-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']Chyba zastąpił w sercu Pani prezes miejsce Kropci :)[/quote] nie zajął...miesjce kropci zawsze zawsze będzie kropciowe:loveu: natomiast Kamyś i Paduś też są w nim od zawsze....to było moich "trzech muszkieterów"....piszę było...bo Kropci się poszczęściło i ma swoją drugą mamcię ....a nawet dwie...:loveu::loveu: Kamyś natomiast daje cudne buziaki ...i nie ma możliwości aby poszedł z kimś innym na spacer bo tak czy siak....tak będzie marudził, męczył, terroryzował, że go biorę...ja ;) -
Jak dla mnie z Arktikiem "na oko" jest dużo lepiej.... temat może delikatny, ale... powiem ;) tyłek wygląda dużo lepiej...zniknęła opuchlizna... pytałam się pracowników to Arktik załatwia się normalnie.... więc chyba jest poprawa:multi:
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='sisia0']a dlaczego barni wrócil ...ze niby co ??[/quote] przeczytaj na wątku Barniego :eviltong: -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Barni wrócił..... -
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='fafledwie']Jak będe mogła na miejscu w czymś pomóc proszę o kontakt,bo jak widzę cudo jedzie do nas! Telefon na PW. Pozdrawiam:loveu:[/quote] PW odebrany :loveu: wielkie dziękuję :lol: za pomoc.... -
[quote name='Rafal StWola']Szkoda że nie ma żadnych informacji dotyczących zdrówka Arktika .....:-( Jeśli Ktoś ma jakiekolwiek .... napiszcie coś o Nim prosze ...[/quote] Witam Panie Rafale....:lol:
-
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
Cent dalej jst taki Kochany jak był...........dla ludzi ;) tylko przy karmieniu z rki trzeba uważać:evil_lol: jednak nie toleruje wszystkich psów...w znaczeniu, że niektórych nie lubi -
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
Jesooooo...przepraszam Was bardzo....ale raz, ż dogo jak wiecie ni działało...a po drugie....to już minęły dwa tygodnie:crazyeye: ale ten czas leci... Jeśli minęły dwa tygodnie to możemy go zabierać...oczywiście, że tak -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Meluni ni ma już z nami <*> -
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Narazie sprawa wygląda tak.... konsultacja u dr Gierka umówiona...DT też... szukamy transportu w okolice Sosnowca... -
Stary kaukaz HEFREN z Ostródy.Odszedł za TM...
Aga_Mazury replied to Kasie's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hefrenik ma problemy z chodzeniem....coraz większe... liże sobie kosteczki, które mu Kasie podsuwa.... cóż 12 letni Pan... -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
MalagosMalagos... WIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELKIE DZIĘKUKUJEMY ZA PREZENTY DLA PSIAKÓW.....BAAAAAAAAARDZO :ROSE: kOCYKI, CHODNICZKI...wszystko piękne i bardzo się przyda naszym maleństwom...i nie tylko... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/4489/filmikizchodem199resizevq5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/949/filmikizchodem195resizeff7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/6739/filmikizchodem197resizewm8.jpg[/IMG][/URL] -
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Kamysia zdominował Kers... gryzie go bardzo, Kamyś chce wyjśc z budy to Kers już się na niego rzuca, wracają po spacerze...tak samo... ostały rosołek, pierwszy przy misce Kers... narazie Kamyś jakby nie reagował na Kersa, ale jak się kiedyś zdenerwuje...:shake: Kamyś na wczorajszym spacerku.....zakopał sobie kiełbaskę...na póxniej...ciekawe czy będzie za tydzień o niej pamiętał.... wyglądało to cudownie -
Paduś nadal na budynku.... wczoraj nie wiem czy przypadiem łychą wazową ode mnie nie dostał:oops: nalewałam psom rosołek na budynku i się sunia biszoptowa rzuciła na Padusia...(ta co jest z nim w budynku) ...i zaczęła go gryźc a ja miałam w ręku łychę akurat i któryś dostał :oops:....niemocno, ale jednak.... jak widać ...łańcuszki kt=rótkie, ale pomieszczenie ta małe, że i tak nie jest zbyt bezpiecznie bo do siebie dosięgają psiaki :shake:
-
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
Może jaimś cudem...uda mi się umieścić post... Cencik dostał wczoraj ode mnie dwie wielkie michy rosołu gęstego z ryżem i kurczakiem....reklamówę kiełbachy.... i chyba jeszcze mu mało było ;) ale forma zdrowotna chyba nie najgorsza narazie -
Goldenowata FINKA już w swoim domku pod Opolem !! :)))))
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Nie tak do końca po staremu... Wczoraj obserwowaliśmy Finkę...posmutniała bardzo ..to zupełnie inna sunia :( leżała na budzie, nie chciała podejść...podobno została zdominowana mocno przez pozostałe sunie -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Trzymajcie kciuki za Melunię ...bardzo cierpi...gdyby choć DT jakiś...ale chyba i tak już jest za późno... nawet rosołku ugotowanego dla niej nie chciała :( [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/9346/filmikizchodem163resizegk1.jpg[/IMG][/URL] -
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea_m']No nic jeszcze nie zaplanowane jest bo i tymczas zapchany kropkami sztuk dwie. Ale myślę że pora już cos robić. To co odrobaczami czy szczepimy na wirusówki?[/quote] odrobaczany był co nie znaczy, że możemy znowu np. natomiast ze szczepieniem to sprawa wygląda tak, że... przez okres obserwacji chyba nie można podać żadnych szczepionek...i w ogóle nie za bardzo można przy psie robić cokolwiek...niestety :shake: powinien być raczej w stanie takim jak w momencie ugryzienia -
Delma jest typem .... cudownego psa... nieamowicie uwielbia ludzi i bardzo szybko się przywiązała do nas a najbardziej do Ewy (kierowniczki schroniska)...i jak jest na spacerku to nie pozwala do człowieka podejśc obcemu człowiekowi....tak broni wojego pańcia....jest niesamowicie cudowna... w biurze siedzi z Zuzką i innymi psami...kochac się nie kochają, ale jakoś mieszkają razem.... DZIĘKUUJĘ, że o niej pamiętasz :iloveyou: