-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Rysio z Ostródzkiego schroniska szuka domku !!!!
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
[quote name='lidka_park']Aguś nie zartuj... naprawdę Cie pogryzł ???!!! :crazyeye: nie mam pojęcia który to taki łobuziak ... Dukat ???[/quote] oj nie....ale też Rudy ;) -
[quote name='ewatr']To Padus siedzi jednak w budynku ?:lol:[/quote] znowu się wkręcił... ;).... teraz mamy pewnośc, ze uwielbia być w pomieszczeniu (czytaj własnym domku ;))...uwielbia przechadzające się miedzy nim koty (np. Rati wyjadający mu karmę z miski :evil_lol:) ...świetnie dogaduje się z sunią.... poprostu ideaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał
-
Pomocy dla suczki Niki, która straciła potomstwo!!!Ostróda
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kar0la']Bajka nie żyje. Nie mogę w to uwierzyć. Czy Nika jest zdrowa?[/quote] w sbotę była zdrowa.... dostała ode mnie kiełbaskę..... z tego co wiem...narazie nie ma objawów parwo ....na wybiegach -
Rysio z Ostródzkiego schroniska szuka domku !!!!
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
Wolontariuszka Katarzyna sama zadeklarowała chęć wyjścia z Rysiem ...powiedziała "mogę spróbować".... poniewaz ja już sie przymierzałam do wyjścia z nim ;).... i powiedziała "po", że nie było źle.... z Zośką chodziła, z Padusiem....to co tam...Rysio ;) Lidka a Twój drugi ulubieniec bardzo brzydko się zachował i niestety mnie pogryzł.....dość dotkliwie... zgadnij który?> co Ty masz za podopiecznych? :eviltong: -
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
NAwet nie mam pojęcia jak Wam to napisać.....wszystko zorganizowane... a Cent dał ciała... ugryzł dzisiaj Panią pracującą w schronisku gdy chciał ugryźc psa a trafił na nią i znowu ma 14 dni kwarantanny...także z transportu w sobote nic nie wyjdzie -
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybc!a']Sobota . :razz:[/quote] czekamy zatem :) -
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
Schronisko już wie, że będziemy Cencika zabierać :multi: ale się cieszę :loveu: -
[quote name='peppermint']Na ile wiem to jest osoba w 99% zdeklarowana adoptować Arktika i po niego przyjechać. Jednak nie wiadomo co ze stanem zdrowia Arktika..[/quote] nic nie piszę, żeby nie zapeszać.....rozmowy trwają... Arktik nie czuje się lepiej przynajmniej nie wygląda na poprawę i jest to bardzo smutne..... bo ja już nie wiem co z nim robić aby mu było lepiej
-
NELSON - już w nowym domu pod Częstochową !! ;-)
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Nelson ma opiekuna wirtualnego a w zasadzie opiekunkę... :) jest to umieszczone na stronie [URL="http://www.afn.pl"]www.afn.pl[/URL] przepraszam Was, ale ja naprawdę nie daję rady być na każdym wątku :oops:... czuje się świetnie, nadal jest w biurze....ale tak jak pisaliśmy wcześniej to zupełnie inny pies....taki "proczłowieczy" ;) -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
wątek do choroby psiaków [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=96361[/URL] -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
W Ostródzie umierają szczeniaki na parwowirozę... podaje linki do aukcji na allegro dla szczeniaczków [URL]http://www.allegro.pl/item264603115_afn_dramat_szczeniakow_z_ostrody_.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item264617943_afn_kubek_millenium_dla_szczeniakow_z_ostrody.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item264621037_afn_kubek_i_love_dla_szczeniakow_z_ostrody.html[/URL] -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
Aga_Mazury replied to Ewkaa's topic in Organizacje
niufek w związku z tym, że jestem wypompowana ratowaniem umierajćych maluchów więc nie mam chęci na bezproduktywne rozmówki.. Bardzo Cię proszę konkrety. Podaj mi imiona psiaków wyadoptowanych przez AFN, które sa gdziekolwiek krzywdzone w Polsce czy zagranicą. Podaj bardzo Cię proszę nie daj im dalej cierpiec. Odrazu kontaktuje się z domkiem i wyjasniamy sprawę. Przejdźmy do konkretów. Podaj imiona. -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
Aga_Mazury replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Jest to DT (w przypadku 4 chorych) i Guziczka docelowy i mam stały kontakt więc wiem, że nie rozchorowały się póki co.... Bardzo się cieszę, że zdążyły bo nie miały by szans przeżyć w schronisku przy wybuchu parwo... -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
Aga_Mazury replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Tu się z Tobą zgadzam. Masz prawo (odmówiłąm dlatego niufek i tu nie miałam prawa?) Jednak prawo nie obowiązek. Jeżeli domek jest sprawdzony nie widzę przeciwskazań aby pies pojechał. -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
Aga_Mazury replied to Ewkaa's topic in Organizacje
[quote name='niufek'][quote name='Aga_Mazury']niufek podaj mi podstwę prawną na podstawie której mam od osób z zagranicy rzadać pozwolenia na adopcję psa ze schroniska? Może coś nie wiem mam prawo, bardzo chętnie się dowiem i będę stosować. Ty rozumiem masz takie pozwolenia skoro chciałaś adoptować Moriska. Przedstawiłaś je schronisku? Tak Kochana psa nie dostałaś bo jesteś dla mnie osobą niewiarygodną. Nie stanowi problemu wejśc na wątek Moroska i przeczytać jak padła Twoja propozycja poczym zapadła głucha cisza i brak odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie. To była propozycja adopcji...w kiepskim stylu (zapraszam zainteresowanych do poczytania jak to bardzo usilnie chciała adoptować i jak odpowiedziała ne pierwsze podstawowe pytanie ciszą...a teraz wciska teksty o Morisku gdzie może) Nie dostałaś psa bo nie miałam możliwości nawet porozmawiania więc wybacz, raz się czepiasz, że wydaję psy do Niemiec raz, że nie chcę wydac do Niemiec...w czym rzecz?[/quote] Na jakiej podstawie prawnej?? My nie piszemy tu o pojedynczych adopcjach ,gdzie ktos dla siebie bierze psa prosto ze schroniska . Ja pisze o masowo wywozonych psach . A wiec bys zgodnie z prawem niemieckim dzialala musisz miec ten paragraf 11. Chcesz podstawy prawne ku temu wymaganiu?? Za chwilke dostaniesz , momencik cierpliwosci . Mozliwosc porozmawiania ze mna mialas ,na wielu watkach mnie spotykasz ,a poza tym i na prywa moglas napisac ,to nie problem ,ale nie chcialas .Moja püropozycja pomocy byla w kiepskim stylu?? Bo co ,bo chcialam z wlasnej kieszeni leczenie zaplacic?? Bo nie pisalam zbierajcie kase ,a ja zdrowego wezme?? niufek nie rozumiem nadal. Ja mam stosowac niemieckie prawo? dlaczego? Ja mieszkam w Polsce i do prawa polskiego się stosuje. Podaj mi podstawę prawną która mówi, że obywatel Niemiec nie może wyadoptowac psa ze schroniska. Piszesz o tym cały czas to w końcu mi podaj. Ja wywożę psy masowo do Niemiec? Kiedy? Podaj datę? Cokolwiek konkretnego podaj. O Moriska zapytałam na wątku Moriska to chyba raczej naturalne....a nie na innym Arko zupełnie bez złośliwości jakie listy wywozowe ma wystawiac schronisko? Na wyadoptowanego psa? Gdzie są takie druki dostępne i na jakiej podstawie obowiązują. Uzupełnię wiedzę. -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
Aga_Mazury replied to Ewkaa's topic in Organizacje
niufek podaj mi podstwę prawną na podstawie której mam od osób z zagranicy rzadać pozwolenia na adopcję psa ze schroniska? Może coś nie wiem mam prawo, bardzo chętnie się dowiem i będę stosować. Ty rozumiem masz takie pozwolenia skoro chciałaś adoptować Moriska. Przedstawiłaś je schronisku? Tak Kochana psa nie dostałaś bo jesteś dla mnie osobą niewiarygodną. Nie stanowi problemu wejśc na wątek Moroska i przeczytać jak padła Twoja propozycja poczym zapadła głucha cisza i brak odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie. To była propozycja adopcji...w kiepskim stylu (zapraszam zainteresowanych do poczytania jak to bardzo usilnie chciała adoptować i jak odpowiedziała ne pierwsze podstawowe pytanie ciszą...a teraz wciska teksty o Morisku gdzie może) Nie dostałaś psa bo nie miałam możliwości nawet porozmawiania więc wybacz, raz się czepiasz, że wydaję psy do Niemiec raz, że nie chcę wydac do Niemiec...w czym rzecz? -
Fraktus!-zostaje na stałe w domku tymczasowym :)
Aga_Mazury replied to lamia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rodzice Maciusia :)']Ja robię właśnie bazarek m.in na Fraktusika, zaglądajcie tam czasem, może komuś coś się przyda ;) Link podeślę później, jak skończę bazarek :)[/quote] czekamy zatem na link :) -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
Aga_Mazury replied to Ewkaa's topic in Organizacje
na to też jest paragraf....internet wbrew pozorom nie jest anonimowy .. marta tylko i wyłacznie dlatego, że nie uznaje zachowań takich jak powyższe i ze zwykłej "ludzkiej przekory" nie podaje tej informacji. Osoby, które opiekowały się Guzikiem znają miejsce jego pobytu. -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
Aga_Mazury replied to Ewkaa's topic in Organizacje
prosze zgłosić i to w miarę szybko, ja nawet o to bardzo proszę :)