[quote name='xxxx52']o ile Guzik jest adoptowany to z oplaty adopcyjnej mozna pokryc nie zaplacone rachunki .Nie widze problemu .Te osoby ktore wplacaly na leczenie psa prywatnego ,a takim jest guziczek powinny otrzymac zwrot pieniedzy ,-oplata wynosi 250 euro.Pozostale pieniadze powinny trafic na konto AFN ,albo na pomoc innego psiaka lub kotka schroniskowego.[/quote]
Nie rozumiem :niewiem: Guzik był leczony jako psiak bezdomny.
Pieniądze cały czas sa na koncie AFN a nie na prywatnym.
Ja biorę za adopcję 250 EUR? Może kiedyś...teraz AFN wydaje psiaki bezpłatnie do adopcji. Schronsiko z tego co wiem maksymalnie 15 zł.