łudźmy się, tu nie chodzi o morderstwo ludzia, mafię czy fabrykę narkotyków - TYLKO O PSA :( Niestety :( Pomysł z ogłoszeniami w prasie jest dobry! Poczekajmy na Wilczurka, to jego decyzja. Strasznie musiał to wszystko wczoraj przeżyć, ja mam gęsią skórkę po tym wszystkim, i potworne poczucie bezsilności...
  16. Dokładnie :roll: Dlatego właśnie próbowałam dotrzeć do blogerów z Myszkowa. Myślę, że zwiększanie nagrody nie ma sensu, raczej chodzi o dotarcie z informacją o niej do Myszkowa i okolicznych miejscowości. Czy Myszków ma jakiś lokalny portal ogłoszeniowy? Może tak spróbować? Ale to już chyba Wilczurek sam musiałby takie ogłoszenie zamieścić. Były na wątku osoby z Myszkowa, może rozlepiłyby troche plakatów, ogłoszeń na mieście?
  17. Ogłoszenie Kini: [URL]http://www.wujekfranek.pl/0,22,0,0,0,0,zwierzeta,0,45464,szukamy-domu,ogloszenie,ogloszenia.html[/URL]
  18. Poszło 65 zł, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219694-KONIEC-MEGA-BAZAR-wszystko-mający-prawie-90-pozycji-na-3-sunie-do-28.12.-do-23.00/page8[/URL]
  19. Ogłoszenie Matiego (razem z Kinią) [URL]http://www.wujekfranek.pl/0,22,0,0,0,0,zwierzeta,0,45464,szukamy-domu,ogloszenie,ogloszenia.html[/URL]
  20. Owieczka jest sprawczynią :) Ja tylko bazarek prowadziłam :)
  21. Przelałam 65 zł, dodałam skromny grosik od siebie :)
  22. [FONT=Verdana]Miałam nadzieję, że moje info na blogu coś pomoże, ale przyjrzałam się dokładniej tym myszkowskim blogom, na których sie wpisałam i d...a :( Chyba nic z tego nie będzie :( Ostatnie posty na nich są bardzo stare, chyba już nikt ich nie prowadzi :( Szkoda, bo tak wysoka nagroda wstząsnęlaby mieściną i może ktoś by swój kuper ruszył. Ale skoro nikt tam o nagrodzie nie wie... Wystarczyłoby, żeby dzieci i młodzież w szkołach wiedziała. A tak... cała sprawa przycichnie i umrze śmiercią naturalną. Czy jest możliwe, aby np. nauczyciele odczytali taki komunikat w klasach? Ja już chyba głupio myślę i bzdety różne mi przychodzą go głowy, ale trafia mnie na samą mysl, że kolejnemu gnojkowi się upiecze i wszyscy mogą mu nagwizdać![/FONT]
×
×
  • Create New...