-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
Isiak replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie. Te staruszki są najbiedniejsze :( Ale Iga to dziewczyna w sile wieku, a Vena też ma przed sobą jeszcze wiele lat. W dodatku są śliczne, powinny znaleźć dom. Ale najbardziej żal tych najstarszych... -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Postaram się dowiedzieć. EDIT: Dostałam odpowiedź, że z długiem za pszczyniaki Budrysek sobie poradzi, a kasę trzeba zbierać na Livię, bo to, że ona ją tam zawiozła, nie znaczy, że będzie za nią płacić. -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Erica']Aha, co z bazarkiem, o którym pisała [B]Julia84[/B] ? [B]Isiak[/B], nadal jesteś chętna?[/QUOTE] Jasne, poprowadzę, tylko prosze o fotki, opisy i ceny wywoławcze albo KT na maila. No i na jaki cel konkretnie ma być? Bo jest wątek skarpety, jest wątek długów Budryska za pszczyńskie psy (chyba diabeł jeden wie, ile tam jeszcze jest do spłaty), no i Klaudia ma też długi. Za Farcika chyba tez jeszcze nie spłacony? Nie wiem, nikt nie aktualizuje stanu zadłużenia na wątkach, nie monitoruje wpłat i wydatków i bieżącego stanu. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214203-Farcik-i-Bingo-chłopcy-w-DS-pozostał-po-Nich-dług-1800zł-dołożysz-do-spłaty-choć-5zł[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210000-Splacamy-mega-dlug-za-pszczynski******...BUDRYSEK-sama-nie-da-rady...pomozmy[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189236-Skarpeta-dla-pszyńskich-psiaków-w-potrzebie-PROSIMY-O-POMOC[/URL]-!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215438-Kilkumiesięczny-katowany-szkielecik-Gacuś!PILNIE-potrzebny-DT-zobacz-ludzkie-dzieło[/URL] -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Erica'][B]Isiak[/B] - Rozumiem, że Klaudia ma potwierdzić? Na wątkach psów czy na bazarku? Napisz co trzeba, ja będę się kontaktować z Klaudią, to ją poproszę, żeby napisała co trzeba. [/QUOTE] Przepraszam, zwracam honor. Na dwóch bazarkach otrzymałam potwierdzenie. Od Avilii na wątku bazarkowym i od Budrysek co prawda nie na wątku bazarkowym, tylko ogólnym, ale było. Na czterech innych niestety nie - 2 były na spłatę długów, z czego jeden szedł na Skarpetę,na konto mikoada, a 2 na leczenie Niko. Nie będę już wracać do starych dziejów i zawracać dziewczynom głowy, chyba, że mod mnie przyciśnie, bo ostatnio prowadzę bazarek za bazarkiem. W przyszłości wolałabym jednak, aby potwierdzenie na wątku [B]bazarkowym [/B]się pojawiało. -
Znalazl cudowny DS - Wyrzucony z samochodu FUKS potrzebuje pomocy
Isiak replied to karolkamadry's topic in Już w nowym domu
Ale cudo, domki powinny się o niego bić, a ten głupek, co go wyrzucił, niech żałuje i nie powiem głośno, czego mu życzę... -
Dzielna mamusia już w drodze do lepszego życia !!! pojechała do DT
Isiak replied to Becia Lublin's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']wow, ale ona jest śliczna :)[/QUOTE] Oj bardzo, bardzo :) Do zakochania :) -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Julia84']Jakie sa obecnie najpilniejsze finansowe potrzeby? Spłata pozostałego długu w lecznicach (własnie - ile go jeszcze zostało?) czy bieżące potrzeby? Mam trochę rzeczy na bazarek.Czy jest jakas cioteczka, która mogłaby taki bazarek założyć i prowadzic ? Ja wysłałabym zdjęcia i opisy i zajęłabym się wysyłką... NIe jestem w stanie pilnować bazarku, przez brak czasu rzadko bywam na dogo :([/QUOTE] Ja mogę się zająć prowadzeniem bazarkowego wątku. Ale uprzedzam, że do tej pory na żadnym bazarkowym wątku prowadzonym na Pszczynę nie doczekałam się potwierdzenia wpływu przelewu. Niestety, dlatego moje ostatnie bazarki idą na inny cel, gdzie potwierdzają wpływ, bo jeszcze ktoś mi zarzuci, że sobie kasę przywłaszczyłam. -
Jest jeszcze jedno cavisiowe forum: e-cavalier
-
O rany, umarła?! :( :( :( A ten maluch to szczenior? Jak znaleźć im DT...
-
okaleczona, wyesploatowana pekinka - ofiara rozmnażaczy!
Isiak replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Brakuje mi jeszcze jednej wpłaty z bazarku, ale zrobiłam juz przelew z małą "górką", na 100 zł. Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym, jak dojdzie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220387-KONIEC-Płyty-CD-i-książki-dla-pekinki-i-astki-do-14.01.-do-23.00/page5[/URL] Aldona L. to ja. -
okaleczona, wyesploatowana pekinka - ofiara rozmnażaczy!
Isiak replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Ja czekam jeszcze na dwie wpłaty z bazarku na Klarę. -
4 kg 8-10 lat MALEŃKA ma chore serduszko.MA DOM
Isiak replied to jusstyna85's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O mateńko, bidulka kochana :( -
Agucha, ale masz fajnego świniaczka w avatarku :)
-
Trzymam kciuki, jest szansa dla maleństwa...
-
MATI - kochany 3 latek, prawie całe życie spędził w schronisku / W DS :-D
Isiak replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Z całego serca życzę Matiemu najwspanialszego domku na świecie!