-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
[quote name='kon trojanski suwalki']Pytasz o Szmaragda - wszytko u Niego super. Niedawno dostalam zdjecie psiaka, ma sie swietnie, cala rodzina zakochana - nic dodac nic ujac :) Aha - tak przy okazji pytania - chcialam sie oficjalnie pozegnac z psimi Cioteczkami z suwalskiego watku - wyjezdzam za granice tak wiec moja dzialalnosc tutaj bedzie mowiac delikatnie - ograniczona. Chcialam Wam bardzo podziekowac za Wasz wklad w to wszystko co sie tutaj w Suwalkach dokonalo. Pozdrawiam najserdeczniej....................[/quote] Powodzenia i nie powiem...szkoda, że wyjeżdżasz...
-
[quote name='Origami-7']Dlaczego Paduś trzymany jest na łańcuchu:mad:?????? Do tego wydaje się, że krótkim:shake:[/quote] Teraz ma drobniejszy... niestety , ale na smyczy nie moze być trzymany bo przegryzie a w pomieszczeniu szpitalnym jest kilka psiaków i nie mogą miec do siebie dostępu, żeby sie chociazby nie pogryzły. Dzisiaj Padusiek był na spacerku, ale mocno padało więc średnio fajnie nam było. Chociaz i tak skakał radośnie, zjadł worek kiełbachy.
-
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
Aga_Mazury replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Ja Tobie dziecko nie muszę odpowiadac na żadne pytania i musisz się z tym pogodzić. Zajmij się lepiej gdzie jest Lisek z Gaju bo jakoś Wy swoich psiaków nie możecie odnaleźć ...tak chyba będzie lepiej. Chwalenie się znajomością niemieckiego, posiadania rodziny w Niemczech itd świadczy, że niewiele masz lat, ale co wazniejsze piszesz "trzy po trzy". Czytałas watek? Nie będzie napisane gdzie jest Guzik. KONIEC i Kropka :) -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
Aga_Mazury replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Naprawdę? :crazyeye: opowiedz o tym..... -
[quote name='Matusz'][COLOR=navy][B]Dzisiaj Nelson uciekł nam przy wiacie...[/B][/COLOR] [B][COLOR=navy]oj narobił chłopak strachu....[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]dość długo trwało zanim przyszedł do nas, pobiegliśmy za nim i wołaliśmy, dobrze, że się nic nie stało, bo biegał przez ulicę, raz na jedną stronę, raz na drugą, a tam ruchliwa ulica i zapierdzielają ostro...[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]po prostu chłopak chciał się wybiegać ;)[/COLOR][/B] [/quote] nie Nelson tylko Pepis :eviltong: Już nie powiem jak w czasie łapania wywaliłam się jak długa ;)....
-
Rysio z Ostródzkiego schroniska szuka domku !!!!
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
[quote name='lidka_park']Ech, jutro nie bedzie mnie w schronisku... ciekawe z kim Rysio jutro pójdzie na spacer :evil_lol:[/quote] pewnie nie wyjdzie:shake: znając życie...bo rąk za mało -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Matusz'][COLOR=navy][B]kto jutro będzie ???[/B][/COLOR] [B][COLOR=navy]ja będę ale tylko na 2 tury, bo na 12 muszę już być gdzie indziej...[/COLOR][/B] [B][COLOR=navy]Aguś jutro tak jak zawsze, 8.15 ??[/COLOR][/B][/quote] Będę , tak jak zwykle... Lidki nie będzie, marty tez nie, cytrynki nie.... i dziesiątki psiaków czekających na sobotni spacer....:shake: cóż.... sisia ? -
Burrito-zrezygnowany pies w schronisku w Olsztynie MA DOM!
Aga_Mazury replied to patch75's topic in Już w nowym domu
:kciuki: . -
Owczarek Niemiecki Szarik, przyjazny i fajny, już w nowym domku !!
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']No to tryzmam kciuki[/quote] dziękuję :kciuki: -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='neverend']to Pajda pozuje?[/quote] Całe moje psie towarzystwo przystąpiło do sesji aby pomóc swoim kolegom schroniskowym...Pajda też ;) -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Bazarek rzeczy o kórych wspominałam ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8479591#post8479591[/URL] -
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marlena:)']Dla Moriska;) : [URL]http://ooomarlenaooo.wrzuta.pl/film/nyQbyPuTHB/moris_-_tylko_mnie_kochaj[/URL][/quote] Bardzo pięknie dziękujemy :Rose: Jesteście Kochane :calus: -
18-sto letnia maluteńka babunia już za TM:(((
Aga_Mazury replied to Moriaaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
maleństwo :candle: -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='neverend']Niestety nie mam dobrych zdjęć...to właściwie jedno, ale sunia piękna, jest na wybiegu Kate, Kali, Punki itd... Taka śliczna uszatka... Jak będziecie w sobotę, to zobaczcie...śliczna...[/quote] wiem widuje ją jak odwiedzam dziewczyny.... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/6523/filmikizchodem120resizecn6.jpg[/IMG][/URL] -
w sobotę będziemy wiedzieć więcej...... nie jest jednak zbyt dobrze...tak jakbyśmy chcieli....
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='neverend']czy ta cudna sunia ma wątek? [URL]http://img204.imageshack.us/img204/9479/imgp0118kopiacq0.jpg[/URL] [/quote] nie ma............. -
Byłam zabawką, jestem więźniem nie za swoje winy
Aga_Mazury replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:candle: :candle: -
Pitbull Koks odszedł za tęczowy most
Aga_Mazury replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....