-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea_m']AA tylko niech ktos powie czy tato Rybci jakies imowy misi podpisywać. Bo sie okazało że Rybcia ma już z 50 psów w domu i za wszystkie musza podatek odprowadzać. Mylę sie czy Cent i Moris po odebraniu ze schroniska są własnośćia fundacji?[/quote] Psy są wyadoptowane przez AFN. Tata Rybci je odbiera tylko i wiezie:roll:. Psy pozostają pod opieką fundacji do momentu znalezienia kochających domków stałych. -
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='fafledwie']Cieszę się,że coś się klaruje w sprawie Moriska! Mam b. chorego psa, ale ile będę mogła pomóc na Śląsku to pomogę .Pozdrawiamy.[/quote] Dziękujemy :loveu: W ogóle dzieękujemy wszystkim.....:Rose: Trzymajcie kiuki....:kciuki:...jutro Morisek wyrusza ..opuszcza schronisko...i miejmy nadzieję, że jedzie po zdrowie i dom :multi: powodzenia śliczności nasze :calus: ..i pełną gębą rozpoczynamy zbiórkę na leczenie, konsultacje, jedzenie...i wszystkie potrzeby Moriska... konto AFN z dopiskiem "Morisek Ostróda" :modla: na chwilę obecną Morisek ma 290 zł co starczy na transport -
Dzisiaj kolejna konsultacja z koljnym wetem....i ten nie miał żadnych wątpliwości...że raczej to padaczkowe... dostaliśmy luminal...i takie lekarstwo do odbytu gdyby był ostry atak... martwię się jednak, że to obciąży wątrobę....że skróci jej życie...że...a do diabła..:placz: jeszcze to....spotkało tą bidulę
-
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulaa']To jest bardzo pocieszające, co piszecie. A jednocześnie tragiczne :-( jak on musi tam cierpieć.... Jak reaguje na obcych np na spacerach, na pojazdy? To też ważne.[/quote] nie reaguje na obcych...on obsesyjnie u kazdego szuka jedzenia...wypatruje co się ma w ręce....jezli nic, nie ma zainteresowania... -
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
Jeżeli chodzi o moje spostrzeżenia co do Centa. Według mnie Cent absolutnie nie jest agresywny w stosunku do ludzi. Przynajmniej tego nie zauwazyłam. Jzeli w sobotę chciał złapać matusza za rękę było to zwykłe kłapnięcie skojarzone z rzucaniem kiełbasy... nie wiem ... gdy przyszedł do schroniska był bardzo spokojny i do ludzi i do zwierząt... teraz dogaduje się z psami, które sa w jego sąsiedztwie (czytaj, siedzą razem)...inne ..róznie... napewno mocnym punktem zapalnym jest jedzenie... to jest w obecnej chwili obsesyjne...on by mógł jeść, jeść i jeść....i jest przy tym bardzo łapczywy aż do ...własnie któregoś dnia gdy przez nieuwagę...złapał mi palec z kiełbasą.... na ludzi nie warczy, nie rzuca się...przynajmniej do tych, których widziałam w jego otoczeniu... pieknie się przytula.... -
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
wątek Centa [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8966026#post8966026[/URL] tak żeby była pewna sychronizacja .... transportowa -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Do oddania jest około dwuletni labek z powodu agresji do dzieci ..... jak dostanę zdjęcia i więcej informacji to wstawię -
[quote name='A S I A']Hej, Hej Franuś Blind pozdrawia :multi:. Mały ma się dobrze, reszta sfory też. Bardzo szybko się uczy i stara się naśladować Gerę i Kanarka. Kanarek bardzo wysoko skacze, a Franuś chcąc mu dorównać często ma tragiczne lądowania :shake:. Jest bardzo , bardzo kochającym psem, do tej pory brany na kolana natychmiast zasypia i strasznie się cieszy codziennie rano jak wstajemy. Mamy też kolejny domowy sukces, ponieważ pomimo, iż mężuś zastrzegał się, że nie ma mowy o wyjazdach z naszym trio, to w zimie jedziemy wszyscy razem :loveu:, musieliśmy tylko przysiądz naszym gospodarzom , że psy nie będą spały w łóżkach. Życzę wszystkim, aby odnależli swoje psie połówki jak my Franka, on jest po prostu nasz:iloveyou: . AGA postokroć nieustająco dziękujemy :buzi:.[/quote] Właśnie dzisiaj o Was myślałam:loveu: i proszę mamy wieści. Nigdy bym nie przypuszczała czytając pierwszego mail-a od Ciebie ASIU że taki będzie cudny finał:loveu: Buziaki dla Was ogromne... mój TZ jak staliśmy nocą na stacji BP czekając na Krakowiaków :razz: też się jakoś zachwycał Blindusiem....widać coś ma w sobie ..;)
-
[quote name='zurdo']Buuu, miałam nadzieję, że to jednak coś mniej poważnego :-( Pewnie dlatego "zgubiła się" Percia w lesie... Ale nie po to dała się znaleźć właśnie Tobie, żeby miało być źle :lol: A, jeszcze KTOŚ chce COŚ dopisać :motz: :obrazic::obrazic::obrazic:[/quote] O Kochana dla niej to on ma być męski i rycerski a nie pantoflarz:eviltong:
-
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='RITA & DIANA']Z transportem Wam nie pomogę (jestem z dolnośląskiego), ale finansowo ...jak juz to do kogo ?[/quote] narazie zbieramy na AFN z dopiskiem "Morisek Ostróda" -
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='RITA & DIANA']Dziewczyny ! jakiej pomocy Wam potrzeba?[/quote] każdej :cool1: obecnie próbujemy połączyć dwa transporty...bo jeszcze dalmatynczyk Cent od nas się wybiera w okolice Katowic....zahaczy o Lodz u buni....na przegląd.... PeterBeny a z DT coś więcej wiadomo? ...jak to wszystko się dogra to wiadomo trzeba będie to sfinansować, ale......narazie niech to ruszy w końcu;) -
[quote name='Olesia.b']Aga, najlepsze życzenia dla Twoich chłopaczków. I chyba zaczynam ich odróżniać :multi::multi: Mam tylko pytanie: czy ja się starzeję równie szybko jak oni rosną??:eek2:[/quote] Oni rosną a my młodniejemy:evil_lol: Niestety u Perci to najprawdopodobniej ataki padaczkowe objawiające się w ten a nie inny sposób...:-( ma je coraz częściej... także mam dwie panny padaczkowe... ale jakie Kochane:loveu: i kawalera.... który oczywiście jest przez nie zdominowany...czyli pantoflarza,,,;) ale tylko w domu....i tylko dla nich...
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga_Mazury replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
czekamy zatem na bazarki i będziemy walczyć ;) -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Aga_Mazury replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
PIĘKNA JEST !!!:loveu::loveu::loveu: allegro super....:kciuki: -
[quote name='Evelin']Rudasej jest dzielny....jak Go pirewszy raz zobaczyłam,to nie wierzyłam ,ze sie uda (moze dlatego,ze u ludzi tego typu nowotwory rokuja niepomyslnie..) A tymczasem Rudasek wypiękniał...I ma sie dobrze...I jaki jest zębaty... Do góry waleczny sierściuchu...[/quote] Ja też pamiętam jak dzisiaj.... do Olsztyna miała jechać moja Kama<*> niestety odeszła....rano ... więc postanowiłyśmy z Ewą w "jej miejsce" w samochodzie zabrać Rudaska... patrzyłam na nigo w tym szpitalu...taki z opuszczoną głową, podkulonym ogonem, chudy wylniały...z sisiakiem z boku ogromnego guza... pierwszy wet, że ..."małe szanse...taki stan"... drugi na konsultacji... "spróbujmy"... i te pożegnanie przed operacją....łzy w oczach...i prośba szepnita na ucho "walcz Rudasku, nie rób mi tego"... i potem walka o każdy kęs po operacji...o każdy okruszek jedzenia wciśnięty w gardło.... chyba wiedział, że go kochamy bo zaczął walczyć.... a teraz....piękny, przystojny.....i nadal w schronisku....
-
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
Nie zostawiłabym Centa sam na sam z Moriskiem....nie znają się zupełnie...mogłoby być różnie... -
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea_m']Ula to najwyżej Cent pojedzie do Libąża. Aga a można małego wraz z Centem w Łodzi na noc zostawić? Bardzo bym chciała żeby Centa Bunia obejrzała. A dwa psiaki to nie jeden. Zawsze to taniej :)[/quote] tzn? bo nie wiem o co chodzi:oops: czy moga razem przebywać z centem? -
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
Nasz maleńki szczeniaczek Morisek ze zdeformowaną łapką będzie miał prawdopodobnie DT w okolicach katowic... może spróbujmy połączyć te transporty? ...może jak dwa psiaki będzie łatwiej kogoś znaleźć i zwrócić za paliwo.... oczywiście osobiście się dorzucam... niestety jechac nie dam rady:shake: