-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
[quote name='neverend']Aguś - skorzystam że jesteś - pliss (sorki za offa) zajrzyj do Guzika... No a fotkę jakąś da radę strzelić...? Może nowy baner zrobie...[/quote] Nie wiem... jeśli jutro znowu frekwencja "powali mnie na klana" w ilości dwóch wolontariuszy to niestety, ale wiele nie zawalczę... co do Guzika.... jedzie do Niemiec...przeciez pisałam i póki co nic więcej nie wiem...może jutro coś więcej będzie wiadomo
-
Jutro będziemy w schronisku to może uda się nam więcej dowiedzieć i przede wszystkim zobaczyć Arktika
-
La Negra Muchacha JUŻ W CUDOWNYM DOMKU u Moki
Aga_Mazury replied to LALUNA's topic in Już w nowym domu
La Negra będzie ciachnięta?.... ja niestety nie mam zbyt dobrych wspomnień jeśli chodzi o opiekę posterylkową więc wypowiadać się nie będę bo tylko bym nastraszyła a nie jest to moim zamiarem... Napewno wszystko będzie dobrze....dużo miłości i cierpliwości.... wiem, że dobre są śpiochy albo rampersy....robi się odpowiednie otwory i już....ale qrde Negra to jakby taka trochę większa była ;)..... -
Łaaaaaaaaaaaał....Blindzik vel Franio zostaje z Kanarkiem i Gerą :) :multi::multi::multi: No tak, przeznaczenia nie można lekceważyć. Nie mogę doczekać się zdjęć...ale postaram się wytrzymac do niedzieli. Sama mam psa z ADHD ;) więc doskonale rozumiem...jak trzeba kręcić głową, żeby miec wszystko na oku... Sunia jest z nami kawał czasu...(póltora roku...jak ten czas leci ;)) a nadal do końca jej nie znam... biegnę zmienić tytuł :) BUZIAKI dla całej sfory psio-ludzkiej Blindusia :calus:
-
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Morisek nie będzie dużym psiakiem.... wet też jest tego zdania.... co do leczenia Moriska....narazie czekamy, może uda się załatwić coś tam gdzie była operowana Łapka...ale nie zalezy to ode mnie...tylko od grupy kilku wspaniałych osób...i to narazie tyle co mogę napisać -
Dzisiaj Arktik wrócił do schroniska ze szpitala.... nie jest dobrze....cały tyłek ma napuchnięty.... nie wiem co z nim będzie... nawet nie chcę myśleć o kosztach jakie nas czekają za opłacenie tak długieg pobytu w szpitalu
-
NELSON - już w nowym domu pod Częstochową !! ;-)
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Nawet nie wiecie jaki ten pies jest szczęśliwy...że jest w chwili obecnej w budynku...w biurze.... zupełnie inny psiak....radosny, pełen entuzjazmu...witający serdecznie...w wolnej chwili siada sobie na taboreciku i wygląda przez okno... napewno załamie go powrót na boksy :(... tutaj codziennie wychodzi sobie z kimś na spacery.... poooooooooookochajcie Nelsonika plisssss :modla: -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
wątek Delmy [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8159041#post8159041[/URL] -
Maleńka sunia trafiła do schroniska po tym jak prawdopodobnie potrącił ją samochód bo miała roztrzaskaną miednicę..... Jest młodziutką , wdzieczną sunieczką.... już pięknie doszła do siebie i jest gotowa do adopcji.... Delma...czeka na Ciebie w schronisku w Ostródzie... [COLOR=navy][B] [URL="http://tinypic.pl/"] [IMG]http://tinypic.pl/out.php/i45542_tn50.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://tinypic.pl/"] [IMG]http://tinypic.pl/out.php/i45541_tn49.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://tinypic.pl/"] [IMG]http://tinypic.pl/out.php/i45538_tn46.JPG[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
wątek Merlina [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8158876#post8158876[/URL] -
Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']
Aga_Mazury replied to GreenEvil's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Martwię się o Lady.....jak się czuje...czy podreperowała się na zdrowiu czy nie...jak ataki padaczki... ta niewiedza jest przygnębiająca... :( mosii odezwij się plis -
Jak miło poczytać, że Blind jest zadowolony :) Co do powarkiwań..."nie odrazu Kraków...." :evil_lol: Gdyby teraz towarzystwo trafiło do domu też mogłoby się trochę pozmieniać...bo psiaków to znany teren a Blinda nie.... ...ale tak jakoś nie mogę sobie Blindzika wyobrazić warczącego.... może faktycznie wielkośc psa go przytłacza...
-
Maleńki szczeniakGuzik już zdrowy i ma domek!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
Jeżeli dopniemy wszystko do końca to napewno napiszę :) Edi oczywiście, że będzie kontakt z domkiem i zdjęcia... ;) -
Maleńki szczeniakGuzik już zdrowy i ma domek!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
Guziczek jedzie do domku w Niemczech :) -
Hera-pittbull Rednose ma już kochający dom!!
Aga_Mazury replied to kometa's topic in Już w nowym domu
lamia masz schronisko?.... jakoś nie nadążam za newsami chyba ;) piękna sunieczka... tylko ja nie rozumiem...ona została wysterylizowana w ciąży...a w tytule pisze o ciąży... zmieńcie tytuł :) -
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
Był pogryziony na boksie i dlatego trafił na budynek...gdzie chorował :( i nadal nie jest w jakiejś rewelacyjnej formie... Tzn. samopoczucie to chyba dobre, ale chudośc potworna...aczkolwiek nie powiem apetyt OGROMNY! zjadł mi dużo kiełbachy....i dostał jeszcze ode mnie miskę suchego i ciasteczek... jemu napewno potrzebny jest ciepły domek... on jest grzeczny ...ale jak zauważyłam...jesli chodzi o jedzenie to zaczyna warczeć...jak jakis psiak jest dla niego konkurencją.... myślę jednak, że to minie w domu -
Maleńki szczeniakGuzik już zdrowy i ma domek!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
Może być w Poznaniu ;) może byc gdziekolwiek.....byle najlepszy i najkochańszy ...taki guziczkowy