Jump to content
Dogomania

Aga_Mazury

Members
  • Posts

    8928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga_Mazury

  1. [quote name='lidka_park']Aguś nie zartuj... naprawdę Cie pogryzł ???!!! :crazyeye: nie mam pojęcia który to taki łobuziak ... Dukat ???[/quote] oj nie....ale też Rudy ;)
  2. [quote name='ewatr']To Padus siedzi jednak w budynku ?:lol:[/quote] znowu się wkręcił... ;).... teraz mamy pewnośc, ze uwielbia być w pomieszczeniu (czytaj własnym domku ;))...uwielbia przechadzające się miedzy nim koty (np. Rati wyjadający mu karmę z miski :evil_lol:) ...świetnie dogaduje się z sunią.... poprostu ideaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał
  3. [quote name='Kar0la']Bajka nie żyje. Nie mogę w to uwierzyć. Czy Nika jest zdrowa?[/quote] w sbotę była zdrowa.... dostała ode mnie kiełbaskę..... z tego co wiem...narazie nie ma objawów parwo ....na wybiegach
  4. Wolontariuszka Katarzyna sama zadeklarowała chęć wyjścia z Rysiem ...powiedziała "mogę spróbować".... poniewaz ja już sie przymierzałam do wyjścia z nim ;).... i powiedziała "po", że nie było źle.... z Zośką chodziła, z Padusiem....to co tam...Rysio ;) Lidka a Twój drugi ulubieniec bardzo brzydko się zachował i niestety mnie pogryzł.....dość dotkliwie... zgadnij który?> co Ty masz za podopiecznych? :eviltong:
  5. NAwet nie mam pojęcia jak Wam to napisać.....wszystko zorganizowane... a Cent dał ciała... ugryzł dzisiaj Panią pracującą w schronisku gdy chciał ugryźc psa a trafił na nią i znowu ma 14 dni kwarantanny...także z transportu w sobote nic nie wyjdzie
  6. Arktik nie zapłacony, Nelson niezapłacony, Zuzia niezapłacona i kolejna operacja zaplanowana..... kilka tysięcy długu.... sisia jakie fundusze na czarną godzinę?:shake: tak to ta surowica, którą miałas odebrać w Olsztynie...
  7. W sobotę ściągnęliśmy surowicę z hurtownii z Olsztyna więc surowica jest....(tylko jeszcze trzeba będzie za nią zapłacić)....cena z hurtownii...
  8. [quote name='Rybc!a']Sobota . :razz:[/quote] czekamy zatem :)
  9. Schronisko już wie, że będziemy Cencika zabierać :multi: ale się cieszę :loveu:
  10. [quote name='peppermint']Na ile wiem to jest osoba w 99% zdeklarowana adoptować Arktika i po niego przyjechać. Jednak nie wiadomo co ze stanem zdrowia Arktika..[/quote] nic nie piszę, żeby nie zapeszać.....rozmowy trwają... Arktik nie czuje się lepiej przynajmniej nie wygląda na poprawę i jest to bardzo smutne..... bo ja już nie wiem co z nim robić aby mu było lepiej
  11. Nelson ma opiekuna wirtualnego a w zasadzie opiekunkę... :) jest to umieszczone na stronie [URL="http://www.afn.pl"]www.afn.pl[/URL] przepraszam Was, ale ja naprawdę nie daję rady być na każdym wątku :oops:... czuje się świetnie, nadal jest w biurze....ale tak jak pisaliśmy wcześniej to zupełnie inny pies....taki "proczłowieczy" ;)
  12. dwa maleństwa w ostródzkim schronisku na parwo <*><*> ..... oby to był koniec :(
  13. wątek do choroby psiaków [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=96361[/URL]
  14. Niestety kolejne dwa odeszły od nas <*> podaje linki do aukcji na allegro dla szczeniaczków http://www.allegro.pl/item264603115_..._ostrody_.html http://www.allegro.pl/item264617943_...z_ostrody.html http://www.allegro.pl/item264621037_...z_ostrody.html
  15. W Ostródzie umierają szczeniaki na parwowirozę... podaje linki do aukcji na allegro dla szczeniaczków [URL]http://www.allegro.pl/item264603115_afn_dramat_szczeniakow_z_ostrody_.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item264617943_afn_kubek_millenium_dla_szczeniakow_z_ostrody.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item264621037_afn_kubek_i_love_dla_szczeniakow_z_ostrody.html[/URL]
  16. niufek w związku z tym, że jestem wypompowana ratowaniem umierajćych maluchów więc nie mam chęci na bezproduktywne rozmówki.. Bardzo Cię proszę konkrety. Podaj mi imiona psiaków wyadoptowanych przez AFN, które sa gdziekolwiek krzywdzone w Polsce czy zagranicą. Podaj bardzo Cię proszę nie daj im dalej cierpiec. Odrazu kontaktuje się z domkiem i wyjasniamy sprawę. Przejdźmy do konkretów. Podaj imiona.
  17. Jest to DT (w przypadku 4 chorych) i Guziczka docelowy i mam stały kontakt więc wiem, że nie rozchorowały się póki co.... Bardzo się cieszę, że zdążyły bo nie miały by szans przeżyć w schronisku przy wybuchu parwo...
  18. Tu się z Tobą zgadzam. Masz prawo (odmówiłąm dlatego niufek i tu nie miałam prawa?) Jednak prawo nie obowiązek. Jeżeli domek jest sprawdzony nie widzę przeciwskazań aby pies pojechał.
  19. [quote name='niufek'][quote name='Aga_Mazury']niufek podaj mi podstwę prawną na podstawie której mam od osób z zagranicy rzadać pozwolenia na adopcję psa ze schroniska? Może coś nie wiem mam prawo, bardzo chętnie się dowiem i będę stosować. Ty rozumiem masz takie pozwolenia skoro chciałaś adoptować Moriska. Przedstawiłaś je schronisku? Tak Kochana psa nie dostałaś bo jesteś dla mnie osobą niewiarygodną. Nie stanowi problemu wejśc na wątek Moroska i przeczytać jak padła Twoja propozycja poczym zapadła głucha cisza i brak odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie. To była propozycja adopcji...w kiepskim stylu (zapraszam zainteresowanych do poczytania jak to bardzo usilnie chciała adoptować i jak odpowiedziała ne pierwsze podstawowe pytanie ciszą...a teraz wciska teksty o Morisku gdzie może) Nie dostałaś psa bo nie miałam możliwości nawet porozmawiania więc wybacz, raz się czepiasz, że wydaję psy do Niemiec raz, że nie chcę wydac do Niemiec...w czym rzecz?[/quote] Na jakiej podstawie prawnej?? My nie piszemy tu o pojedynczych adopcjach ,gdzie ktos dla siebie bierze psa prosto ze schroniska . Ja pisze o masowo wywozonych psach . A wiec bys zgodnie z prawem niemieckim dzialala musisz miec ten paragraf 11. Chcesz podstawy prawne ku temu wymaganiu?? Za chwilke dostaniesz , momencik cierpliwosci . Mozliwosc porozmawiania ze mna mialas ,na wielu watkach mnie spotykasz ,a poza tym i na prywa moglas napisac ,to nie problem ,ale nie chcialas .Moja püropozycja pomocy byla w kiepskim stylu?? Bo co ,bo chcialam z wlasnej kieszeni leczenie zaplacic?? Bo nie pisalam zbierajcie kase ,a ja zdrowego wezme?? niufek nie rozumiem nadal. Ja mam stosowac niemieckie prawo? dlaczego? Ja mieszkam w Polsce i do prawa polskiego się stosuje. Podaj mi podstawę prawną która mówi, że obywatel Niemiec nie może wyadoptowac psa ze schroniska. Piszesz o tym cały czas to w końcu mi podaj. Ja wywożę psy masowo do Niemiec? Kiedy? Podaj datę? Cokolwiek konkretnego podaj. O Moriska zapytałam na wątku Moriska to chyba raczej naturalne....a nie na innym Arko zupełnie bez złośliwości jakie listy wywozowe ma wystawiac schronisko? Na wyadoptowanego psa? Gdzie są takie druki dostępne i na jakiej podstawie obowiązują. Uzupełnię wiedzę.
  20. niufek podaj mi podstwę prawną na podstawie której mam od osób z zagranicy rzadać pozwolenia na adopcję psa ze schroniska? Może coś nie wiem mam prawo, bardzo chętnie się dowiem i będę stosować. Ty rozumiem masz takie pozwolenia skoro chciałaś adoptować Moriska. Przedstawiłaś je schronisku? Tak Kochana psa nie dostałaś bo jesteś dla mnie osobą niewiarygodną. Nie stanowi problemu wejśc na wątek Moroska i przeczytać jak padła Twoja propozycja poczym zapadła głucha cisza i brak odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie. To była propozycja adopcji...w kiepskim stylu (zapraszam zainteresowanych do poczytania jak to bardzo usilnie chciała adoptować i jak odpowiedziała ne pierwsze podstawowe pytanie ciszą...a teraz wciska teksty o Morisku gdzie może) Nie dostałaś psa bo nie miałam możliwości nawet porozmawiania więc wybacz, raz się czepiasz, że wydaję psy do Niemiec raz, że nie chcę wydac do Niemiec...w czym rzecz?
  21. [quote name='Rodzice Maciusia :)']Ja robię właśnie bazarek m.in na Fraktusika, zaglądajcie tam czasem, może komuś coś się przyda ;) Link podeślę później, jak skończę bazarek :)[/quote] czekamy zatem na link :)
  22. na to też jest paragraf....internet wbrew pozorom nie jest anonimowy .. marta tylko i wyłacznie dlatego, że nie uznaje zachowań takich jak powyższe i ze zwykłej "ludzkiej przekory" nie podaje tej informacji. Osoby, które opiekowały się Guzikiem znają miejsce jego pobytu.
  23. prosze zgłosić i to w miarę szybko, ja nawet o to bardzo proszę :)
×
×
  • Create New...