Jump to content
Dogomania

Aga_Mazury

Members
  • Posts

    8928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga_Mazury

  1. [quote name='neverend']Aguś - skorzystam że jesteś - pliss (sorki za offa) zajrzyj do Guzika... No a fotkę jakąś da radę strzelić...? Może nowy baner zrobie...[/quote] Nie wiem... jeśli jutro znowu frekwencja "powali mnie na klana" w ilości dwóch wolontariuszy to niestety, ale wiele nie zawalczę... co do Guzika.... jedzie do Niemiec...przeciez pisałam i póki co nic więcej nie wiem...może jutro coś więcej będzie wiadomo
  2. Jutro będziemy w schronisku to może uda się nam więcej dowiedzieć i przede wszystkim zobaczyć Arktika
  3. La Negra będzie ciachnięta?.... ja niestety nie mam zbyt dobrych wspomnień jeśli chodzi o opiekę posterylkową więc wypowiadać się nie będę bo tylko bym nastraszyła a nie jest to moim zamiarem... Napewno wszystko będzie dobrze....dużo miłości i cierpliwości.... wiem, że dobre są śpiochy albo rampersy....robi się odpowiednie otwory i już....ale qrde Negra to jakby taka trochę większa była ;).....
  4. Łaaaaaaaaaaaał....Blindzik vel Franio zostaje z Kanarkiem i Gerą :) :multi::multi::multi: No tak, przeznaczenia nie można lekceważyć. Nie mogę doczekać się zdjęć...ale postaram się wytrzymac do niedzieli. Sama mam psa z ADHD ;) więc doskonale rozumiem...jak trzeba kręcić głową, żeby miec wszystko na oku... Sunia jest z nami kawał czasu...(póltora roku...jak ten czas leci ;)) a nadal do końca jej nie znam... biegnę zmienić tytuł :) BUZIAKI dla całej sfory psio-ludzkiej Blindusia :calus:
  5. Mój Boże ...a cóz to za cuda???....może to jest sposób na posypiaczy łóżkowych...? Takie cudeńka, że maluchy śpią same w nich? Normalnie Gosia jak niania z TVN ;) nauczyła dzieci sypiać we własnych łóżkach ;)
  6. Morisek nie będzie dużym psiakiem.... wet też jest tego zdania.... co do leczenia Moriska....narazie czekamy, może uda się załatwić coś tam gdzie była operowana Łapka...ale nie zalezy to ode mnie...tylko od grupy kilku wspaniałych osób...i to narazie tyle co mogę napisać
  7. no to teraz nie damy spokoju ze zdjęciami :evil_lol: ASIA pisz o postępach ostródziaka (ex)...i jak ma (będzie)miał na imię?
  8. Delmusia jest bardzo radosną, uwielbiającą człowieka sunieczką.... czeka w schronisku na dom...
  9. Dzisiaj Arktik wrócił do schroniska ze szpitala.... nie jest dobrze....cały tyłek ma napuchnięty.... nie wiem co z nim będzie... nawet nie chcę myśleć o kosztach jakie nas czekają za opłacenie tak długieg pobytu w szpitalu
  10. Nawet nie wiecie jaki ten pies jest szczęśliwy...że jest w chwili obecnej w budynku...w biurze.... zupełnie inny psiak....radosny, pełen entuzjazmu...witający serdecznie...w wolnej chwili siada sobie na taboreciku i wygląda przez okno... napewno załamie go powrót na boksy :(... tutaj codziennie wychodzi sobie z kimś na spacery.... poooooooooookochajcie Nelsonika plisssss :modla:
  11. Witamy sforę Weny :loveu::loveu::loveu: Czekamy na wieści.....
  12. wątek Delmy [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8159041#post8159041[/URL]
  13. Maleńka sunia trafiła do schroniska po tym jak prawdopodobnie potrącił ją samochód bo miała roztrzaskaną miednicę..... Jest młodziutką , wdzieczną sunieczką.... już pięknie doszła do siebie i jest gotowa do adopcji.... Delma...czeka na Ciebie w schronisku w Ostródzie... [COLOR=navy][B] [URL="http://tinypic.pl/"] [IMG]http://tinypic.pl/out.php/i45542_tn50.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://tinypic.pl/"] [IMG]http://tinypic.pl/out.php/i45541_tn49.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://tinypic.pl/"] [IMG]http://tinypic.pl/out.php/i45538_tn46.JPG[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  14. wątek Merlina [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8158876#post8158876[/URL]
  15. Martwię się o Lady.....jak się czuje...czy podreperowała się na zdrowiu czy nie...jak ataki padaczki... ta niewiedza jest przygnębiająca... :( mosii odezwij się plis
  16. Tęsknię za Tobą córuniu :calus: co tam u Ciebie Kochanie? ...i czy widujesz może Tobusia?
  17. Jak miło poczytać, że Blind jest zadowolony :) Co do powarkiwań..."nie odrazu Kraków...." :evil_lol: Gdyby teraz towarzystwo trafiło do domu też mogłoby się trochę pozmieniać...bo psiaków to znany teren a Blinda nie.... ...ale tak jakoś nie mogę sobie Blindzika wyobrazić warczącego.... może faktycznie wielkośc psa go przytłacza...
  18. Jeżeli dopniemy wszystko do końca to napewno napiszę :) Edi oczywiście, że będzie kontakt z domkiem i zdjęcia... ;)
  19. Guziczek jedzie do domku w Niemczech :)
  20. lamia masz schronisko?.... jakoś nie nadążam za newsami chyba ;) piękna sunieczka... tylko ja nie rozumiem...ona została wysterylizowana w ciąży...a w tytule pisze o ciąży... zmieńcie tytuł :)
  21. Był pogryziony na boksie i dlatego trafił na budynek...gdzie chorował :( i nadal nie jest w jakiejś rewelacyjnej formie... Tzn. samopoczucie to chyba dobre, ale chudośc potworna...aczkolwiek nie powiem apetyt OGROMNY! zjadł mi dużo kiełbachy....i dostał jeszcze ode mnie miskę suchego i ciasteczek... jemu napewno potrzebny jest ciepły domek... on jest grzeczny ...ale jak zauważyłam...jesli chodzi o jedzenie to zaczyna warczeć...jak jakis psiak jest dla niego konkurencją.... myślę jednak, że to minie w domu
  22. Śliczna Kate do góry Kochana...niech ktoś pokocha uroczą, doświadczoną zyciem sunieczkę...
  23. Może być w Poznaniu ;) może byc gdziekolwiek.....byle najlepszy i najkochańszy ...taki guziczkowy
×
×
  • Create New...