-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Krona - dramat sparaliżowanej rottki - Przeszła przez TM
Aga_Mazury replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to dobrze..... u Milorda przez kilka tygodni nivalinu były też minimalne postępy, ale jednak postępy... mam nadzieję, że i Krona stanie na własnych łapach :kciuki: -
Mam 5 łapek:(niepelnosprawny szczeniak już w DS:)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Edi100']Oj cicho tu i pusto a Morisek domku wypatruje![/quote] taaaa...była jedna osoba co się zaoferowała na wątku, po czym na jakiekolwiek pytania nie udzieliła odpowiedzi....i zaczęła atakować na lewo i prawo... natomiast czekam na odpowiedź osób, które czynią kroki aby zając się Moriskiem.... -
Owczarek Niemiecki Szarik, przyjazny i fajny, już w nowym domku !!
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']A jak z jego stosunkiem do ludzi, dzieci?[/quote] Jest wspaniałym psem...bardzo kocha ludzi....jest niesamowicie życzliwie do nich nastawiony.... co do dzieci...jezeli około 8 letnie ....to tez jak najbardziej pozytywnie... mniejszych nie mamy "pod reką".... poza tym, żeby nie zapeszać jest jakiś Pan zainteresowany Szarikiem.... -
[quote name='Kanzaj']Teraz mogę już spokojnie pisać, bowiem przez ostatnie dni strasznie się o te swoje skarby denerwowałam! W poniedziałek Muko przeszedł zabieg kastracji, tak Kropcia Go pilnowała: A wczoraj Kropcia miała zabieg sterylizacji i tak sobie po nim odpoczywała: Teraz drzemie koło mnie, jak i całe towarzystwo zresztą. Ale niebawem idziemy spać do [B]mojego [/B]łóżeczka, które po kilkudniowej euforii nocnego spania w swoich nowych łóżeczkach, wróciło już do psich łask...:p[/quote] może by zatem te puste przucone łóżeczka zapełnić?:evil_lol:
-
Gdzie zatem jesteś Lisku? caroolcia słucham?...gdzie Twój ulubieniec?...skoro nie wiesz...to az strach myśleć co z pozotałymi psami "nie ulubieńcami" (fajnie tak pozaśmiecać komuś watek swoimi pytaniami?)... Twoje sumienie pozwala Ci spać...?
-
Krona - dramat sparaliżowanej rottki - Przeszła przez TM
Aga_Mazury replied to Lulka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy może są jakies postępy u Kronki? -
La Negra Muchacha JUŻ W CUDOWNYM DOMKU u Moki
Aga_Mazury replied to LALUNA's topic in Już w nowym domu
Co z La Negrą?...czy już coś ruszyło?.... -
Arktik .. Kochany nasz ...zdrowiej, zdrowiej.....bo pora "wynosić" się ze schroniska do swojego domu ;)
-
La Negra Muchacha JUŻ W CUDOWNYM DOMKU u Moki
Aga_Mazury replied to LALUNA's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszymy, że już po wszystkim.................ufff Może jakieś zdjęcia w gustownym kubraczku? ;) -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
nowy bazarek od cudownej, kochanej osoby.....dla psów ostródzkich :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=94966[/URL] -
Maleńki szczeniakGuzik już zdrowy i ma domek!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga_psiaki']Mody czyszczą to jedno a guzik to drugie. Reasmując Mod Maupa nie ma nic wspólnego z kiszeniem i cudownym wyadtowaniem Guzika i jego rodzeństwa ani niezwykłym i jednorazowym wyadoptowaniem nagle i na raz pieciu szczeniaków do niemiec. Jak i bardzo prawdopodobnym brakiem w przyszłości wiadomości o nich skoro nawet w tej chwili trudno ustalić do kąd pjechały i kto je zabrał.[/quote] Nie bardzo rozumiem o co chodzi? Byłam przy adopcji i ja wiem gdzie pojechały, z kim pojechały i gdzie są....więc nie widzę problemu. Nie wiem dlczego inni go widzą? -
Maleńki szczeniakGuzik już zdrowy i ma domek!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaLOlina']mnie tez troche dziwi ze kots zabral az 5szczeniat...toz to wielkie tado wyrosnie...:([/quote] Ludzie pomyślcie przez chwilę...never napisała chyba nieopacznie.....przeciez oczywiste jest, że nie do jednej rodziny pojechały wszystkie maluchy jako do domu stałego... -
Maleńki szczeniakGuzik już zdrowy i ma domek!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
Bardzo ładnie :) i jak zwykle osoby zupełnie nie związane ze sprawą wkroczyły do akcji w ramach porządku... akucha i kasia25 mam nadzieję, że moderator to wyjaśni bo to nie po raz pierwszy.... Jeżeli chodzi o szczeniaki. Informacje będą na wątku w momencie kiedy wątek będzie przypominał wątek. Dla uspokojenia nie trafią do budy, przynajmniej nic mi nie wiadomo na ten temat. -
Maleńki szczeniakGuzik już zdrowy i ma domek!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
Kasiu wątek jest Guziczka więc .... Jeśli uważasz "zabawę w dawanie punktów za odpowiednią to już Twoja sprawa...i mam nadzieję, że modów ... Podpis przy avatarze nie boli tylko śmieszy (to tak dla wyjasnienia) ...:)... i oby był prawdziwy :) -
[quote name='jestem_wredna']Pojawił się problem: zgodnie z regulaminem allegro nie mogę wystawić aukcji charytatywnej. :/ Czy jest na tym forum ktoś, kto może i podjąłby się tego? Z chęcia przekażę "fanta". Jeśli nie to pytanie co dalej. Rzecz jest i czeka, żeby być spieniężona w dobrej sprawie. ;) W ostateczności zostaje bazarek, tu na dogomanii, ale w ten sposób pewnie mniej funduszy się zbierze. Ktoś ma jakieś pomysły, czy jednak bazarek?[/quote] nie rozumiem :niewiem: Jeśli wystawisz aukcję to przeciez będziesz sprzedawała konkretny przedmiot więc to będzie zwykła sprzedaż....dlaczego nie możesz? W aukcji zaznaczysz tylko, że kwota uzyskana ze sprzedaży ma być wpłacona na konto fundacji (tu podajesz namiary)...i ewentualnie dopisek na jakiego psa... to wszystko nie jest chyba zabronione....bo ludzie wystawiaja swoje rzeczy...a pieniądze prosza o przelanie na konto fundacji
-
Mały kudłaty bursztynek z Mazur- Majki biega za TM...
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Majki rudzielcu nasz...........<*> tęskno nam tu....