...czytałam Was... i chyba lekko zapomnieliście dla kogo jest ten wątek przeznaczony...dla BAJKI...:)...i szukaniu jej domu....a ja tu przez ilkanascie minut czytałam o jakiś szkoleniach......w schronisku mają ją szkolić???....znajdźmy jej dom...a potem niech właściciel...podejmie decyzje....bo każdy ma prawo kochać swojego psa po swojemu...:)