Jump to content
Dogomania

Aga_Mazury

Members
  • Posts

    8928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga_Mazury

  1. [quote name='GoniaP']No i po co ta arogancja? Czy ja Cię obraziłam? Ja tylko pytam, mam przecież takie prawo... A tak na marginesie, to gdzie jest rozliczenie wpływów i rozchodów na Guzika?[/quote] Proszę Cię pytaj. Jeżeli chodzi o schronisko ostródzkie i w ogóle psiaki ostrózkie mają one zbiorcżą skarpetę i w razie potrzeb wzajemnie się wspomagają finansowo. Jezeli jest potrzeba to są leczone a o kosztach myślę potem. Czy to dobrze czy źle nie wiem. Na Guzika do ostaniego rozliczenia wpłynęło w sumie około 350 zł (około chyba tygodnia temu). Jego rodzeństwo (zwłaszcza jeden czarny psiaczek był także bardzo chory). Zajmujesz się psami wieć chyba dobrze wiesz, że leczenie chorób skóry jest dość kosztowne.
  2. [quote name='GoniaP']Nie rozumiem :shake: To Guzik dawno w domu, a faktury niezapłacone??? I jak to jest... Co znaczy "jeżeli zostaną przerzucone na konto guzika"? To gdzie teraz są i czemu służą? ludzie wpłacają na konkretnego psa przecież, więc dlaczego inaczej dysponuje sie ich pieniędzmi??[/quote] To znaczy nie mniej i nie więcej, że lecznice wystawiają nam faktury przelewowe z odroczonymi terminami płatności...to dla Ciebie takie niespotykane? Ja piszę o pieniądzach Donvita, które błednie opisał w przelewie i znajdują się prawdopodobnie w innej "skarpecie". Uważasz, że na Guzika wpłynęły miliony i kupiłam sobie za to mercedesa i posiadłość?
  3. Smutas [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d98/ekspo/Inne/OzzyCandle.gif[/IMG]
  4. Dla Was wszystkich ....o których wiemy i które odeszły bezimienne...zakatowane, zagłodzone...rozjechane....zapomniane...
  5. dziękujemy:loveu: nawet nie wiedziałam o takiej stronie ;)
×
×
  • Create New...