-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
obejrzałam wszystkie, ale jeszcze mi mało ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
wiq replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
W parku Tołpy, ale może moda przejdzie i na inne :( -
podniosę roześmianą Fionę ;)
-
w nim, w Rotce, Fionie, Zumisiu...
-
mnie też kuszą te eurablendy, ale finansowo dupa :placz:
-
BATMAN - ok. 3 letnia mieszanka Bullterriera z Amstaffem
wiq replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
pogadam sama ze sobą... :P -
zazdroszczę jej :diabloti:
-
kurcze, ostatnio wszyscy dobierają inwentarz :evil_lol: gratulacje! :)
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
wiq replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie w porządku, wakacje się kończą ;) chociaż ja mam jeszcze miesiąc;) -
i tym chwytem podbiła moje serce :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
wiq replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Figowa, uważaj tam na czworołapy, bo Anzie 2 psy otruli, w tym jeden zatruty śmiertelnie :placz: -
[URL=http://img35.imageshack.us/i/s310809052.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6497/s310809052.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img514.imageshack.us/i/s310809054.jpg/][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/756/s310809054.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img19.imageshack.us/i/s310809056.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/16/s310809056.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img242.imageshack.us/i/s310809059.jpg/][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/6226/s310809059.jpg[/IMG][/URL]
-
popatrzcie jakie cuda w schronie, może ktoś chce? :evil_lol: [URL=http://img35.imageshack.us/i/s310809041.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/2259/s310809041.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img38.imageshack.us/i/s310809042.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4341/s310809042.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img89.imageshack.us/i/s310809043.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/7049/s310809043.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img67.imageshack.us/i/s310809044.jpg/][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/6514/s310809044.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img151.imageshack.us/i/s310809051.jpg/][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/4457/s310809051.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Fotki szczurów super :) Choć przez te kratki to jak schroniskowy boks prawie ;) Na doniczce zdecydowanie lepiej :loveu: Uwielbiam taki las, zazdroszczę, że masz go tak blisko![/quote] no też mi się tak kojarzyło, ale dla szczura to żaden problem ;) każdą szczeliną przelezie:evil_lol: bombowe są te zwierzaki, puszczam je luzem, żeby się powydurniały, a te siup z rozpędu, na kolanka, do drapania:evil_lol: [quote name='gusia1972']super te fotki :multi:[/quote] dzięki! :) miła odmiana odpsia:evil_lol:
-
Gusia, tak się pytam, bo moja najstarsza też wiecznie się moczyła w każdej gnojówce bez szwanku, a teraz latka lecą razem z odpornością i się zaczęło drapańsko.. :(
-
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
wiq replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
o matko, zaglądam cichaczem, strasznie mi przykro! nie ma nic gorszego od straty młodego psa :( kurde, to park koło mnie, moje psy też tam łaziły.. :/ -
oj tam, choć tak mogę im pomóc ;) myślę, że koło 9 miesięcy, roku na pewno jeszcze nie skończyły. są śliczne, czyste, przyjazne, radosne, kontaktowe, pachną jeszcze szczeniakiem, a nie schroniskowym smutkiem... wydaje mi się, że obydwa mieszkały w domu, czarny (pasuje mi do niego imię Roko...;)) to pies jak plaster miodu, żywiołowy, ale nie postrzelony, będzie świetnym, radosnym towarzyszem... Szorściak jest też cudowny, typ niezmordowanego sportowca, jeśli trafi do kogoś ze sportową żyłką, to będzie z niego pociecha ;) co do ich historii, szorstki zgarnięty z ulicy, czarnego oddała pani, ponoć życiowe zawirowania i już nie daje sobie z nim rady... jest z lekka zapasiony
-
[URL=http://img35.imageshack.us/i/s310809052.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6497/s310809052.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img514.imageshack.us/i/s310809054.jpg/][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/756/s310809054.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img19.imageshack.us/i/s310809056.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/16/s310809056.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img242.imageshack.us/i/s310809059.jpg/][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/6226/s310809059.jpg[/IMG][/URL]
-
nigdy jeszcze w schronisku nie było tak świetnych, ładnych, kontaktowych i młodych (!) psów! tylko brać i dać im dobry dom! [URL=http://img35.imageshack.us/i/s310809041.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/2259/s310809041.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img38.imageshack.us/i/s310809042.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4341/s310809042.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img89.imageshack.us/i/s310809043.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/7049/s310809043.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img67.imageshack.us/i/s310809044.jpg/][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/6514/s310809044.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img151.imageshack.us/i/s310809051.jpg/][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/4457/s310809051.jpg[/IMG][/URL]
-
miałam zacytować to samo zdjęcie co Gosia, opatrzyć identycznym komentarzem... i co teraz? :evil_lol:
-
no gratuluję, życzę wielu sukcesów! :) o nie, pyrek nie, zostań lepiej przy ładnych psach :evil_lol:
-
i nie drapie się po tej rzece? :evil_lol:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
wiq replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
tak Kasiu, tak, wdech, wydech... :evil_lol: -
BOB & Marley- psy w stylu reggae szukają domu. Nowe zdjęcia - strona 5
wiq replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
ostatnio ciężko idą adopcje...