-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Też tak robiłam. Jak sie nie sprzedało, to na kolejnych bazarkach obniżałam ceny.
-
Miniaturowa Sisi spała na śniegu – teraz zamieszkała w Lublinie:)
Isiak replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Cudna sunia, pewnie szybciutko znajdzie domek. -
Można się załamać, tyle tych bied i ciągle przybywają nowe, skąd nabrać dla nich domów, dobrych domów...
-
Takie biedne malizny, nakolankowe pieski, jak one muszą marznąć w budzie :(
-
4 kg 8-10 lat MALEŃKA ma chore serduszko.MA DOM
Isiak replied to jusstyna85's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Najlepiej pierś z kurczaka. Niska zawartość tłuszczu, a dużo białka, lekkostrawne dla psiaka no i apetycznie pachnie. Parówki raczej nie są wskazane, w ogóle wędliny - mają przyprawy, różne chemiczne dodatki i są wędzone, często nie w dymie jak Pan Bóg przykazał, tylko przemyslowo, czyli chemicznie, przez zanurzenie w chemicznej kąpieli aromatu dymu wędzarniczego. Moja cavalierka jest okropnym niejadkiem, jak do nas przyjechała, wsuwała Purinę, po kilku dniach się zbuntowała i odmówiła jedzenia suchego. Próbowałam Royala, Bio Mill, zapomnij. Za to kurczaczka z ryżem wsuwa aż miło. Jest po zapaleniu trzustki i operacji żołądka (w grudniu) i dobrze się czuje na tej diecie, więc myślę, że dla Mysi też byłaby odpowiednia. -
4 kg 8-10 lat MALEŃKA ma chore serduszko.MA DOM
Isiak replied to jusstyna85's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak sobie skrycie podczytuję i myślę sobie, jaka Ty jesteś super babka, jaguska :loveu: A Mysia przekochana jest. -
Kopiuję kolejne informacje z forum cavalierowego (z dzisiaj): Są 2 pieski w wieku 8 tyg (piesek i sunia, blenki) i jeszcze młodsze 6-ścio tygodniowe. Te starsze mają zapalenie płuc i są w trakcie leczenia, ale można je adoptować ze zobowiązaniem dalszego leczenia. Te młodsze są zdrowsze, ale potrzebują jeszcze karmienia 4 razy dziennie, więc biorąc je trzeba o tym pamiętać. Dorosłe suczki będą do wzięcia po wyleczeniu i sterylizacji. Schronisko daje psa po podpisaniu umowy adopcyjnej i zobowiązaniu do późniejszej sterylizacji. Psy są wydawane cały tydzień w godz 10-14 i 15-17. Osoby zainteresowane adopcją proszę o dzwonienie do schroniska, proście z ambulatorium, tam uzyskacie wszystkie informacje na bieżąco, tel. 12 350 20 50 O wzięciu psa przez osobę z innego województwa decyduje kierownik schroniska.
-
Cavisia tricolor jest u Maci i najlepiej z nią się kontaktować w sprawie adopcji. Co do piesków znajdujących się w schronisku w Krakowie - kolejne informacje z forum cavisiowego, od osoby z Krakowa: "w schronisku jest ok 15 cavisi, 3 suki które nie mogą być na razie zabrane i szczeniaczki w wieku ok 2,3 i 4 miesiące, które szukają[B][U] natychmiastowo [/U][/B]domu!!!!!! Psiaków nikt nie zobaczy ani nie zrobi zdjęć bowiem są w szpitalu i na kwarantannie i nie ma tam wstępu. Zdjęcia będę miała dopiero w poniedziałek bo koleżanka wyjechała. Jeśli jest ktoś chętny to proszę o kontakt!!!!!" Nie wiem, czy dają psy na DT. Padło też takie pytanie na forum cavisi, na razie brak odpowiedzi - pora już późna i niewiele osób zostało na forum. Jak sie dowiem, dam znać, i poproszę o kontakt do Izabeli.
-
4 kg 8-10 lat MALEŃKA ma chore serduszko.MA DOM
Isiak replied to jusstyna85's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z wielką przyjemnością przeczytałam Twoją relację z podróży i pierwszych chwil pobytu u Ciebie Myszki. Ta sunia strasznie leży mi na sercu... A zdjęcia ja wstawiam przez fotosika. Zarejestrowałam się tam i najpierw wstawiam na fotosik, potem kopiuję kod zdjęcia i wklejam go na forum. -
Dziewczyna z forum cavisiowego dzwoniła do schroniska w Krakowie w sprawie 10 cavalierków, które się tam znajdują. Tak pisze: Dzwonilam własnie do schroniska. już zamykali ale udało mi się z Panią kilka słów zamienic. W schronisku są 2 suczki z maluchami (w sumie 10 psow). Czesc z nich jest chora, obecnie sa na kwarantannie. Niektore maja paskudne zapalenie uszu. Najmlodsze maluszki maja 2,5 tygodnia :( Pani mowila ze sa kochane, ale baaardzo wystraszone i duzo przeszly :( Mozliwa jest adopcja tylko po uzyskaniu zgody przez Kierownika. Jedna z suk zostala podrzucona z małymi w pudełku pod jeden z hoteli dla zwierzat.
-
Na cavisiowe forum wrzuciłam info. A jakieś zdjęcia są gdzieś dostępne?
-
Dotarły mnie wieści, że w krakowskim schronisku jest cavalierka mama i 8 szczeniąt. Podobno efekt likwidacji pseudo.
-
Alladyn umierał w mordowni w Olkuszu, miał połamane tylne łapy, już w DS
Isiak replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Czy rozliczenie na pierwszej stronie jest aktualne? brakuje 594 zł? -
A ja uważam, że bazarek jest po to, aby rzeczy sprzedać i kasę dla psów ściągnąć - a jakie kto ma intencje kupując - czy leci na tanie zakupy, czy chce pomóc zwierzętom - to już mi trochę, szczerze mówiąc, wisi. Petunia non olet - pieniądze nie śmierdzą, i jest mi wsio rawno kto je ze swej kieszeni wyłoży. Ja też kupowałam na bazarku Osy pościele i ręczniki nie zawsze dla siebie, ale też i dla sąsiadki i koleżanki z pracy, których nie ma na dogo i niewiele ich psy obchodzą, a chciały. Przecież to są pieniądze dla psów i o to przecież chodzi. A teraz szykuję swoje scrapowe kartki na bazarek :)
-
Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem
Isiak replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak jest wszędzie, na lokalnym portalu ogłoszeniowym na plessie też pelno pseudo, jedni oglaszają oficjalnie, a cwaniaczki za zwrot kosztów utrzymania, a co gorsza nie ma tam mozliwości zgłaszania ogłoszeń jako niezgodnych z prawem. Jakiś taki głupkowaty ten portal. Chyba że ja ślepa stara baba nie widzę. -
Alarm! 8 sierotek- pomóżcie spłacić dług, który ciągle rośnie!
Isiak replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Owieczka']Isiak kochana kobieto !!! A juz myślałam że zaginęłaś w czasoprzestrzeni :D Dzięki, dzięki, dzięki wielkie za ten bazarek ;)[/QUOTE] Jeszcze nie zaginęłam, choć pewnie niektórzy bardzo by tego chcieli :evil_lol: Trochę czasu zeszlo na wstawianie wszystkich zdjęć, trzy wieczory ładowałam :p Bo w domu tylko późnym wieczorem jestem przy kompie. -
4 kg 8-10 lat MALEŃKA ma chore serduszko.MA DOM
Isiak replied to jusstyna85's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szerokiej drogi :) -
Odlotowa malutka kudłatka TOSIA na stałe osiadła w dt :).
Isiak replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Tosia jest słodka :) Moja sunia też na dworze robi tylko szybki sik i domku pod kołdrę :evil_lol: Ciekawe, czy zgodziłyby się razem :roll: -
MATI - kochany 3 latek, prawie całe życie spędził w schronisku / W DS :-D
Isiak replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
Ojejusiu!!!! Trzymam kciuki, mocno trzymam!!!! -
Masakra :( A nie da się jej wyciągnąć? Tylko gdzie ją umieścić...