Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Szybciutko pieniążki wpłynęły :) Dziękuję za potwierdzenie na bazarkowym wątku :)
  2. [quote name='Kara.']Listy też. Właśnie sprawdziłam na wczoraj otrzymanej przesyłce :-)[/QUOTE] Sprawdziłam na kilku wysłanych przeze mnie poleconych - mam komunikat, że brak przesyłki o takim identyfikatorze. To działa czy nie działa? EDIT: działa, tylko bez nawiasów trzeba wpisać :) Ale przesyłki do ulki 1108 nie ma, nic sie nie pokazuje, żaden komunikat :-o
  3. Przelew poszedł. jak dojdzie, bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221049-MEGA-BAZAR-REAKTYWACJA-103-poz.do-26.01.-dla-maluszków-i-dwupaka?p=18391201#post18391201[/URL]
  4. Dziękuję bardzo za odpowiedzi, jeszcze nigdy nie reklamowałam przesyłki, teraz przynajmniej wiem, jak to wygląda i jak się za to zabrać. Skontaktuję się z Owieczką, ale 14 dni minie dopiero 20 lutego, więc jeszcze poczekamy.
  5. Tak działa mikro-bank-śląski, może coś na ten wzór? Erico, jak sądzisz? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189227-MIKRO-BANK-Szukamy-dobrych-serc-chc%C4%85cych-wspom%C3%B3c-grosikiem-MIKRUSKI-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/189227-MIKRO-BANK-Szukamy-dobrych-serc-chc%C4%85cych-wspom%C3%B3c-grosikiem-MIKRUSKI-%29[/URL]
  6. Julio, właśnie wydaje się, że największa potrzeba to długi w lecznicach, ale chciałabym poczekać, aż będzie normalnie działający wątek skarpety i konto, oraz będzie można się spodziewać potwierdzenia wpłaty na bazarkowym wątku. Dotychczasowe moje bazarki na pszczyńskie długi nie doczekały się potwierdzeń i nie chciałabym więcej drażnić moda. Jeśli Erica zgodzi się zorganizować skarpetę i poprowadzić wątek, to byłoby super. Jeśli nie, to wystawię na Livię, bo sunia jest zadłużona w hotelu. Może tak być? Wątek bazarkowy jest już przygotowany, tylko wpisać cel i ruszamy.
  7. Poszedł przelew, na 138 zł, jak dojdzie, to bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220794-.........-Rudzia-i-Bipek-dwupak-potrzebujący-POMOCY-.........-!-......./page6[/URL]
  8. Bardzo Wam dziękuję, bo już o mało co w jakąś paranoję wpadam :( Dziękuję maciaszek za wyciąg z regulaminu, i wszystkim za rady dotyczące wartości przesyłki. Pogadam na ten temat z Owieczką, ale teraz znowu nie mogę się do niej dodzwonić - tylko w czasie pracy mi się udało. Gameta, nie wiem, czy to może być jakikolwiek powód do radości, ale powiem szczerze, że mi ulżyło, że to nie tylko na naszym - moim i Owieczki - bazarku jest taka niemiła sytuacja z tą osobą. Znaczy się, ten typ tak ma i trzeba - no właśnie, trzeba? - to zaakceptować. A czy można odmówić sprzedaży na bazarku konkretnym osobom? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam.
  9. Oczywiście, że poleconą, całe szczęście! Ekonomiczną. Czyli 2 tygodnie trzeba odczekać?
  10. Proszę o konto do wpłaty, zakończył się bazarek, z którego pieski dostaną 138 zł.
  11. Proszę o konto do wpłaty - zakończył się bazarek, z którego maluchy dostaną 138 zł.
  12. Prowadzę grzecznościowo bazarek, z którego fanty wysyła ktoś inny. I zostałam okrzyczana oszustką i kłamcą przez jedną z kupujących, że nie dostała jeszcze przesyłki. Przesyłka wysłana 7 lutego, ciotka, która wysyłała, podała mi nawet nr tej przesyłki. Kupująca twierdzi, że sprawdziła i że przesylka wcale nie została wysłana. I co ja mam teraz robić? Kasę dostałam na moje konto, i nie mam powodu, by nie wierzyć, że przesyłka nie wyszła, to już drugi bazarek, jaki prowadzę tej osobie i wszystko było OK. Bardziej podejrzewam jakieś zawirowania na poczcie, bo ostatnio mi się zdarzyło. Czuję się tym zniesmaczona. Chciałam pomóc, a tylko mi naubliżano i wyzwano od najgorszych. To co, mam nie prowadzić bazarków? A już kolejna osoba przysłała mi zdjęcia i opisy fantów z prośbą o wystawienie bazarku.
  13. Ale CUUUDNAAAA!!!! Jak to fajnie coś miłego na dogo zobaczyć, bo przed chwilą poczytałam o sobie, że jestem oszustka i kłamca, bo jedna ciotka jeszcze przesyłki z bazarku nie dostała (wysłana 7. 02.). Normalnie mam doła i chyba to był mój ostatni bazarek :(
  14. Takie niewielkie dopłaty od czasu do czasu tak, jak najbardziej - mnie chodziło o finansowanie pełnych miesięcy, bo deklaracji brak na przykład...
  15. Jeśli mogę wtrącić swoje 3 grosze: nie spodziewam się, aby skarpeta dysponowała kwotami z wieloma zerami, dlatego moim zdaniem (może myślicie inaczej) nie powinna z założenia finansować pobytu psów w hotelikach i PDT. Po prostu skarpeta nie wyrobi... Na ten cel powinny być deklaracje stałe i jednorazowe, bazarki celowe. Skarpetę widzę jako skarbonkę na wetów (już same długi w lecznicach przyprawiają człeka o słabość), na wyciąganie psów, sterylki i kastracje, na transport.
  16. Erico, czy skarpeta już może działać normalnie? Czy jest konto i osoba decyzyjna? Bo mam już załadowane wszystkie fanty od Julii84 na bazarek i mógłby już ruszyć... Czy lepiej na Livię? Julia84 przeznacza "na pszczyniaki", to i Livia się łapie...
  17. A ja właśnie czekam na fotki kudelki :) Cudnie, że psiaki znajdują domy. Te, które jeszcze ich nie mają, też znajdą :)
  18. Zaprosiła mnie na wątek joanna.dymek. Niesamowicie piękny pies! I to spojrzenie... Trudno mi będzie wysupłać kolejną stałą deklarację, ale pomyślę. Cudny jest, koniecznie trzeba go uratować!
  19. A ja z racji swojego wrodzonego czarnowidztwa sądzę, że niestety, ale umrze, jak wiele, wiele innych spraw okrucieństwa wobez zwierząt.
  20. Sunia piękna. Wciąż mnie zastanawia, po co tacy ludzie biorą psy. Sama niech się baba w umywalce topi!
  21. [quote name='Klaudus__'][I]Szczeniaczki... Państwu [B]odłączyli wodę[/B] i prąd... Małe mają ogromne brzuchy. Zerkniecie? [url]http://www.dogomania.pl/threads/222822-3-male%C5%84kie-ok.-4-miesi%C4%99czne-suczki.W-domu-ez-wody-i-pr%C4%85du.POMO%C5%BBESZ?p=18601167#post18601167[/url] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/785/3095b209164b969fmed.jpg[/IMG][/URL] [/I][/QUOTE] Wody nie wolno odłączyć. Można prąd i gaz, ale wody nie.
  22. Z mojego bazarku zebrało się 55 zł, dodałam kilka groszy od siebie i zrobiłam przelew na 80 zł dla dziewczynek na konto OTOZ. Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym, jak już wpłata dojdzie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221371-Dwie-owczarki-ofiary-pseudo-chore-porzucone-wyciagnięte-z-mordowni-POMOCY-!!?p=18558437#post18558437[/URL]
×
×
  • Create New...