Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Ja mogę bazarek wystawić, tylko muszę upolowac dzienne światło do fotek.
  2. Przekochany ten pakiecik, świetnie razem wyglądają :) A w Pszczynie mamy wychudzoną ciężarną młodą astowatą białaskę, której grozi już w poniedziałek wywóz do schronu mordowni :( :(
  3. Tylko nie ma gdzie jej umieścić po sterylce, po zabraniu z kliniki :( Mam słabośc do astowatych, kiedy jeszcze jeździłam po wystawach z seterami, to ast był moim marzeniem...
  4. Dziękuję fioneczko za wątki na astowych. Cieszę się, że cioteczki przyszły na wątek. Ja bym mogła bazarek dla małej wystawić z kartkami.
  5. No :( A Klaudia pisała, że w poniedziałek wywózka piesów :(
  6. Jakie cudaśne morduchny :loveu: Gdyby to ode mnie zależało, to nie rozdzielałabym ich - wszystkie trzy zmieszczą się przecież na kanapie. Wzięłabym cały pakiecik :evil_lol: 900 zł za takie malizny... Toż to jak za konie... Ale przynajmniej nie są w schronisku.
  7. Jestem na zaproszenie. Niestety, na razie tylko tyle...
  8. Zaglądam z nadzieją, że coś się ruszyło w sprawie domku, a tu nic...
  9. Oj ciotki, Hills to syf? W szoku jestem. Moi weci tylko Hillsa próbują mojej suni wciskać, suchy albo puszki, ale ona i tak tylko gotowanego kurczaka uznaje. Ale jednak codziennie trochę tego Hillsa staram się jej wcisnąć, bo ponoć gdyby jadła tylko to, to nie byłoby problemów zdrowotnych...
  10. Bazarek na skarpetę - chyba pierwszy? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222546-Totalny-misz-masz-na-Pszczyńską-Skarpetę-do-05.03[/URL].
  11. Ja zaglądam regularnie, podczytuję, ale nie piszę.
  12. Wstawiłam Monę na swojego bloga, w kąciku adopcyjnym.
  13. Zaglądam z drżącym sercem, co z sunią, ale wygląda na to, że teraz pójdzie już tylko ku lepszemu :) Miała dziewczyna szczęście :)
  14. Nie wszystkie pseudo pozbywają się psów, wiele z nich handluje dalej, tyle że smyczami, książeczkami zdrowia, zabawkami z psem jako gratis. Ewentualnie oddają psa za zwrot kosztów utrzymania kilkaset zlotych.
  15. Trzmam kciukasy za liczny odzew z ogłoszeń, i żeby wśród nich był TEN domek :)
  16. Trafiłam tu przez link w podpisie Szpilki - masakra! Dobrze, że trafiła w miejsce, gdzie się nią zajmują, a nie do jakiejś przechowalni - mordowni. Trzymam na ślicznotkę kciukasy. A plakat super!
  17. _gos_ mnie zaprosiła :) Cudny psiak i taki biedny za tymi kratami. Jednak na razie nie wspomogę finansowo, a przynajmniej do końca miesiąca.
  18. [quote name='anett']Witamy:lol::lol: i dziękujemy za odwiedzinki i dobre słowo!:lol: U dziewczyn bez specjalnych nowości - skończyły antybiotyki, są osobno bo przy próbie lączenia warczą na siebie. Kama już nie ma mleka ale jeszcze trochę płynu; za 2 tygodnie można umawiać ją na sterylkę. Dostałam dzisiaj wyciąg, wpłaty na dziewczyny w okresie 01.02 - 10.02. 01.02. Beta 46 10zł 01.02. Marta A.B. Kraków 20zł 01.02. Kamila U. Kłodzko 20zł 03.02. Ewa Cz.Bytom 20zł [B]10.02. bazarek Isiak 80zł[/B][/QUOTE] Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222075-KONIEC-Haft-koraliki-CD-książki-dla-dwóch-ONek-do-6.02.-do-22.00/page3[/URL]
  19. Brak zainteresowania takim fajnym psiakiem :(
  20. Dostałam info, że psiak już w domu.
  21. Nie wiem, gdzie była przesyłka nadana, skanu nie mam. Ale gadałam z Owieczką, jutro jedzie nadać ostatnią paczkę i zabierze z sobą to potwierdzenie nadania, żeby sprawdzić.
×
×
  • Create New...