-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
Isiak replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Szybciutko pieniążki wpłynęły :) Dziękuję za potwierdzenie na bazarkowym wątku :) -
[quote name='Kara.']Listy też. Właśnie sprawdziłam na wczoraj otrzymanej przesyłce :-)[/QUOTE] Sprawdziłam na kilku wysłanych przeze mnie poleconych - mam komunikat, że brak przesyłki o takim identyfikatorze. To działa czy nie działa? EDIT: działa, tylko bez nawiasów trzeba wpisać :) Ale przesyłki do ulki 1108 nie ma, nic sie nie pokazuje, żaden komunikat :-o
-
Alarm! 8 sierotek- pomóżcie spłacić dług, który ciągle rośnie!
Isiak replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Przelew poszedł. jak dojdzie, bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221049-MEGA-BAZAR-REAKTYWACJA-103-poz.do-26.01.-dla-maluszków-i-dwupaka?p=18391201#post18391201[/URL] -
Dziękuję bardzo za odpowiedzi, jeszcze nigdy nie reklamowałam przesyłki, teraz przynajmniej wiem, jak to wygląda i jak się za to zabrać. Skontaktuję się z Owieczką, ale 14 dni minie dopiero 20 lutego, więc jeszcze poczekamy.
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Tak działa mikro-bank-śląski, może coś na ten wzór? Erico, jak sądzisz? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189227-MIKRO-BANK-Szukamy-dobrych-serc-chc%C4%85cych-wspom%C3%B3c-grosikiem-MIKRUSKI-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/189227-MIKRO-BANK-Szukamy-dobrych-serc-chc%C4%85cych-wspom%C3%B3c-grosikiem-MIKRUSKI-%29[/URL] -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Julio, właśnie wydaje się, że największa potrzeba to długi w lecznicach, ale chciałabym poczekać, aż będzie normalnie działający wątek skarpety i konto, oraz będzie można się spodziewać potwierdzenia wpłaty na bazarkowym wątku. Dotychczasowe moje bazarki na pszczyńskie długi nie doczekały się potwierdzeń i nie chciałabym więcej drażnić moda. Jeśli Erica zgodzi się zorganizować skarpetę i poprowadzić wątek, to byłoby super. Jeśli nie, to wystawię na Livię, bo sunia jest zadłużona w hotelu. Może tak być? Wątek bazarkowy jest już przygotowany, tylko wpisać cel i ruszamy. -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
Isiak replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Poszedł przelew, na 138 zł, jak dojdzie, to bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220794-.........-Rudzia-i-Bipek-dwupak-potrzebujący-POMOCY-.........-!-......./page6[/URL] -
Bardzo Wam dziękuję, bo już o mało co w jakąś paranoję wpadam :( Dziękuję maciaszek za wyciąg z regulaminu, i wszystkim za rady dotyczące wartości przesyłki. Pogadam na ten temat z Owieczką, ale teraz znowu nie mogę się do niej dodzwonić - tylko w czasie pracy mi się udało. Gameta, nie wiem, czy to może być jakikolwiek powód do radości, ale powiem szczerze, że mi ulżyło, że to nie tylko na naszym - moim i Owieczki - bazarku jest taka niemiła sytuacja z tą osobą. Znaczy się, ten typ tak ma i trzeba - no właśnie, trzeba? - to zaakceptować. A czy można odmówić sprzedaży na bazarku konkretnym osobom? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam.
-
Oczywiście, że poleconą, całe szczęście! Ekonomiczną. Czyli 2 tygodnie trzeba odczekać?
-
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
Isiak replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Proszę o konto do wpłaty, zakończył się bazarek, z którego pieski dostaną 138 zł. -
Alarm! 8 sierotek- pomóżcie spłacić dług, który ciągle rośnie!
Isiak replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Proszę o konto do wpłaty - zakończył się bazarek, z którego maluchy dostaną 138 zł. -
Prowadzę grzecznościowo bazarek, z którego fanty wysyła ktoś inny. I zostałam okrzyczana oszustką i kłamcą przez jedną z kupujących, że nie dostała jeszcze przesyłki. Przesyłka wysłana 7 lutego, ciotka, która wysyłała, podała mi nawet nr tej przesyłki. Kupująca twierdzi, że sprawdziła i że przesylka wcale nie została wysłana. I co ja mam teraz robić? Kasę dostałam na moje konto, i nie mam powodu, by nie wierzyć, że przesyłka nie wyszła, to już drugi bazarek, jaki prowadzę tej osobie i wszystko było OK. Bardziej podejrzewam jakieś zawirowania na poczcie, bo ostatnio mi się zdarzyło. Czuję się tym zniesmaczona. Chciałam pomóc, a tylko mi naubliżano i wyzwano od najgorszych. To co, mam nie prowadzić bazarków? A już kolejna osoba przysłała mi zdjęcia i opisy fantów z prośbą o wystawienie bazarku.
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Tak tak :) -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Takie niewielkie dopłaty od czasu do czasu tak, jak najbardziej - mnie chodziło o finansowanie pełnych miesięcy, bo deklaracji brak na przykład... -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jeśli mogę wtrącić swoje 3 grosze: nie spodziewam się, aby skarpeta dysponowała kwotami z wieloma zerami, dlatego moim zdaniem (może myślicie inaczej) nie powinna z założenia finansować pobytu psów w hotelikach i PDT. Po prostu skarpeta nie wyrobi... Na ten cel powinny być deklaracje stałe i jednorazowe, bazarki celowe. Skarpetę widzę jako skarbonkę na wetów (już same długi w lecznicach przyprawiają człeka o słabość), na wyciąganie psów, sterylki i kastracje, na transport. -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Erico, czy skarpeta już może działać normalnie? Czy jest konto i osoba decyzyjna? Bo mam już załadowane wszystkie fanty od Julii84 na bazarek i mógłby już ruszyć... Czy lepiej na Livię? Julia84 przeznacza "na pszczyniaki", to i Livia się łapie... -
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
Isiak replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
A ja właśnie czekam na fotki kudelki :) Cudnie, że psiaki znajdują domy. Te, które jeszcze ich nie mają, też znajdą :) -
MATI-cudowny królewicz szuka wspanialego domu:)
Isiak replied to inka808's topic in Już w nowym domu
Zaprosiła mnie na wątek joanna.dymek. Niesamowicie piękny pies! I to spojrzenie... Trudno mi będzie wysupłać kolejną stałą deklarację, ale pomyślę. Cudny jest, koniecznie trzeba go uratować! -
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
Isiak replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja z racji swojego wrodzonego czarnowidztwa sądzę, że niestety, ale umrze, jak wiele, wiele innych spraw okrucieństwa wobez zwierząt. -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'][I]Szczeniaczki... Państwu [B]odłączyli wodę[/B] i prąd... Małe mają ogromne brzuchy. Zerkniecie? [url]http://www.dogomania.pl/threads/222822-3-male%C5%84kie-ok.-4-miesi%C4%99czne-suczki.W-domu-ez-wody-i-pr%C4%85du.POMO%C5%BBESZ?p=18601167#post18601167[/url] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/785/3095b209164b969fmed.jpg[/IMG][/URL] [/I][/QUOTE] Wody nie wolno odłączyć. Można prąd i gaz, ale wody nie. -
Z mojego bazarku zebrało się 55 zł, dodałam kilka groszy od siebie i zrobiłam przelew na 80 zł dla dziewczynek na konto OTOZ. Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym, jak już wpłata dojdzie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221371-Dwie-owczarki-ofiary-pseudo-chore-porzucone-wyciagnięte-z-mordowni-POMOCY-!!?p=18558437#post18558437[/URL]