-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Morisek w skarpecie ma obecnie 150 zł. Nie sądzę, że starczyłoby na jakąkolwiek operację. Nie wszystko co się dzieje w sprawie Moriska jest omawiane na jego wątku. Są osoby, które starają się zorganizować całośc:konsultacje, operację. Niestety nie wypalił nam DT. Konsultacje z tego co wiem są załatwione na Śląsku. Musimy jednak mieć pewność i wtedy okaże się kogo będziemy prosić o DT: czy Śląsk czy Wawę. Osoby zaangażowane nie chcą o tym pisac na forum i szanuje to. Jest też chętny dom na adopcję Moriska za około miesiąc. To wszystko to plany, żadne pewniki. Jeżeli jednak ktoś ma lepszy pomysł na ratowanie MOriska może działać. Tak jak pisałam wcześniej edit: jesoooo coś tu dzisiaj napisac to szooooook tk jak wcześniej pisałam operacja łapki według weta nie jest konieczna, ale wtedy należałoby ja amputowac bo on się zaczyna podpierać na łokciu więc może sobie ścierać, kręgosłup tez ucierpi... jednak jak się ktoś podejmie operacji to wet twierdzi, że nie ma nic do stracenia a może akurat -
Klara niestety nadal w schronisku w Ostródzie :(
-
ASIU Kochana bardzo Cię zapraszam razem z Frankiem i resztą sfory na forum afn-u gdzie jest dział "dzięki fundacji znalazłem przyjaciela" Jak możesz zrejestruj się i napisz kilka słów, wlej zdjęcia....będdzie nam bardzo miło [URL]http://www.esza.pl/forum/viewforum.php?f=28&sid=5192615b89c42748199fea9ab8cb0ac2[/URL] lub [URL="http://www.afn.pl"]www.afn.pl[/URL] Asiu to jak to było jak Franusia jeszcze nie było?;)
-
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='fafledwie']Już Ci wyjaśniam.. O konsultacje pytałam bo wczesniej był opisany przykład Łapki i ktoś zdeklarował że zapyta dr o możliwość zoperowania Moriska-niewiem czy zdjęcia wystarczą, ale zapytać można.To że ktoś wycofuje się z pomocy finansowej to też dla mnie zrozumiałe bo właściwie niewiadomo na co te pieniadze mają być-gdyby padły jakieś konkret np. operacja,badania czy płatny DT napewno te osoby wpłaciłyby pieniądze.A z tym lustrowaniem osób chodziło mi o fakt że i tak nie macie wpływu na to gdzie psiak trafi(jeśli podlega pod schronisko) A jeżeli macie to OK. sprawdzenie nowego domu to podstawa. DT mogę mu dać jak pisałam gdy będzie taka potrzeba po ew. zabiegu w Katowicach.Nie deklaruje domu t., ot tak ,bo na codzień zajmuję się adopcją bokserów(Fundacja BwP).Jestem z Katowic stąd chęć pomocy gdyby coś miało wypalić z operacją na Śląsku.[/quote] Bardzo Ci dziękuję :loveu: Jak już wszystko uda się nam dograć napewno chętnie skorzystamy z każdej pomocnej dłoni na Śląsku.... :) -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
Aga_Mazury replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Teraz to mnie rozbawiłaś :evil_lol: Ty piszesz o Waszej klasie? cytuję "Ty Suko" "Skurwielu" ..to z Waszego słownictwa na dogo....(za to chyba dostaliście bana a nie za teorię jaką do tego przypisujecie, cenzury....chyba braku kultury) jeżeli to dla Ciebie jest klasa to faktycznie daleko nam do Was a swoją droga za zasługi zostałas wyrzucona z fundacji? :) -
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='fafledwie']Czytam i czytam i kilku kwestii nie rozumiem?Dlaczego jest odrzucana pomoc finansowa dla psiaka-czy ktoś jest upoważniony do podejmowania takich decyzji, czy psiak podlega pod schron?Czy odbyły się jakiekolwiek konsultacje z dr Gerkiem z kliniki w Katowicach?Osoby ,które deklarują pomoc są lustrowane i traktowane niepoważnie.Piesek jest w schronie i w każdej chwili może być adoptowany przez jakąkolwiek osobę... Chyba na to wpływu niemacie.Najlepiej byłoby go wyadoptować i wtedy można mieć wpływ na jego przyszłość i dalsze losy. Jeżeli pies trafi na Śląsk! deklaruje swoją pomoc dla psiaka włącznie z domem tymczasowym,jeśli niemiał by się gdzie podziać po zabiegu.I jeżeli moje boksery go nie zjedzą!! Pozdrawiamy.:p[/quote] Nie był konsultowany bo jak? Czekałam na wiadomości od osób, które swego czasu zadeklarowały chęć zabrania Moriska i jego operacji, ale niestety....cisza. Może wyjechały, nie wiem. Gdzie pomoc finansowa została odrzucona? Na stronie afn-u cały czas jest apel o pomoc dla Moriska i ludzie, którzy czują taką potrzebę wpłacają. Była propozycja operacji w Wawie gdy będzie miał dom u baffi2 co wiadomo narazi jest niemożliwe bo nie rodzicie nie kupili domu. Nie widze problemu jeżeli masz ochotę wziąć Moriska na DT. Skąd jesteś? Nie wiem tylko co dziwnego jest w lustrowaniu osób? Jest to robione przy każdej adopcji więc ...chyba normalne, że się chce wiedziec gdzie psiak ma trafić i do kogo? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Ewa baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo DZIĘKUJEMY :Rose: za przywiezione poduchy :Rose: za pamięc o naszych bidulach :Rose: Jesteś Kochana :calus: -
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='marola']Już kilka razy czytałam na wątku posty z deklaracją chęci adopcji Moriska i jakoś nikt na nie zbyt nie zareagował. Dlaczego? Jeśli ktos chce Moriska na tymczas, ale chyba nawet na stałę, to czemu On nadal w schronie?[/quote] no właśnie czemu? gdzie te chętne osoby bo chyba coś przeoczyłam :razz: -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
Aga_Mazury replied to Ewkaa's topic in Organizacje
[quote name='ARKA']Czy ja cos mowie, ze ma na Tobie robic wrazeinie, cokolwiek.Sama pisalas tak, do niufek, post 87 tego wątku: "Bardzo Cię proszę konkrety. Podaj mi imiona psiaków wyadoptowanych przez AFN, które sa gdziekolwiek krzywdzone w Polsce czy zagranicą. Podaj bardzo Cię proszę nie daj im dalej cierpiec. Odrazu kontaktuje się z domkiem i wyjasniamy sprawę. Przejdźmy do konkretów. Podaj imiona" Zdecyduj się zatem. Była schroniskowa czy AFN? Jak zwykle szukasz czegoś, ale do końca nie wiesz czego...byleby się działo. Ja nie mam czasu na takie dyskusje. EOT -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
Aga_Mazury replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Mam obowiązek? Bo? Skoro jak piszesz była schroniskowa, zatem zadzwoń do schroniska i się zapytaj. jeszcze jakas zaczepka? wróciłaś i zaczynasz? donos na mnie napisz jeśli chcesz... nie robi to na mnie wrażenia :) -
Byłam zabawką, jestem więźniem nie za swoje winy
Aga_Mazury replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wszystko jak najbardziej zrozumiałe, ale dlaczego te pytania w formie zaczepek pojawiają się na innych watkach gdzie raczej atmosfera rozmowy nie jest miła.... dlaczego zatem mam uczestniczyć w tej zabawie? Dla mnie śmierc tej suni jest kolejna tragedią a nie powodem do kłótni EOT -
Byłam zabawką, jestem więźniem nie za swoje winy
Aga_Mazury replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o to tylko proszę.....uszanuj ten watek... tez mam wrażenie (niestety), że pytania te sa tylko ..pretekstem do kolejnej potyczki...co by nie było napisane będzie omawiane... czy Wy naprawde nie potraficie...się opanować?? Na grobie psa.... Sali maleńka <*> przepraszam -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
Aga_Mazury replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Nie rozumiem czemu Ty się cały czas pytasz o Sali? <*> ja juz się Ciebie zapytałam na jej wątku....ja sobie nie zycze jako strona aby było pisane co z Sali i koniec...nic nie jej nie pomoże a rozdrapywanie ran do niczego nie prowadzi wśród tylu bied na dogo... pytam jeszcze raz co ma na celu to pytanie? czy za życia Sali zapytałas o nią choć raz? i inni co pytają? muszę Was zdradzic tajemnicę...psy odchodzą od nas czy chcemy tego czy nie..niestety. Zastanawiam się tez nad tym watkiem. Jest całkiem ciekawy. Fajnie by było gdyby były tu same fakty, które w mniejszy lub większy sposób przybliżają sprawy zagranicą. Jednak tu jest wszystko...Sali, Perro, Jakaś sunia (przepraszam nie pamiętam imienia....)... może załózcie wątek...do przepychanek albo zmińcie tutuł tego bo jest bardzo mylący.. -
Bardzo się cieszę Blindziu, że zdążyłeś wyjechac ze schroniska przed wybuchem parwo.... szkoda, że nie wszystkie Okruszki zdążyły :( trzymajcie kciuki za te co jeszcze walczą... ....Bardzo fajnie się czyta i ogląda, że chłopaki się dogadują...a jak piękna Onka? traktuje ich jak rozbrykane małolaty ? ;)
-
Byłam zabawką, jestem więźniem nie za swoje winy
Aga_Mazury replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Osoby , które się tutaj pytają co się stało z Sali (oprócz Asi) ani razu nie zainteresowałyście się Sali jak żyła....(specjalnie przejrzałam wątek)...ani razu............ Teraz na grobie psa szukacie kolejnej sensacji.........nawet tego nie nazwę...... skąd w Was tyle zawiści? Sali biegaj szczęsliwa<*><*> szkoda, że za życia nie wzbudzałas tyle zainteresowania....:shake:...