Jump to content
Dogomania

Aga_Mazury

Members
  • Posts

    8928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga_Mazury

  1. Morisek...radosny maleńki szczeniaczek.... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/1875/filmikizchodem149resizetd3.jpg[/IMG][/URL]
  2. Pazurek ma chore oczko....chyba jakiś stan zapalny....dostał kropelkę do oczka... bidulek mój... Dzisiaj zadzwoniła Pani...w sprawie pazurka, że chce adoptować...słuchajcie stałam pod sklepem wstedy i normalnie oczy mi zawilgotniały.... oby tylko Pani zadzwoniła jeszcze... :kciuki:
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/4946/filmikizchodem057resizeds3.jpg[/IMG][/URL] s
  4. Wzięliśmy dzisiaj Nelsona na spacer razem z jego kolegami z wybiegu, że...może się za sobą stęsknili...i takie tam...i wiecie co??? będzie problem....bo Nelson nie przyznaje się do kolegów ...mało tego nie chce mieć z nimi nic wspólnego co dość mocno manifestuje....warczeniem:roll: cięzko będzie miał...jak będzie miał tam wrócić....zrobił się bardzo pewny siebie....zakochany w człowieku bardzo...i mieszkający sobie w budynku...
  5. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7474/filmikizchodem130resizedr3.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/4866/filmikizchodem125resizext7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7181/filmikizchodem123resizeis5.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7726/filmikizchodem075resizekd3.jpg[/IMG][/URL]
  8. Śliczności na spacerku [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/889/filmikizchodem060resizedx1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=509&i=filmikizchodem060resizedx1.jpg][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/889/filmikizchodem060resizedx1.3f0eb6d966.jpg[/IMG][/URL]
  9. Prezesik trafił znowu do siebie na wybieg.....ale cóż to dzisiaj znowu załatwił soie miejscówkę w budynku....jakże on chce mieszkać przy ludziach ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/3650/filmikizchodem063resizeyq9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/430/filmikizchodem089resizepm5.jpg[/IMG][/URL]
  10. kocie dzieciaczki [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/999/filmikizchodem105resizelb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=509&i=filmikizchodem105resizelb7.jpg][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/999/filmikizchodem105resizelb7.9a17e67e8b.jpg[/IMG][/URL]
  11. To Myszka....nadal w cięzkiej depresji [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7295/filmikizchodem113resizezd0.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='neverend']więc znów biedaczka w ciąży trafiła...:(... i się uchował taki "ocalony" jak Mamba...:)[/quote] dokładnie jak nasza histeryczka ;)
  13. [quote name='neverend']jejku, czyj to slodziak...? prawie jak podhalan![/quote] to jest mama...w życiu nikt by nie zgadł ;) Mama urodziła w schronisku...maleństwa zostały uśpione <*> a ona sobie wzięła i jeszcze urodziła tego Ślicznotę...i już nie zabrano [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/6358/filmikizchodem138resizeyr1.jpg[/IMG][/URL]
  14. czy mie ktoś pamięta? tez jestem malutki......... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/4670/filmikizchodem135resizeow7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/117/filmikizchodem137resizeeo9.jpg[/IMG][/URL]
  15. słabe zdjęcie, ale mama nie pozwalała fotografowac ;) i chowała malucha [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/5690/filmikizchodem140resizeze0.jpg[/IMG][/URL]
  16. Zobaczcie co dzisiaj odkryliśmy w jednej budzie....
  17. Tak wygląda rana [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/3770/filmikizchodem092resizeql7.jpg[/IMG][/URL] ...łał a teraz mam taką dużą klateczkę ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/5086/filmikizchodem096resizeyw6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/1272/filmikizchodem099resizecb9.jpg[/IMG][/URL]
  18. Tutaj nasz Rati w trakcie przeprowadzki z kontenerka do klatki jaką zakupiło AFN dla bidul :( [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/8929/filmikizchodem086resizebx2.jpg[/IMG][/URL] Tutaj można zauważyć jak poszedł posprawdzać psom miski ;) co znaczy, że psów się nic a nic nie boi....a przy okazji wiem, że i Paduś i sunieczka która jest też tolerują koty....w 100% [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img459.imageshack.us/img459/9080/filmikizchodem090resizekk6.jpg[/IMG][/URL]
  19. Poznajcie kocura podobno wykastrowanego, który zupełnie jest załamany :( Na imię ma Meo :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img459.imageshack.us/img459/8600/filmikizchodem103resizeam5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img459.imageshack.us/img459/2339/filmikizchodem104resizezq6.jpg[/IMG][/URL]
  20. Nika dostała dzisiaj ode mnie kawałek kiełbaski przez siatkę :)
  21. Żarek na spacerku przed samym wyjazdem....spacerek z nowym Pańciem ;)... ale Żarek tak do nas ciągnął, że nie chciał nigdzie się wybierać ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/4380/filmikizchodem041resizetx4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/4647/filmikizchodem044resizeeo8.jpg[/IMG][/URL]
  22. Kolejna sobota w schronisku za nami.... Rati jakby trochę lepiej.... Poznacie dzisiaj Barona....piesek, który do tej pory bał się wyjśc na spacer :placz: maleńki czarnuszek a dzisiaj go wyciągnęłam ;)... Kot kilkunastoletni oddany do schroniska....bo zmarła opiekunka :-( budowa kojców trwa...
×
×
  • Create New...