Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. obejrzałam wszystkie, ale jeszcze mi mało ;)
  2. W parku Tołpy, ale może moda przejdzie i na inne :(
  3. podniosę roześmianą Fionę ;)
  4. w nim, w Rotce, Fionie, Zumisiu...
  5. mnie też kuszą te eurablendy, ale finansowo dupa :placz:
  6. pogadam sama ze sobą... :P
  7. zazdroszczę jej :diabloti:
  8. kurcze, ostatnio wszyscy dobierają inwentarz :evil_lol: gratulacje! :)
  9. nie w porządku, wakacje się kończą ;) chociaż ja mam jeszcze miesiąc;)
  10. Ralf i Roko :) może być :grins: tak, tak, Ralfik dokładnie tak się zachowuje :lol:
  11. i tym chwytem podbiła moje serce :evil_lol:
  12. Figowa, uważaj tam na czworołapy, bo Anzie 2 psy otruli, w tym jeden zatruty śmiertelnie :placz:
  13. wiq

    czarno-ruda galeria

    [URL=http://img35.imageshack.us/i/s310809052.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6497/s310809052.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img514.imageshack.us/i/s310809054.jpg/][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/756/s310809054.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img19.imageshack.us/i/s310809056.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/16/s310809056.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img242.imageshack.us/i/s310809059.jpg/][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/6226/s310809059.jpg[/IMG][/URL]
  14. wiq

    czarno-ruda galeria

    popatrzcie jakie cuda w schronie, może ktoś chce? :evil_lol: [URL=http://img35.imageshack.us/i/s310809041.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/2259/s310809041.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img38.imageshack.us/i/s310809042.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4341/s310809042.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img89.imageshack.us/i/s310809043.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/7049/s310809043.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img67.imageshack.us/i/s310809044.jpg/][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/6514/s310809044.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img151.imageshack.us/i/s310809051.jpg/][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/4457/s310809051.jpg[/IMG][/URL]
  15. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Fotki szczurów super :) Choć przez te kratki to jak schroniskowy boks prawie ;) Na doniczce zdecydowanie lepiej :loveu: Uwielbiam taki las, zazdroszczę, że masz go tak blisko![/quote] no też mi się tak kojarzyło, ale dla szczura to żaden problem ;) każdą szczeliną przelezie:evil_lol: bombowe są te zwierzaki, puszczam je luzem, żeby się powydurniały, a te siup z rozpędu, na kolanka, do drapania:evil_lol: [quote name='gusia1972']super te fotki :multi:[/quote] dzięki! :) miła odmiana odpsia:evil_lol:
  16. Gusia, tak się pytam, bo moja najstarsza też wiecznie się moczyła w każdej gnojówce bez szwanku, a teraz latka lecą razem z odpornością i się zaczęło drapańsko.. :(
  17. o matko, zaglądam cichaczem, strasznie mi przykro! nie ma nic gorszego od straty młodego psa :( kurde, to park koło mnie, moje psy też tam łaziły.. :/
  18. oj tam, choć tak mogę im pomóc ;) myślę, że koło 9 miesięcy, roku na pewno jeszcze nie skończyły. są śliczne, czyste, przyjazne, radosne, kontaktowe, pachną jeszcze szczeniakiem, a nie schroniskowym smutkiem... wydaje mi się, że obydwa mieszkały w domu, czarny (pasuje mi do niego imię Roko...;)) to pies jak plaster miodu, żywiołowy, ale nie postrzelony, będzie świetnym, radosnym towarzyszem... Szorściak jest też cudowny, typ niezmordowanego sportowca, jeśli trafi do kogoś ze sportową żyłką, to będzie z niego pociecha ;) co do ich historii, szorstki zgarnięty z ulicy, czarnego oddała pani, ponoć życiowe zawirowania i już nie daje sobie z nim rady... jest z lekka zapasiony
  19. [URL=http://img35.imageshack.us/i/s310809052.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6497/s310809052.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img514.imageshack.us/i/s310809054.jpg/][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/756/s310809054.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img19.imageshack.us/i/s310809056.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/16/s310809056.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img242.imageshack.us/i/s310809059.jpg/][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/6226/s310809059.jpg[/IMG][/URL]
  20. nigdy jeszcze w schronisku nie było tak świetnych, ładnych, kontaktowych i młodych (!) psów! tylko brać i dać im dobry dom! [URL=http://img35.imageshack.us/i/s310809041.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/2259/s310809041.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img38.imageshack.us/i/s310809042.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4341/s310809042.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img89.imageshack.us/i/s310809043.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/7049/s310809043.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img67.imageshack.us/i/s310809044.jpg/][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/6514/s310809044.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img151.imageshack.us/i/s310809051.jpg/][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/4457/s310809051.jpg[/IMG][/URL]
  21. miałam zacytować to samo zdjęcie co Gosia, opatrzyć identycznym komentarzem... i co teraz? :evil_lol:
  22. no gratuluję, życzę wielu sukcesów! :) o nie, pyrek nie, zostań lepiej przy ładnych psach :evil_lol:
  23. i nie drapie się po tej rzece? :evil_lol:
  24. tak Kasiu, tak, wdech, wydech... :evil_lol:
×
×
  • Create New...